Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszablonowa

zakup płytek online

Polecane posty

Gość nieszablonowa

Kochani :) Potrzebuję porady - mam do zrobienia spory remont u siebie w domu. Szukam miejsca gdzie mogę kupić płytki do łazienki, kuchni, salonu i na taras - liczy się wybór i cena. Co polecanie ? Szukać w necie czy lepiej w jakimś salonie - jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannarac
Nieszablonowa....mogę Ci polecić sposób, który wymyśliłam razem z moim Mężem...pooglądaj płytki w sklepach a później szukaj w sklepach internetowych....my zrobiliśmy dokładnie w ten sposób i zaoszczędziliśmy mase pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszablonowa
joannarac, a możesz powiedzieć coś więcej? mój znajomy mówił aby szukać na ceneo...czy to słuszny trop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannarac
nieszablonowa ceneo to dobry kierunek...niestety trzeba się trochę namęczyć żeby trafić na dobrą ofertę i dobry sklep...mi udało się trafić na fajny sklep z okolic Warszawy, który ma niezłą ofertę. angra.com.pl - mam nadzieję, że i Tobie się uda skorzystać z ich pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto poszukać na stronie sklepu stukpuk? Mają duży asortyment więc warto tam zajrzeć. Jak remontowaliśmy łazienkę to tam kupiłam zaprawę klejową do płytek: https://www.stukpuk.pl/zaprawa-klejowa-do-plytek-cienkowarstwowa-zp412-weber-25-kg a z obsługi byłam zadowolona. To chyba jeden z najlepszych sklepów online w jakim zamawiałam produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zamowić do remontu łazienki kontener na gruz jak robimy większy remont. Bardzo się przydaje. Ja jakiś czas temu robiłem gruntowny remont mieszkania w bloku i zamówiłem kontener z http://www.sawogruz.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wykończyć mieszkanie klinkierem www.tujestklinkier.pl chyba ze ktoś woli obłożyć kamieniem dekoracyjnym- to wtedy można spojrzeć na www.epikadesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×