Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakupowe okazje

Polecane posty

Gość gość

Hej szukam jakiejś strony gdzie mogła bym kupować po jakiś okazyjnych cenach itp. Po prostu chciała bym poznać jakieś ciekawe "zakamarki" internetu gdzie może uda mi sie taniej dostać niektóre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz sobie na www.modataboo.eu, znajdziesz tam ubrania damskie, niektore rzeczy sa na prawde tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje wiele serwisów z kuponami rabatowymi oraz zniżkami ja korzystam z www.bon-on.pl lub z Interii. Zbierają aktualne oferty i promocje naprawdę fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecę ci tę strone https://sknerus.pl/ Można tam wylicytować sporo przedmiotów w super niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka312
Widzę, że masz takie samo podejście do internetu jak ja i szukasz ciekawych stron z zakupami :D Od siebie dodam http://allinside.pl masa ciuchów w dobrych cenach. Sweter kupilam duzo taniej niz kolezanka taki sam w sieciówce. Opłaca się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabe34
fajne promocje na kawę i herbatę znajdziesz na http://caferene.pl Pomimo niskich cen kawa i herbatka naprawdę z najwyższej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet:) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erym
Ja polecam spróbować skerus.pl fajna stronka gdzie można wylicytować wiele przedmiotów poniżej ich rynkowej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamprzecen
A ja polecam porozglądac sie w marketach, czasem sa oferty tematyczne np. od 25 w polomarkecie dla dzieci skarpetki, rajstopki w super kolorkach http://www.polomarket.pl/gazetki/9t/#14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Ci allinisde. Bardzo dobra strona z wieloma dobrymi rzeczami od ubrań po telewizory. Taniocha, bo prosto od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna2
dzieki za link do gazetki polo, przeceny na milke od dzisiaj wymiataja <3 <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeozM
Jeśli chodzi o oszczędność nie można zapominać o sknerus.pl Można u nich wylicytować super przedmioty w jeszcze lepszych rzeczach. Wiem bo sam wygrałem grila elektrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam udać się do stacjonarnych sklepikow butow Kornecki. Mozna trafic na naprawde fajne okazje. Kupilam ostatnio tanie buciki sobie i coreczce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlatwiej znalezc okazje korzystajac z wyszukiwarek cenowych. Znajdziesz ich mnostwo w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodwaya
no tak, można ceny zobaczyć gdzie najtaniej...ale na aukcjach można za bezcen upolować niezłą rzecz. Osobiście lubię Sknerusa - raz udało mi się tam złowić niezłą rzecz za jakieś niewielkie pieniądze. Także jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani352
Polecam , fajne szpileczki :) vinted.pl/members/39626-kati990/ubrania facebook.com/pages/High-Heels/1703804586513489?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką stronę gdzie kupisz wiele ciekawych gadżetów erotycznych w niższej cenie jest z pewnością Eroticgo.pl mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaanna
no ja poluję czasem na Sknerusie - bardzo fajne okazje tam mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne,ciekawe promocje na środki czystości oraz artykuły spożywcze znajdziecie teraz na Euro-Zakupy.pl można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamisiamodnisia
zapisz się do newslettera na www.riccardo.pl. robią mnóstwo fajnych promocji, można znaleźć naprawdę rewelacyjne ciuchy i buty w mega zniżką. Od kilku miesięcy u nich kupuję i jeszcze nie zaliczyli żadnej wpadki. Dostałam właśnie maila, że jutro szykuje się jakaś większa promocja, ale coś tym razem tajemniczo i nie wiem, czy na wszystkie marki, czy tylko na częśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne okazje i rozsądne ceny są teraz na PartyTajm.com.pl warto tam zerknąć,mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieć sklepów internetowych - www.bardzomodna.pl proponuj***ardzo dużo okazji zakupowych w swoich sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne promocje i niższe ceny są na Euro-Zakupy.pl a do tego ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminn
Po mocno okazyjnych cenach mozesz kupowac np. na Sknerusie :) POlecam ten aukcyjny portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daszkoo
Na pewno jak szukasz odzieżowych okazji to zapisz sobie adres http://aladi.pl/ mają ogromną ilość promocji jeżeli chodzi o ubrania. W każdym razie zauważyłam, że w sieci coraz więcej tego typu promocji się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×