Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taamalgoska

zakupy internetowe

Polecane posty

Gość taamalgoska

Chciałam poruszyć temat zakupów internetowych. Ostatnio wiele się słyszy o sklepach internetowych, że niby są złe jakościowo, że firmy robią nas w przysłowiowego "balona ". Jestem osobą pracującą, która nie ma czasu na bieganie po centrach handlowych, więc często korzystam z zakupów online. Opinie, które są wystawiane przez niektóre osoby nie są obiektywne. Dlaczego o tym mówię? Tak jak wcześniej wspomniałam robię zakupy tylko i wyłącznie przez internet. Traktują wszystkie firmy, które mają sklepy internetowe ogólnikowo. Nie wiem dlaczego? Nie rozumiem. I tak mam z tym problem, bo ja nigdy nie miałam problemu z zakupami przez internet, więc dlaczego ktoś ocenia nie dość że wszystkie sklepy internetowe to na dodatek "w moim imieniu". Apeluje żeby osoby które wystawiają opinie na jakiś temat robiły to obiektywnie i tylko we własnym imieniu. Oczywiście nie chodzi o wszystkich, ale o większość. Ten temat nie dotyczy tylko zakupów internetowych ale i również innych... Mam nadzieje że osoby które będą to czytać zrozumieją mnie. Gorąco pozdrawiam ta małgośka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafikl
W 100% się z Panią zgadzam. Często robie zakup przez internet. Czy to jest allegro czy stacjonarny sklep. Nigdy się nie spotkałem ze złą przesyłką. Osobiście mogę podać kilka stron, które nigdy mnie nie zawiodły i z czystym sercem mogę polecić. Przytoczę jedną z wielu sytuacji, która mnie bardzo przekonała do zakupów internetowych. Jest to najbliższe wydarzenie, które znowu przekonało mnie że warto robić zakupy online. Firma ANKON MEBLE http://ankon24.pl/15-szafy-przesuwne. Gdy ostatnio zamawiałem szafy przesuwne przez sklep internetowy, nie zdawałem sobie sprawy, że może to tak szybko i bezproblemowo przebiegać. Wiadomo, że nie były to buty, czy obraz, ale szafa. Byłem przekonany, że cały proces potrwa 2-3 tyg, a okazało się że szafa była już u mnie po 7 dniach. Plus również za to, że obsługa sklepu bardzo miła i instrukcja, która była dołączona była bardzo prosta i czytelna. Nie miałem żadnego problemu z odbiorem paczki z zapłatą paczki czy też ze złożeniem szafy. Pełen profesionalizm. Dzień przed dostawą dostałem smsa z treścią o której godzinie kurier u mnie będzie. Cały czas miałem kontakt z obsługą. Wysyłane maile o treści co w danym momencie dzieję się z moim zakupem. To jest jedna z wielu sytuacji gdzie firmy ze sklepami internetowymi zachowały pełen profesionalizm. I takie coś się ceni! Jestem wdzięczny za wynalezienie internetu i ułatwienia chociaż troszkę mojego życia ! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele rzeczy ciężko mi znaleźć w sklepie stacjonarnym, dlatego sieć jest dobra w takich zakupach. Na stronie https://www.youtube.com/watch?v=BTz5oDy3Y7o jest sklep, który łaczy tradycyjne zakupy z nowoczesnymi i to jest moje zakupowe marzenie. Ta opcja, żeby sobie wybrać z menu to, co nam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22222
Ja robię zakupy w www.kashmir-butik.pl Odważyłam się zrobić moje pierwsze zakupy bez wychodzenia z domu i jestem bardzo zadowolona. Bluzka, którą tam kupiłam idealnie leży i jest dobrej jakości. Dla mnie to oszczędność czasu a zawsze też można zwrócić daną rzecz jeśli nam się nie spodoba :P Ja serdecznie polecam ten sklep i już szykuje się na kolejne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy internetowe pozwalają nam nabyć wiele rzeczy w niższej cenie, ja np w ten sposób zamawiam zabawki dla swojego dziecka, konkretnie klocki Lego na stronie MojeKlocki24.pl i jestem zadowolona, przesyłka zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccelina
Moje zakupy w 80% to właśnie przez internet, jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji żeby coś było nie tak. Ostatnio zamawiałam oświetlenie 3d do sypialni na sferis.pl lampy są prześliczne:) https://www.sferis.pl/activejet-lampa-wiszaca-3d-kula-aje-casiope-1-mx4589-p446297 https://www.sferis.pl/activejet-lampa-nocna-3d-kula-aje-casiope-2-mt3017-p446296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Małgosiu, zgadzamy się z Panią w pełni. Nie warto wkładać wszystkich sklepów internetowych do jednej przysłowiowej półki. Istnieje wiele marek, które dbają o dobro klienta, a poprzez uruchomienie sprzedaży online ułatwiają zakupy ludziom zapracowanym :) Jesteśmy jedną z takich marek - Ombre.pl :) Specjalizujemy się w modzie męskiej. Jeżeli ktoś z Was szuka fajnych, niedrogich ubrań w świetnej jakości to bez zbędnego owijania w bawełnę - POLECAMY SIĘ! Znajdziecie nas tutaj -> www.Ombre.pl :) A w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie wrzucanie wszystkich sklepów do jednego worka jest złe. Pewnie że trafią się te słabe jakościowo ale ile jest na prawdę dobrych? Ja na przykład często kupuje buty na https://multu.pl/kobiety-home i jestem zadowolona zarówno z jakości jak i ceny. Sklepy stacjonarne które mam w okolicy nie mają co konkurować. Na prawdę czasami warto kupować online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27s27
Polecam zakup oświetlenia w sklepie Lumenpro (www.lumenpro.pl) zakupy tam to czysta przyjemność:) duży plus za bogaty asortyment oraz bardzo dobre ceny. Szybka realizacja i przemiła obsługa oraz fachowe doradztwo. Kupiłam oświetlenie do całego mieszkania bez wychodzenia z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelowat
Według mnie zakupy przez internet to bardzo dobra opcja, ponieważ można zaoszczędzić sporo czasu, dla osób zapracowanych jest to rozwiązanie idealne. Poza tym w sieci można porównać sobie poszczególne produkty i pójść zobaczyć wybrany produkt na żywo, także też jest to w pewnym rodzaju oszczędność czasu, bo nie trzeba chodzić po sklepach. Ja w ten sposób wybrałam wózek dla dziecka, mam model od adamexu, dobry jakościowo i stosunkowo niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy internetowe są bardzo wygodne według mnie! Ja często kupuję przez internet jest łatwiej, wygodniej, szybciej! Najczęciej akcesoria do samochodu albo całą chemię motoryzacyjną! najczęsściej w total-care.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zakupy internetowe są dużo wygodniejsze, niż te stacjonarne. Placisz, a towar przynosi ci kurier, bez wychodzenia z domu. Ja niedawno zamawiałam w sklepie wasserman.eu grilla ogrodowego i jestem bardzo zadowolona. Sezon w pełni i grillujemy co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććććććć
Prócz jedzenia i czasem ubrań wszystko kupuję przez internet. Od elektroniki do rzeczy dla domu. Kurier często mnie odwiedza dlatego wiem, jakie sklepy jakie mają terminy realizacji i jakość obsługi. Widzę, że parę osób poleca sklep z oświetleniem. Ja też mogę polecić jeden - mlamp. Co prawda były to moje pierwsze zakupy, ale jestem mega zadowolona. Przy moim dużym zamówieniu dostałam fajny rabat, a dodatkowo byłam na bieżąco informowana o stanie produktów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie mam czasu biegać po sklepach dlatego te internetowe są dla mnie zbawieniem. Nie muszę stać w kolejkach, nie muszę się przekopywać przez sterty zniszczonych pudełek i produktów, dostaje przedmiot do domu, a jak coś jest nie tak mogę go bez problemu zareklamować. Na dodatek sklepy internetowe coraz częściej oferują darmową wysyłkę albo mają bardzo ciekawe promocję więc aż żal nie skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy internetowe to dla mnie osobiście przede wszystkim duża wygoda i zarazem oszczędność, zamawiam niemal wszystko, a ostatnio także zabawki dla dziecka na stronie MojeKlocki24.pl i mogę polecić, szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elirka
Zgadam się że zakupy przez internet to jest duża wygoda, ostatnio zamówiłam cały sprzęt agd do nowej kuchni na sferis.pl, zdecydowanie jestem na TAK i na pewno nie raz będę coś jeszcze zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierko
Trzeba starać się robić zakupy w sprawdzonych sklepach i polecanych przez znajomych, przynajmniej ja taka taktykę obrałem. Ostatnio zamawiałem dla rodziców telewizor w sferisie i wszystko w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodne zakupy przez Internet można zrobić naszą aplikacją! :D Na mZakupy.com mamy bazę wszelkiego rodzaju aktualnych przecen, więc łatwo i przyjemnie znaleźć coś dla siebie, z dostawą pod same drzwi ❤ Monika z mZakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryame
Mi zakupy internetowe zaoszczędzają sporo czasu. I jest naprawdę dobry wybór. Ostatnio znalazłam bardzo fajne drony w Teletorium i zdecydowałam się na kupno jednego z nich dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupy w internecie to bardzo fajny pomysł na oszczędzanie czasu. Zamówienie szybko przychodzi i nie trzeba chodzić po galeriach i szukać jakiś rzeczy. Dlatego ja większość ubrań, a ostatnio buty kupuję na https://multu.pl/kobiety-home , niskie ceny a i jakościowo też są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w internecie zamawiam 90% rzeczy. Ostatnio odkrylam nawet swietny sklep z obuwiem https://multu.pl/kobiety-home i jestem nim zachwycona, bo wszystko w najlepszym porzadku, szybka przesylka, a ceny o wiele nizsze niz stacjonarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie często się zdarza kupować w internecie. Ostatnio szukałam fajnego prezentu dla syna, zawsze chciał mieć strój do przebrania w sensie jakiś kostium. I jak weszłam na stronę https://godanparty.pl/ to znalazłam dla niego idealny kostium, bardzo się cieszył z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apila
Faktycznie duży wybór mają w sferisie, wstępnie już coś wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA w sklepie internetowym w zasadzie nie robię zakupów. Jedyny co ostatnio zamówiłem do druciane lampy do domu z mlamp.pl , ja jednak wolę tradycyjne sklepy na zakup innych produktów niż lampy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memsie
Ja od czasu do czasu kupuję coś w internecie. Ostatnio zamawiałam z Teletorium nową ładowarkę do telefonu, bo moja się akurat zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×