Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aakacjaa

Zakupy online dla dzieci

Polecane posty

Gość aakacjaa

Gdzie kupujecie ubrania dla swoich dzieci w sieci ? Zależy mi na dużym wyborze, dobrej jakości no i nie za miliony monet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrakow
hej, ja dlugo szukalam dobrej jakosc***izamek dla mojej 4latki i wlasnie dzisiaj kurier przyniosl moje zamowienie ze sklepu rossli, sa mieciutkie i nadruki na pierwszy rzut oka wygladaja naprawde porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA lubię Carry Kids i akurat ten sklep mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy zależy Ci na jakości czy szukasz raczej czegoś co można założyć dziecku i nie martwić się czy ubrudzi? Ja kupuje mojej 1,5 letniej córeczce w C&A - tanie ubranka z dobrej jakościowo bawełny, w peppco - również tanie, jakość materiałów i wykonanie nieco słabsze, a na specjalne okazje jak wesele w bliskiej rodzinie czy sesja zdjeciowa kupowałam jej polskie ubranka, ręcznie robione na drutach czapeczki, strój motylka i żabki. Ostatnio szukałam jej sukieneczkę na wesele i zamawiałam na mała fabryczka taką właśnie szytą w Polsce przez jakąś Panią. Super sprawa bo jakość do ceny układa się całkiem inaczej niż w sklepach, gdzie takie maleńkie sukieneczki potrafią tyle kosztować, że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitaG
Z ubrankami bywa różnie to zależy co mi jest akurat potrzebne i co mi się spodoba, ale z zasady kupuję normalnie w sieciówkach i tak szybko z nich wyrastają więc poco przepłacać. Co innego jest z zabawkami czy w ogóle różnymi akcesoriami dla dzieci to kupuje w sieci i zazwyczaj w Jagodowym Kocie to chyba jeden z lepszych sklepów, który gwarantuję, że dba o jakość i bezpieczeństwo. Wszystko co u nich kupuję ma atesty i jestem pewna, że jest dobre i bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać sklepów godnych uwagi jest wiele. Ja stawiam przede wszystkim na sprawdzone już wcześniej marki i typowo dziecięce sklepy jak znane pewnie wszystkim 5.10.15. Co sądzicie o ich ubraniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię ubranek z 5-10-15. Najwięcej kupuję w Wójciku, czasem w zarze, h&m, reserved, sporadycznie w Smyku. Zależy czego potrzebuję. Chętnie korzystam z wyprzedaży, więc też tym się kieruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuena
Mi ubranka z 5.10.15 też jak najbardziej pasują. Kupiłam nawet ostatnio kilka krótkich spodenek, jakieś t-shirty i bluzy dla synka. Jakość ok - po praniu w wysokiej temperaturze nadal wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveera
A myślicie, że uda mi się w 5.10.15 skompletować wyprawkę ubraniową do szkoły i przedszkola dla moich urwisów ? Jakieś spodenki dresowe, t-shirty i bluzki ? Nie chce mi się jeździć po kilku sklepach i fajnie by było kupić wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pościel do łóżeczka czy materac polecam sklep Fiki Miki, kupilismy tam dla naszego synka specjalny antyalergiczny materac do spania- Sensitive, super jest . Ma zdejmowany pokrowiec który można prać w pralce http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobre i godne zaufania sklepy z artykułami dla dzieci, to nie zapominajmy również o zabawkach, polecam w szczególności zestawy klocków Lego które znajdziecie na MojeKlocki24.pl często u nich zamawiam i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie w 5.10.15 da się skompletować wyprawkę do przedszkola czy szkoły :) Wiem bo sama robię to co roku już od kilku lat i jestem zadowolona. Ciuszki dają radę mimo ich intensywnego użytkowania :) Tu możesz sobie sprawdzić ich aktualną ofertę https://www.51015kids.eu/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elirka
Ostatnio kupiłam kilka rzeczy w smyku, hm,zara, zabawki zamawiam w more4kids z opcja darmowego odbioru w salonie sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej aplikacji mZakupy.com możesz przejrzeć wiele aktualnych przecen z kilkunastu różnych sklepów :) A wybrane rzeczy możesz od razu zamówić z dostawą do domu ❤ Monika z mZakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio dużo zabawek kupuje w sferisie, mają duży wybór i fajne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie, ostatnio szukałam projektora dla mojego synka i trafiłam na sklep Voip24.pl. Czy któraś kupowała tam elektroniczną nianię lub taki projektor: https://www.voip24sklep.pl/Projektor-Biedronka-Summer-Slumber-Buddies-/976 ? Czy sklep jest godny polecenia? Jakie warunki zakupu? Jak produkty jakościowo? A może polecacie inny sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj kupuje w sklepach które mają stacjonarkę też wtedy jakoś bezpieczniej jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o mnie to sporo kupuję jednak w internecie, ze względu na wygodę przede wszystkim, np. lubię sklep psoty.com nie wiem czy znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo rzeczy zamawiam w internecie właśnie, w zasadzie to można tam kupić praktycznie wszystko. Ostatnio szukałam balonów, tylko gdzieś wyczytałam że są LED, normalnie w sklepie stacjonarnym nie wiedziałam gdzie ich szukać, a na https://godanparty.pl/ mają chyba każdy rodzaj balonów, ale też inne niezbędne rzeczy do przygotowania przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cila
Ostatnio lego zamawiałam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lego to bardzo dobry prezent według mnie, uniwersalny ponad czasowy, edukacyjny i dziecko się nim szybko nie nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o zakupy online to ja z reguły zamawiam na www.Sezamek-zabawki.pl i jestem bardzo zadowolona, dobra cena i wysoka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
mój synek też dostała na urodziny zjeżdżalnię smoby, jest nią zachwycony ciągle wchodzi żeby zjeżdżać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka3
Tak, jest rzeczywiście spory wybór, jeśli chodzi o ubrania dla dzieci, dlatego tym bardziej trudno trafić na jakościowe rzeczy. Ja dość długo szukałam takiego sklepu, jak na przykład 5.10.15. , gdzie cena idzie w parze z wysoką jakością, a do tego można skorzystać, np. z takich urodzinowych promocji, jak teraz, gdzie zniżki dochodzą do 50%. I to na aktualną kolekcję jesień - zima 2018!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×