Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zakupy online

Polecane posty

Gość gość

Mam problem! Zamówiłam sobie ostatnio (2 dni temu) ze stronki neonail.pl paczkę. Dzisiaj weszłam na pocztę żeby sprawdzić czy faktycznie wszystko zamówione. Niestety doznałam szoku. Zamiast zaznaczonego OPŁATA ZA POBRANIEM mam KURIER I PRZELEW DOTPAY. Nie mam pojęcia co teraz zrobić. Nie da się anulować zamówienia a nie posiadam karty płatniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
Moim zdaniem to napisz do nich wiadomość i zapytaj o co chodzi. Wszystko da się rozwiązać tylko na spokojnie. Ja ostatnio robiłam zakupy w goodlookin i zero problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaposa
Tylko spokojnie. Ja kiedyś też podobną gafę strzeliłam zamawiając z e-kaja.pl buty. Ale całe szczęście napisałam maila, w którym wyjaśniłam wszystko co i jak i bardzo szybko dostalam odpowiedź, ze zmienią na właściwą opcję. Także bardzo fajnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwinka
nolcia14 Zgadzam się z tobą :) odkąd na świat przyszedł mój synek nie mam czasu biegania po sklepach i w większości robię zakupy przez internet, na dzień dziecka zamówiłam dla młodego prezent na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy online to duża wygoda oraz oszczędność, np kosmetyki do stylizacji włosów zamawiam na www.TheGent.pl i polecam, zawsze szybka i bezproblemowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fazę teraz na buciki zamawiane przez internet bo są sporo tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Tam to ceny tylko podnoszą i podnoszą. A na https://multu.pl/kobiety-home ostatnio fajne i tanie zamówiłam. Da sie? da sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgannna
Mi zakupy online zaoszczędzają dużo czasu, ostatnio zdecydowałam się na kupno nowych słuchawek z Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy online to bardzo fajna sprawa. Oszczędzamy przede wszystkim czas, ale i nerwy. Mnie czasem tak ludzie doprowadzali do szaleństwa w tych sklepach stacjonarnych, że szkoda gadać. Niby powinni mieć jakiś rozmiar, ale go nie mają. Mają być w innej galerii i też się okazuje, że nie ma. A w internecie wszystko jest czarno na białym. Mnie https://multu.pl/kobiety-home jeszcze nigdy nie zawiodło jeśli chodzi o ceny i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy online to naprawdę super sprawa. Szybko, wygodnie, o każdej porze dnia i nocy. Jeśli szukacie czegoś dla mężczyzn, to my się gorąco polecamy - jesteśmy sklepem internetowym Ombre i o modzie męskiej wiemy wszystko! Znajdziecie u nas całe mnóstwo ciuchów w niskich cenach! :) Wpadnijcie, a na pewno coś wpadnie Wam w oko :) Tu jesteśmy ---> www.ombre.pl No a w razie jakiś problemów służymy pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo często kupuję w internecie. można tam praktycznie znaleźć wszystko w jednym miejscu bez potrzeby wychodzenia z domu, a wszystko przywiozą do domu w krótkim czasie. Ostatnio szukałam prezentu dla Oli, lubi te wszystkie bajki i pomyślałam o stroju karnawałowym. Znalazłam idealny na https://godanparty.pl/ i już do mnie go wiozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokino
Zgadzam się w 100% zakupy online to wygoda i oszczędność czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przez Internet da się zamówić wszystko, a ewentualne pomyłki w zamówieniu, nawet ze strony klienta są szybko poprawiane i nie ma żadnego problemu. :) Ja ostatnio znalazłam stronę https://www.cewe.pl/ gdzie można szybko wydrukować zdjęcia i sama zastanawiam się, czy nie skorzystać. Dwa lata temu dałam mojemu chłopakowi w prezencie album i wypadałoby go odświeżyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy bogaty wybór szybkich i darmowych pożyczek od 100zł do 200.000zł. Wybierz określoną pożyczkę, wypełnij darmowy wniosek o kredyt i czekaj na przelew! Wszystko załatwisz szybko i sprawnie przez internet wygodnie w domu a pieniądze otrzymasz w 30min na swoje Konto http://szybkakasa.topkasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta T
Teraz to wszystkie sklepy dostarczają meble do domu. Kilka miesięcy temu zamawiałam szafki kuchenne na florimeble.pl i dostarczyli mi je i tak trafiłam, że dostawa była za free, ekstra sprawa i to podwójnie bo meble okazały się pierwszorzędnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Online zamawiam kosmetyki,z reguły na stronie www.Piomarket.pl i polecam, szybka przesyłka i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie taką stronę Eko-bazar.pl ? Jeżeli nie to polecam, zamawiam u nich często zdrową żywność do swojej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrodniczkaja
Ja w internecie przeważnie szukam dobrych książek. A że jestem fanką przyrody i dużo na jej temat czytam to bardzo polecam książkę http://www.taniaksiazka.pl/nieznane-wiezi-natury-peter-wohlleben-p-927971.html Mówi ona o więzi występującej w przyrodzie o której przeciętny człowiek nie tylko nie wie, ale i nie widzi. Okazuje się że nie tylko człowiek dba o nasze środowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguniia
Zakupy online zaoszczędzają bardzo dużo czasu, ostatnio zdecydowałam się na kupno nowego laptopa w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 9006
Nie wyobrażam sobie kupowania prezentów zwłaszcza na święta w sposób tradycyjny. Mam kilka ulubionych sklepów internetowych np https://www.youpibag.pl/ i często do nich wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem wielką fanką zakupów online, to bardzo duża wygoda i oszczędność czasu, pieniędzy. Mogę polecić www.ElitaBut.pl mają bardzo fajne, nowe kolekcje obuwia na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Online zamawiam wiele rzeczy, ostatnio zdrową żywność na www.Skworcu.com.pl polecam, miła obsługa i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2021 o 13:25, Madzia0001 napisał:

Teraz wszystko online. Zakupy i płatności. Ja odkryłam ostatnio fajna opcję płatności odroczonej Twisto. Była taka opcja zapłaty w jednym ze sklepów. wybrałam ja i mam płatność odroczoną na kilkanaście dni. Wiem, że można się też zarejestrować i korzystać z lepszych warunków, ale to zrobię pewnie przy następnych zakupach. 

Polecam rejestrację, wtedy nie musisz się zastanawiać czy sklep współpracuje z Twisto, czy też nie - jeśli jest płatność kartą, to możesz skorzystać z odroczonej płatności. Bardzo wygodne, zwłaszcza w awaryjnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wiele rzeczy zamawiam online i nigdy nie miałam czegos takiego. Warto napisać do nich i sprawdzic co i jak w sumie. Bo takie czekanie i zastanawianie się co się stało z paczką nie ma nawet najmniejszego sensu w moim odczuciu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lulka09 napisał:

Korzystał ktoś może z PayPo jako płatności odroczonej?

Ja korzystałam i mogę polecić. Na spokojnie masz 30 dni na spłatę. Rejestracja jest szybka, a sklepów w których można z tego skorzytać naprawdę dużoooo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lulka09 napisał:

Korzystał ktoś może z PayPo jako płatności odroczonej?

Wybrałam kiedyś taka formę zapłaty jak byłam jeszcze przed wypłata i dla mnie super sprawa. Można sobie pozwolić na więcej a 30 dni to wystarczający czas żeby zapłacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, lulka09 napisał:

Korzystał ktoś może z PayPo jako płatności odroczonej?

Ja płaciłam tak pare razy jak kupowałam ciuchy w Sinsay i wszystko okej. Nie było problemów. Wygodna sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×