Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakupy

Polecane posty

Gość gość

wolicie tradycyjne sklepy czy zakupy online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja coraz wiecej online kupuję. na allegro znajduję mnóstwo potrzebnych rzeczy i na ponosie.pl ostatnio ubrań torchę kupiłam ;) tzn. dokładnie mam zniżki stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1e
na tradycyjne nie moge ze wzgledu na brak czasu;/ ale mam juz pare sprawdzonych sklepow online, jednym z nich jest sklep modataboo, kupuje tam ubrania dla siebie, moja siostra rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro nie jest zbyt zaufane, parę razy się nacięłam. Wolę kupować ciuchy np. na be Jeans ostatnio, albo ewentualnie w jakimś C&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatowka
Ja lubię jednak dotknąć , przymierzyć...Ostatnio zresztą jednym z moich ulubionych jest quiosque ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio mojemu mężowi kupiłam rewelacyjny wojskowy pas skórzany gallando.pl/pl/nasza-oferta/355-pasek-meski-wojskowy-bojowka-5cm-ciemny-braz-rafal-m5w03.html był bardzo zadowolony a jakością byłam zachwycona, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym i ekspresowa wysyłka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkowa1
Lubię pochodzić po sklepach i pobuszować w necie. Tak wypatrzyłam sobie kolczyki na http://allinside.pl/index/szukaj/1509 (kupilam te galazki z listkami, srebrne) Cudenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania45
ja różnie, czasem kupuję w internecie, ale na pewno nie ubrania, bo tutaj się boję... zwłaszcza buty. Często szukam w internecie, przeglądam katalogi, np. korneckiego, ale finalnie kupuję w sklepie. Muszą dotknąć, przymierzyć, nie chce mi się potem odsyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przerzuciłam się na ubrania na zakupy online, szybciej, mniej zachodu, niższe ceny. Od jakiegoś czasu kupuję na http://allinside.pl/ i mają tam super ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybciej? tak bez przymierzania? przestań spamować tym all coś tam, dziewczyno, bo się robisz nudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie sklepy internetowe gdzie jest szeroki wybór,niższe ceny i miła obsługa,np ostatni o zamawiałam dla siebie zestaw bielizny erotycznej ze strony Eroticgo.pl i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola84
Zdecydowanie ważny jest ludzki kontakt. Trudno ocenić obslugę sklepu internetowego, co najwyżej czas, w którym odpiszą na maila i jego ton, ale kontakt twarzą w twarz to coś innego. Lubię wracać do sklepów, w których wiem, że jestem po prostu ważna, że poświęca mi się czas, a nie traktuje jak cyferkę w statystykach. Dlatego przywiązuję się do marek, jak książki to w ulubionej księgarence na starym rynku, jak buty to w korneckim itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz ie bo obsługę w sklepie internetowym jak najbardziej można ocenić np po rozmowie czy to przez chat czy telefoniczną i już wiesz z kim masz do czynienia,a do marek nie ma siec o przywiązywać bo potem jest to tylko stereotypem i na wiele rzeczy złych przymykasz oko a tak nie powinno być. Ja czesto zamawiam na Sklep-biustonosze.pl i nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola84
sama sobie przeczysz - nie ma co się przywiązywać, ale "często kupuję"... kontakt przez internet jest dalece ograniczony i zniekształcony przez medium. Nie rozumiem kompletnie kupowania w internecie butów, biustonosz, jak ma się sprawdzoną markę, czy sklep to można, ale każdy model buta wypada inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od tego co potrzebujesz kupić. Ja dużo ubrań i obuwia kupuję w internecie. Mam dosyć duży problem z kupnem obuwia bo mam dużą stopę, więc zamawiam sobie w sieci, mam taki sklep Unibut w którym systematycznie robię zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny sklep na zakupy czy prezenty to allinside.pl Wielki wybór przeróżnych rzeczy za niewielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję dużo na allinside.pl Duży wybór przeróżnych rzeczy, bardzo fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty czasem kupię na allegro, ale resztę ciuchów to wolę w realu, za to kosmetyki tylko online. w takim na przykład http://i-styl.pl/ wybór mają nieporównywalny z żadną drogerią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, ubrania wolę kupować tradycyjnie, muszę przymierzać, ale już liquidy do e-papierosa kupuję na reddog.pl bo bardziej się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zależy co. Ubrania wolę kupować normalnie w sklepach, żeby móc przymierzyć. Art. gospodarstwa domowego raczej w internecie, a spożywkę całą kupuję w Polo koło siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jakoś szczęście do zakupów przez internet np żadne buty z internetu nie okazały się niewygodne - taki fart. ostatnio też spróbowałam z żywnością na CABAS.pl i na razie wszystko gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie sklepy internetowe. Ze względu na remont kupując w taki sposób zaoszczędziłam mnóstwo kasy :) Teraz mam na oku świetna zmywarkę http://www.mixmedia.pl/zmywarki i wiem, że znowu kupię w taki sposób. Jedyne czego nie kupuję to buty- wolę mierzyć i decydować niż na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie sklep internetowy to super sprawa nie przepychasz się z innymi by dostać się do produktu, na spokojnie siedzisz i przeglądasz. Ja polecam http://ezakupy4u.pl/ sklep z perfumami, duży wybór na pewno znajdzie każdy coś dla siebie, bądź jako prezent dla drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie wole zakupy w sieci, kiedyś byłam im przeciwna ale odkąd urodziłam dziecko wolę spędzać czas inaczej niź chodzac po sklepach. Ze sklepów odzieżowych z modnymi damskimi ubraniami polecam Depare , rewelacyjne ciuchy, dobre gatunkowo , dla modnych, wymagających kobiet http://depare.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę tradycyjne zakupy ;) idę sobię do polo, biorę koszyk i mała przechadzka po sklepie. Jest czas, by pomysleć o paru sprawach, bez pośpiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także lubię tradycyjne zakupy ;) kupowanie wszystkiego przez internet troche nas odczłowiecza, pozbawiajac tych wszystkich (nawet mniej przyjemnych!) interakcji miedzyludzkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcami. Ludzie, bez przesady. Ja wiem, ze telewizor taniej sobie w necie zamówić, ale już zwykła spożywka to jak najbardziej fajna okazja do ruszenia sie z domu. Czlowiek sie przejdzie, pomysli, trafi na jakas okazje. Zdrowiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×