Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anka123456789

Zakupy przez internet.

Polecane posty

Gość Anka123456789

Witam, planuję kupić kilka rzeczy na prezent ze sklepów internetowych typu - nike, zara czy calvin klein. Nie chcę ich pakować w jakieś kolorowe torby i zastanawiam się czy do zakupów dołączają oryginalne torby (papierowe) z logo? Jeśli wiecie z których sklepów dostaje się już zapakowane prezenty w taki sposób to proszę o informację. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujawka
wiem, że w sferisie są torby z logo salonu i w superpharm nawet pakują prezenty, z resztą się nie orientuje niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekaa
Ostatnio kupowałem prezent w sferisie i bardzo fajnie przyszedł zapakowany i nie bawiłem się już w pakowanie w kolorowy papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasta
Zakupy przez Internet stały się teraz naprawdę popularne, sama korzystam z tej formy robienia zakupów. Ostatnio kupiłam sobie świetnie buty w tym sklepie właśnie przez sieć https://multu.pl/kobiety-home tutaj ceny są bardzo niskie, także mogę śmiało zachęcić do odwiedzin bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet kupuję różne rzeczy, a głównie coś małego za czym nie chce mi się chodzić po sklepach. zamawiałam ostatnio wyciskarkę do soku ze sklepu wasserman.eu Jestem bardzo zadowolona, bo owoców mam bardzo dużo i teraz się nie zmarnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celowana
Jest tak jak mówicie, zakupy online są przyszłością, są komfortowe. Ja kupiłam sobie online pierwszy raz buty dzisiaj w tym sklepie https://multu.pl/kobiety-home uwielbiam takie zakupy bo można zwyczajnie coś taniej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooll
Z reguły nie pakuję prezentów w kolorowy papier, daje prezenty w oryginalnym opakowaniu, ostatnio kupiłem w sferisie powerbank dla dziewczyny i był zapakowany w biały ładny kartonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajasie
Ja całkiem lubię zakupy przez internet. Ostatnio kupowałam sobie powerbanka w Teletorium. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet są po prostu wygodne, można dzięki nim zaoszczędzić, np kupując odzież i obuwie. Tutaj warto wspomnieć BucikSklep.pl gdzie sama zamawiam i jak do tej pory wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLinka_133331
Bardzo moge polecic sklep Internetowy www.stonki.com.pl - masę rzeczy, mnóstwo promocji - wszystko czego trzeba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w internecie to bardzo fajna sprawa, nie trzeba tracić czasu by chodzić, szukać i wybierać. Wszystko można zadecydować oglądając w internecie. Ja tam robię z butami, bardzo lubię je kupować, ale nie mam czasu chodzić po sklepach. Najczęściej mój wybór pada na multu.pl. Ceny przystępne i szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zakupy przez Internet to moim numerem jeden jest sklep - perfekcyjnaczystosc.com.pl - bardzo wygodna opcja i pomocna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz fajnych ubrań męskich za małą kasę to wpadaj do Ombre - może i nie pakujemy prezentów, ale w swojej ofercie mamy tyle modnych ubrań, że będą super wyglądać nawet w zwykłej torebce na prezenty :D Kliknij i zobacz co mamy -> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam sklep, gdzie robiąc zakupy przez internet można zaznaczyć opcje - pakowania ozdobnego. Ja w tamtym roku kupiłam fantastyczną świece zapachową Yankee Candle i przyszła do mnie kurierem już świątecznie zapakowana :) www.domidea-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valencia_1860
Jeżeli ktoś szuka materiałów biurowych w Internecie to warto poszukać w sklepie www.DlaBiuraZakupy.pl - szybka dostawa i bardzo dobry kontakt z klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz pieniędzy to możesz poszukać kogoś kto również chce kupić to samo co Ty na stronie http://naspole.pl i kupić to razem z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie kupować w sieci jak raz wybór jest znacznie większy, a ceny sporo niższe. Nam akurat na tych oszczędnościach zalezy, bo wykańczamy dom. W sobotę zamówiliśmy w scandicsofa.pl trochę mebli, a że to producent, więc jest też taniej. Dodatkowo trafiła sie nam promocja. Krótko mówiąc będziemy mieć super meble, a zaoszczędziliśmy w sumie kilka ładnych tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to zakupy robię tylko przez intranet. Najczęściej zamawiam z butiku online lili-room.pl, ostatnio kupiłam piękną białą ażurową ...enkę. Ubrania mają świetnej jakości, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Często kupuję tam też ubrania na prezent dla mamy i siostry, one uwielbiają eleganckie koszule a na tej stronie wybór jest naprawdę spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×