Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygodne-zakupy.pl

Zakupy przez internet w IKEA

Polecane posty

Gość mijokama
Super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Białymstoku nie ma sklepu IKEA. Dzięki stronie kupiłam witrynkę do salonu. Pozdrawiam Asta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tylko za drogo
Wolę się przejechać i sama kupić taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam stolik TV - wyszło mnie taniej niż na allegro, a do Ikei ma kawałek drogi. pozdrawiam ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpiada45
Sprawa zgłoszona do IKEA - na ich stronie jest wyraźnie napisane, ze nie prowadzi ona sprzedazy wysyłkowej. Ktos (wlasciciel podanej tu strony) swiadomie wprowadza w blad piszac zakupy W IKEA a nie ZA OPŁATĄ KUPIMY CI W IKEI CO CHCESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiła zakupy do pokoju dziecięcego bez jazdy do Ikei. polecam,dzięki ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha rozwaliło mnie to
Zauwazcie ze takie nicki jak: Astus, asta21. ewcia321, ala_23 mają na koncie jeden, dwa wpisy. żałosny spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię Ikei... A strona wygląda, rzeczywiście, jakoś podejrzane. Serio ceny są wyższe niż normalnie w sklepie? Nie miałam okazji się przyjrzeć ani porównać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
no na bank nikt się nie zorientuje, że wszystkie pozytywne wpisy pochodzą od jednej i tej samej osoby. wystarczy tylko przyjrzeć się składni i nieśmiertelnemu "pozdrawiam. nikt "kupującego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy nie zdecydowałabym się na takie zakupy. Osobiście mam sprawdzony jeden sklep z meblami i nie mam zamiaru tego zmieniać. Robię zakupy w multizakupy.pl i bardzo sobie to chwalę - mają spory wybór i bardzo szybką przesyłkę, która jest odpowiednio zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko,ze ten sklep nie działa, próbowałam sie z nim skontaktować i cisza przez 2 tygodnie, ale znalazłam konkurencję, którą juz tu polecałam. www.ikea24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko super, ale ikea nie prowadzi takiej działalności... nie lepiej rozejrzeć się po innych, wiarygodnych sklepach meblowych? choćby wspomniane multizakupy - nie wydaje mi się, by czymś odbiegali od ikei, a przynajmniej wiadomo, że zamówiony towar dotrze do odbiorcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie IKEA ma bardzo mało przejrzystą strone.To znaczy , że nie ma katalogu , z cenami , z funkcja kup etc. jakis galimatias na stronie panuje. powinni zdecydowanie to poprawić. Ja to musze miec czarno na białym, towar -cene , opcje kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka IKEA
A ja polecam sklep Esmaland. www.esmaland.bazarek.pl Kupilam kilka drobiazgów a różnica w cenie była zaledwie kilka procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_26
Ja natknęłam się ostatnio na taki sklepik: http://www.taniutko.pl Ma bardzo duży asortyment, praktycznie wszystkie produkty z IKEA. Dodatkowo jeśli jakiegoś produktu nie ma u nich w sklepie, można do nich napisać z pytaniem o produkt i jeśli tylko to możliwe mogą go wysłać. Naprawdę polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambolinka_19
Wow, faktycznie http://www.taniutko.pl ma bardzo dobre ceny, znacznie lepsze niż podane wyżej sklepy (sprawdzałam dla około 10 produktów - głównie do kuchni). Właśnie złożyłam zamówienie, paczuszczka ma być u mnie za 2 dni, zobaczymy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebleee
www.drobiazgikea.pl POLECAM! OSZCZĘDNOŚĆ CZASU A KOSZTY PRZESYŁKI Z PEWNOŚCIĄ POKRYJĄ SIĘ Z KOSZTAMI PALIWA;) KUPIŁAM TAM ŚWIETNĄ TOALETKĘ EDLAND, GDZIE NIE BYŁO JEJ JUŻ W ŻADNYM SKLEPIE IKEA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej porka
Ja znalazlem sklep: www.meblem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudek
Witam, ja ostatnio znalazłem coś takiego www.zazik.com.pl , ceny mają z...cie niskie, sprawdziłem, zamówiłem sztuczną trawę "fejka" i dopłaciłem prowizji za dostawę tylko 10pln, czyli prawda, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Fajnie wywiązuje się z zakupów w Ikei marka Kupuj Wygodnie z serwisu www.kupujwygodnie.pl . Oni robią mniejsze i większe zakupy, dowożą, a jak trzeba to wniosą meble. Mi ostatnio dostarczyli łóżko z materacem. Wystarczyło, że zaznaczyłem konkretne modele i im podesłałem w formie elektronicznej tę listę zakupów co można sobie na stronie Ikei zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33
Myślałem o zakupach w IKEI, ale zawsze brakowało czasu i nie lubię tych tłumów przewijających sie przez ten sklep. Sprawdziłem kupujwygodnie.pl przed zakupem drobnostek jak wywiążą się z zamówienia i wybrałem przesyłkę kurierską, dotarły bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowane. Kilka dni temu zamówiłem szafę i lustro którego nie wysyłają kurierem tylk z dowozem i wszystko to przywieźli i wnieśli mi na IV piętro więc się o nic nie musiałem troszczyć oprócz montażu tej szafy ;) Kupujwygodnie.pl okazał się dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostawa z IKEA IktransPL
Iktrans.pl i IKEA sama przyjdzie do twojego domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkabielany
Zdecydowanie korzystam z usług ludzi którzy oszczędzają mój czas i za mnie robią zakupy w ikea, dzięki temu unikam kolejek i denerwowania się gdy czegoś nie ma w sklepie. Już kilkakrotnie korzystałam z ich pomocy. Miły kontakt przez tel i mail. Stronka to kupujwygodnie.pl po za tym że robią zakupy w ikea to dodatkowo realizują przewóz mebli i przeprowadzki. Szczerze mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnika24
Do nowego mieszkania potrzebowała fotela i zestawu wypoczynkowego na taras. Do IKEA nie było mi po drodze, znalazłam skorzystałam z podpowiedzi na forum i weszłam na stronę kupujwygodnie.pl . Telefonicznie podałam numery artykułów których potrzebuje i na drugi dzień były już u mnie w mieszkaniu. Dostawa punktualnie... i wniesienie tych mebli na 3 piętro, byłam o tyle zaskoczona, że nastawiałam się że będę musiała sama wnosić te rzeczy. Arnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×