Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
contoor

zakupy w sieci

Polecane posty

Witajcie. Mamy XXI wiek- coraz więcej ludzi kupuje różnego rodzaju przedmioty przez internet. To nie tylko szybkie i wygodne rozwiązanie, ale pozwala to także zaoszczędzić sporo pieniędzy co kupujecie najczęściej za pośrednictwem Internetu? Czego nie kupilibyście w sieci nigdy w świeice? Ja najczęściej nabywam kosmetyki i wino, za to w życiu nie kupiłabym żywności. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcio222222
Jeśli chodzi o ułatwienie w kupowaniu to zdecydowanie polecam wszytskim robić zakupy spożywcze w necie. Ja tak np zamawiam zakupy dziadkom we Frisco . Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając Frisco, macie gwarancje dużego wyboru produktów, świeże warzywa i owoce oraz dostęp do wielu promocji, np Ariel. www.frisco.pl/q,ARIEL%20Kapsu%C5%82ki%20do%20prania%20tkanin/filters,has_promotion%3D1%26%26brand_name%3DARIEL/stn,searchResults Zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pokazałaś pasek, to też bym kupiła, ale jakoś spożywki to raczej nie. Jakoś wolę sama osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooosia8888
Ja polecam sklep www.eRozkosz.pl gdzie mamy szeroki wybór i 100% dyskrecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa1122
Najlepiej uważam, że przed zakupem warto sprawdzić różne oferty, przykładowo za pomocą www.cena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzodkiewka99
w media expert sklepie internetowym mozna kupic sporo fajnych sprzetow do kuchni. co jakis czas robia darmowa dostawe i wtedy najchetniej kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaa111
Często robię zakupy w internecie. Tak szczerze mówiąc juz nie wyobrażam sobie życia bez sklepów internetowych. Jest to łatwy i szybki sposób nabycia towaru nie wychodząc z domu :) Często robię zakupy w sklepie sporti.pl - maja tam naprawdę szeroki asortyment i to w bardzo dobrych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja praktycznie wszytko oprócz jedzenie kupuje w sieci. Głównie ubrania i perfumy, ostatnio kupiłam parę książek w empiku, zarezerwowałam nocleg w Szczyrku na http://relaximo.pl/ oraz nowy buty nas jesień przez allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi79
Ja najczęściej kupuję w sieci ciuchy, z reguły robię to na allegro, ale zaczynam się również przekonywać do sklepów internetowych, ostatnio np. robiłam zakupy w sklepie fashion-city.pl i jestem bardzo zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W neo24.pl kupuję zabawki, sprzęt AGD. Mają ceny bardzo niskie, a towar bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania799
Ja ktoś szuka akcesoriów sportowych proponuje sprawdzić sklep http://sklep.sport-guru.pl/ gdzie sport wybór m.in. buty triathlonowe oraz zegarki gps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyki ekologiczne www.e-Fontanna.pl mają szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina89
Jeżeli uwielbiacie tak jak ja aranżację wnętrz-koniecznie odwiedźcie http://www.mykan.pl . Tanio można tam kupić eleganckie i praktyczne dodatki do mieszkania. Kupiłam już tam kwietnik i dwa świeczniki. Obecnie czekam na przesyłkę z wieszakiem do przedpokoju. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żywności nigdy nie kupowałam,wiec nie wiem jak to jest i czy można im zaufać,co innego natomiast jeżeli chodzi o kosmetyki,tutaj moge polecić http://drogeriajoanna.bazarek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria39
żywność jednak najlepiej wybierać samemu, na żywo ;) ja polecam stronkę z gazetkami http://www.promoceny.pl/ , gdzie można obserwować promocje jakie są aktualnie w sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniaK7891 kosmetyki naturalne najlepsze są te z certyfikatem ekologicznym czyli takie naturalne ekologiczne bo wtedy tych naturalnych składników i to dobrej jakości mają więcej a chemii minimalnie. Używam takie kosmetyki i nawet męża na nie przestawiłam i też już byle czego nie chce kupować. Ostatnio kupuję w sklepie biosna.pl . Dużo fajnych kosmetyków i przysyłają z zamówieniem próbki więc zawsze można najpierw wypróbować. A z innych zakupów w necie to kupuję książki w matras.pl bo mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszkaa
Ja też tylko w sprawdzonych sklepach kupuję, a ostatnio nawet żywność zamawiałam. A tak w ogóle to słyszalam, że na stacji Centrum w metrze jest sklep wirtualny z fotkami produktów, które też przez telefon można zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że jeżeli ktoś wie co che kupić,to zakupy w metrze,autobusie czy tramwaju- także nie będą stanowiły większego problemu. Bardzo chwalę sobie właśnie taką formę zakupów,a moim ulubionym sklepem jest http://dmdmoda.pl/pl/start]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka692
Kupuję tylko produkty spożywcze - kawę,herbatę,bakalie,napoje,kasze,makarony itp.Ostatnio we Frisco bo najtańsza dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek333
A żywność, dlaczego nie przez Internet? Ja stale robię zakupy spożywcze w ten sposób i jeszcze nigdy się nie naciąłem. Większość ubrań kupuję na allegro, za to elektronikę na www.conrad.pl, do sklepu stacjonarnego chodzę, jak już nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contooor
Wczoraj chciałam kupić sztuczną pochwę i nie mogłam nigdzie znaleźć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze sztucznego penisa? Like-Real-Us.co abo emisl.com albo peecock albo lolajacke :-)? Pochwy tez gdzies widzialam..ale nie pamietam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczeń się kończy a promocje w Toys”R”Us wciąż trwają. Tym razem w obniżonej cenie znajdziecie między innymi: zestaw Na Krawędzi (różne rodzaje) 60 zł taniej, gra łapa szczęścia 40 zł taniej a super tablet Pentagram EON Prix tańszy aż o 50 złotych. Odwiedźcie najbliższy sklep Toys”R”Us i nie pozwólcie by takie promocje przeszły wam koło nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczeń się kończy a promocje w Toys”R”Us wciąż trwają. Tym razem w obniżonej cenie znajdziecie między innymi: zestaw Na Krawędzi (różne rodzaje) 60 zł taniej, gra łapa szczęścia 40 zł taniej a super tablet Pentagram EON Prix tańszy aż o 50 złotych. Odwiedźcie najbliższy sklep Toys”R”Us i nie pozwólcie by takie promocje przeszły wam koło nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×