Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magddis

Zamienniki DobreTonery

Polecane posty

Gość Magddis

Stosował ktoś zamienniki tonerów producenta DobreTonery.pl ? potrzebuję nowego tonera do drukarki HP a tanie znalazłam na stronie tego producenta, jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beetto
ja osobiście ich jeszcze nie używałam , do tej pory kupowałam zamienniki w sferisie, ale te dobretonery też raczej zbierają pozytywne opinie, najlepiej sama przetestuj czy Ci odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexros
DobreTonery ma niedrogie zamienniki, w pracy stosujemy ich tonery do 2 drukarek i dają radę dobrze. Zależy też od modelu drukarki, wiadomo, że każda ma zamienniki w innej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likas
A do Brothera mają jakieś tanie tonery? bo szukam akurat nowych bo obecne które stosuję są kiepskie, a dużo ludzi chwali tonery od DobreTonery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna315
Witajcie, ja stosuję zamienniki producenta DobreTonery.pl od dwóch lat w mojej firmie i drukuję na nich elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliasko
Stosowałem kiedyś do HP producenta Dobretonery, teraz mam Canona, jakieś mają dobre zamienniki tonerów do canonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Mal
Ja od roku kupuje internetowo na drtusz.pl Jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastia
Widzę sporo dobrych opinii o tym producencie, to dobrze bo zastanawiałam się czy kupić od nich tonery :) mam HP P1102 i taniej i tak nie znalazłam niż u dobretonery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy z DrTusza
Madzixsi, żadna to rewelacja. ;) W DT 89,00 zł, a u mnie 85A kosztuje 78,99 zł do tego darmowa dostawa. A jak klient zapisany jest do newslettera, to raz w tygodniu dostaje dodatkowe kody rabatowe na zamienniki. Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basixu
ja z tonerów "Dobretonery" korzystałem do brothera, teraz szukam nowej drukarki, takiej do 1000zł, musi być porządny sprzęt, znajdzie się jakaś dobra drukarka z tanimi tonerami? może być od tego samego producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka_00
bardzo tanie i dobre tonery dostaniesz na stoisku sferisu, w każdej większej galerii znajdziesz takie stoisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukon
Ja jestem ze Szczecina i nie widziałem nigdzie sferisu a jest tu kilka galerii handlowych :/ markę DobreTonery znam bo do biura zawsze do mojego HP Kupuję zamienniki od nich, to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuits
Czy używał ktoś zamienników do brother dcp-1612we od producenta DobreTonery? kupiłem tą drukarkę i chcę kupić toner na zapas, a widzziałem, że DT ma tani, taniej nigdzie nie znalazłem. Nie używałem wcze śniej żadnych zamienników, dlatego proszę o odpowiedź jeżeli ktos stosuje tonery tego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×