Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapachy perfum FM

Polecane posty

Gość gość

Jakie polecacie damskie perfumy fm? zapach musi być świeży, orzeźwiający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomy miłośnik zapachów
Nie polecam żadnych. To podróby, tylko określane jako "odpowiedniki". Wstyd kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wstyd? bo nie mają ''metki''? ja uwielbiam rozlewnie i korzystam z nich od lat :) FM owszem kiedyś, ale świetne odpowiedniki ma rozlewnia Goia, czasami naprawdę nie sposób rozróżnić czy to oryginał czy właśnie odpowiednik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaM67
Niektóre te z "metką" nie pachną tak długo jak te z rozlewni. Ja kupuję sobie i mężowi na zapachowiec.pl i są świetne, w szczególności ich super hity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak34
ja kiedyś zamawiałam z fm, ale jakoś mi nie podchodziły, mało trwałe były.. a czasami pachniały nie tak jak powinny.. teraz zamawiam na goia.pl i jeszcze nigdy nie trafiłam, że nie pachną odpowiednio, albo że są nietrwałe.. a i wybór duży, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś zamawiałam z FM ale perfumy są mniej trwałe, a flakoniki nie najlepszej jakości, szybko się niszczyły. Obecnie zamawiam na zapachowiec.pl i jestem pod wrażeniem. Perfumy są trwałe i bardzo duży wybór zapachów, a flakoniki bardzo dobrej jakości. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam fanką perfum z FM ale odkąd poznałam perfumy z zapachowiec.pl robię zakupów w FM. Na zapachowiec.pl są bardzo dobrej jakości i fajnych cenach. Z damskich na lato polecam Calvin Klein-Euphoria a z męskich Hugo Boss - Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze względu na koszty oraz jakość nie zamawiam już z FM. Obecnie zamawiam na galeriazapachow.pl i jestem szczęśliwa, że koleżanka mi to poleciła. Mają wspaniałe perfumy :) A świeży orzeźwiający mogę polecić na pewno Dolce & Gabbana - Light Blue, Calvin Klain - Euphoria oraz Davidoff - Cool Water :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeży zapach to na pewno Calvin Klain - Euphoria oraz Dolce Gabbana - Light Blue, ale nie zamawiam już z FM bo się zraziłam. Od dawna zamawiam na zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Mogę szczerze polecić tę stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do perfum z FM zraziłam się ze względu na flakoniki, ciągłe braki, sposób i czas dostawy oraz problemy z tym związane. W poszukiwaniu innej strony, z której mogłabym bezproblemowo zamawiać swoje ulubione perfumy odkryłam goia.pl. I teraz mogę śmiało polecić. Mają dobrej jakośc***erfumy, we flakonikach o różnej pojemności (można wybrać), a cena bardzo przystępna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie polecam zapachów z FM, mają zbyt wiele minusów związanych zarówno z produktem jak i dostawą. Ładny świeży zapach to na pewno Giorgio Armani - Emporio oraz Calvin Klain - Euphoria, są to przykładowe i te które akurat mi najbardziej przypadły do gustu. Na zapachowiec.pl, bo tam zamawiam perfumy, mają duży wybór zapachów i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy z FM są mało trwałe, a flakoniki tak szybko się zużywają, że większość czasu użytkowania wstyd ich postawić na półce. A do tego termin oczekiwania, bo akurat brak ich na magazynie. To właśnie sprawiło, że szukałam innych stron na których dostanę dobrej jakośc***erfumy i w dobrej cenie. I znalazłam, jest to zapachowiec.pl. Mają duży wybór zapachów, trwałe perfumy i świetne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam z FM, ale był problem z dostawą, dostępnością itd. Zamawiam na zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Polecam bo mają dobrej jakości produkty w atrakcyjnych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy z FM kiedyś miałam, ale odkąd poznałam perfumy z zapachowiec.pl to nie wrócę do FM. Na zapachowiec.pl mają duży wybór perfum i przede wszystkim dobrej jakości produkty. Jestem bardzo zadowolona i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam kiedyś perfumy z FM i są moim zdaniem mało trwałe. Szukałam innych odpowiedników i znalazłam świetne na galeriazapachow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze względu na ciągłe braki oraz słaba trwałość zrezygnowałam z FM na korzyść goia.pl. Ich perfumy mogę polecić, bo są trwałe i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepsze niż z FM są na zapachowiec.pl i serdecznie polecam. Jakość super, cena bardzo dobra no i nie ma braków jakie zdarzały się w FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Fm się bardzo się zraziłam...natomiast kiedyś koleżanka poleciła mi zapachowiec.pl zamówiłam raz, drugi, trzeci..i na prawdę jest godne polecenia :) szybkie wysyłki, perfumy lepsze od oryginałów, dłużej się utrzymują kupiłam oryginał Lacoste- Pour Femme tzrymał się może z godzinę natomiast ten z Zapachowca utrzynuje się dużo dłużej :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast strony fm.. używam strony zapachowiec.pl perfumy są trwałe i lepsze od oryginałów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupować perfumy na jakiś dziwnych stronach typu "FM" ja polecam zawitać na stronę zapachowiec.pl tanio, wysyłka do mieszkania szybko, wydajność i super jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wspaniałe, eleganckie i lekkie perfumy Dolce Vita (Diora), zamawiam je na zapachowiec.pl ze względu na bardzo dobra trwalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam już mnóstwo perfum z różnych rozlewni, jednak najbardziej przypadły mi do gustu te z zapachowiec.pl i goia.pl szeroki wybór damskich oraz męskich perfum, bardzo szybka wysyłka. Czego chcieć wiecej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×