Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Są takie kosmetyki tej firmy ktorych juz nie maja w ofercie a ktore Wam bardzo odpowiadały? ja mam takie typy: -ananasowy balsam do ciała z serii Naturals-nie moge sobie darowac że go już wycofali -jaśminowy krem do ciała z serii aromaterapeutycznej (był w ofercie w czasach serii mandarynkowej) -balsam do ciała różany -tak cudnie pachniał A wasze typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żałuje ze nie ma juz balsamu z zielona herbata :( tak pieknie pachnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakitak
ja kilka lata temu kupowałam namiętnie płyn do kapieli o zapachu brzoswini-potem przez kilka lat nie widziałam go w ofercie- w katalogu i w końcu teraz znowu jest do kupienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milion lattemu, był taki żel pod prysznic z proteinami mleka - butelka tego żelu miał kształ butelki od mleka - do tej pory ją trzymam. To był hit !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam rumiankowy, spray do ciała Kraina śniegu (czy jakoś tak, bosko pachnie, wyjątkowo długo, i cudownie błyszczy) i perfumy Rare Pearls (gdyby wróciły, to kupuję z miejsca. Kocham ten zapach!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ten żel z proteinami mleka :) miał czadową butelkę No i ten balsam rumiankowy-był super. Ach te dawne czasy..ja kupuje w Avonie juz od 8 lat więc pamiętam te dawne produkty i mam do nich sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigigi
ja lubiłam krem w białej tubce z pomarańczowa nakretka-krem z witamina E -świetnie sie wchłaniał, naprawdę dobrze wpływał na skórę-gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zauzza----------oj rare pearls to bylo cos wspanialego, nierozumiem tylko dlaczego wycofali je w polsce wszedzie indziej sa. Ja kupilam sobie ostanio buteleczke na alegro i oszczedzam jak moge :(, szkoda wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda toaletowa True Hearts. Boże jak ktoś ma to chętnie odkupię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka jedna
deziewczyny jesli lubicie serie Naturals kokos i papaja to radze kupic sobie na zapas bo z tego co widzialam na stronie amerykańskeij wycofali juz tę serię-a np. waniliowa czy lawendowa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że jest szansa na powrót Rare Pearls? Może napisać stadnie do AVONu, czasem produkty wracają \"na prośbę klientek\". A jeszcze dziś zajrzę na allegro za tymi perfumami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ię też pod tą petycją chętnie podpiszę - także uwielbiam ten zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) na alegro bywaja dosyc czesto ale rownie szybko znikaja i mozna je kupic juz za 30 lub nawet 28 zl, za tyle kupowalam 2 ostatnie flaszeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia09
Ja pamietam że były takie supery balsamy chyba z masłem kakaowym czy cos takiego uwielbiałam je;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakitak
byl kiedys balsam do rak i ciała z masłem kakaowym-tez go lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
ja lubiłam maseczkę peel-off Górski strumień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do puerto
mam jeszcze 3 balsamy z zieloną herbatą (nowe, nieużywane) więc jeśli chcesz to możemy się na coś wymienić, bo mnie one nie odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda toaletowa SUNNY SKIES i miodowo-mleczny żel pod prysznic, to kosmetyki, które moim zdaniem powinny powrócić do regularnej sprzedaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, ta mleczna seria była super i jeszcze dawno temu była sobie woda perfumowana women of earth, super była ale wzięli i ja wycofali, nie rozumiem dlaczego:( i stary zestaw do franuskiego manikiuru, to co oferują teraz, to jeden szjas:o i te maseczki peel-off też były dobre, kiedyś taka cytrynowa była, lubiłam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNNY SKIES oraz WOMEN OF EARTH... wycofuja wszystko co ładnie pachnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888****888
a ja bardzo tesknie za perfumami :" staring" czy jakos tak i rare pears ,jej ach te wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankwoman
a są na allegro produkty z tej serii truskawkowo-smietankowej albo błyszczyk arbuzowy (ale taki sprzed kilku lat?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj to moze znajdziesz
to nie kosztuje wiele wysiłku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do carmelka:) Dziękuję bardzo za link, już zamówiłam sobie dwie buteleczki. Szukałam kiedyś na allegro , ale akurat nie było takich aukcji. Też tęsknię za women of Earth, ale nigdzie nie ma. Została mi tylko buteleczka na pamiątkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny
jak możecie tęsknić za kosmetykami tak wątpliwej jakości ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz - w AVONie też są perełki, za którymi można tęsknić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×