Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

zrobilam pozadek w swojej szafie wreszcie!!!!

Polecane posty

wywalam wszystko czego nie nosze czego nie chce mam juz dosc nawyku zachowywania na pozniej bo sie jeszcze przyda. nie prawda. rzeczy raz zalozone siedza tam po kilka lat. drazni mnie ten nawyk zawsze zal mi wyrzucic rzeczy ktore nie sa zniszczone. wiecie moze jak mozna je oddac do jakiegos ciucholandu lub cos?? bo sa naprawde nie noszone chciala bym zeby sie komus przydaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jqjqqjqjqj
Do ciuchlandu to moze nie dawaj ale moze jeszcze sie komus przydadza. Moze wezmie je jakis osrodek (domy samotnej matki, jakies dla bezdomnych) albo rozejrzysz sie wsrod sasiadow znajomych czy nie ma osoby ktorej by sie przydaly a nie satc jkej na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie problem jest taki ze ja jestem strasznie niska i szczupla a wsrod tych znajomych ktorych nie stac na nowe akurat nie ma takiej dziewczyny nie wiem co z tym zrobic zal mi to wyrzucic. zreszta jak mowilam te rzeczy siedzialy juz dlugo w mojej szafie i nie sa najmodniejsze. a niektore z nich sa naprawde fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to oddaj do jakichś ośrodkw
pomocy społecznej!!!!!:o Tam na pewno znnajdą się ludzie, któym się przydadzą. A ciuchland nie wiem, czy weźmie, bo oni mają inne źródła i muszą stale pobierać od nich towar. Poza tym nie licz na zapłatę. Jak sprzedają po 4-5zł za kilogram to tobie zapłacą max.2zł za kilogram ubrań, jeżeli w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystaw
na allegro, jesli chcesz na tym zarobić :) Net-świat jestw ielki, więc znajdzie się pewnie jakaś niska, szczual chętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o allegro juz myslalam ale mi sie nie chce robic aukcji a zreszta nie chce za te ciuchy kasy. mysle ze pomoc spoleczna to dobry pomysl tylko i wlasnie o tym myslam tylko nie orientuje sie jak to zrobic gdzie isc? czy moze sa jakies punkty gdzie mozna oddac takie rzevczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londa dziewczyna Bonda
Z tego co wiem, to PCK ma swoje kontenery, do których oddaje się niepotrzebną odzież. Kontenery te zazwyczaj stoją gdzieś koło smietników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzilam je tylko kurcze na tym osiedlu na ktorym teraz mieszkam nie ma;/ eh bede musiec przeleciec sie po okolicznych musi to gdzies byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co wiem ciuchy z kontenerow PCK nie ida do ludzi, tylko sa mielone i przetwarzane. Lepiej znalezc jakis MOPS itp i pogadac na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do jakiegoś Monaru
ośrodka pomocy rodzinie, domu samotnej matki, poszukaj w książce telefonicznej. Albo oddaj do najbliższego kościoła, domu, gdzie mieszkają zakonnice. Oni jusż się tym zajmą. Kontenery PCK to kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też dziś zrobiłam
czystke :) Matko, ile starych łachów trzymałam niepotrzebnie. A niektóre ładne i modne, ale ich nie lubiłam. Wrzuciłam do kontenera PCK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja sama nie wiem po co to jeszcze trzymam. za male za duze rzeczy nie lubiane wszystko zostawiam bo zal wyrzucac mi skoro ubralam raz lub 2. czerwona sukienke kupilam na slub kuzyna ubralam raz pozniej juz nie bo nienawidze czerwonego ale cos mnie podkusilo. kurtki z 3 sezonow wywalilam;/ 3 dzinsowe spodnice (nawiasem mowiac nie nawidze dzisowych spodnic) i inne rzeczy ktore kupilam dostala a ubralam raz wreszcie jest jakis pozadek i miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Ja taką czyste robie co kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×