Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zima1

1 grudniaNA ODCHUDZANIE NIGDY NIE JEST ZA PÓZNO

Polecane posty

Zaczyan jutro . Wiem ze trochu pózno by dobrze wygladac w święta ale jakoś tak wyszło....a wyszło bardzo żle bo 75 kg ...:( Przykre ale prawdziwe ....zaczynam jutro dieta +ćwiczenia . Moze ktoś ma ochote ? Fajna data moze magiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy 17
a moze bys zaczela ze mna z tym ze ja zaczynam od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illaii
zima1- jesli moge to chetnie sie do Ciebie przylacze :) U mnie wskazowka na wadze pokazuje 60 kg :( Moj cel to 48, wiec przede mna dluga droga. Mam tylko cicha nadzieje, ze do konca roku uda mi sie zrzucic 5 kg i nieco ujedrnic cialo. A Ty do jakiej wagi dazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica parkingowa
ja też dołączam :) 9 kilo do zrzucenia... 1 grudnia GO!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima 1
Witam zaczełam :) Wąłsnie wypiłam kaweczke :) Dziś dieta kopenhaska :) cel do 1 stycznie 8kg mniej :)a potem jeszcze mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica parkingowa
hello:) ja też zaczęłam 3pumernikiely z pomidorem plus herbata miętowa plus 2 szklanki gorącej wody z cytryną na kopenhaskiej to ty się szybko wykończysz:P chyba że to taka jednodniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beticzek80
ja od dzis glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica parkingowa
26:) a wy? PS dalej ładnie dietuję,co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też sie dołączam:) ja zaczynam od jutra, mam do zrzucenia 10 kg ważę teraz 63 kg wiec sporo pracy przede mną:) macie juz jakaś dietkę wybraną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica parkingowa
ja zwyczajniejem mniej niż potrezbuję, więc musi spaść:) ja ważę 58, muszę spaść do 49 :P pozdrawiam i do boju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też sie ambitnei odchudzam ale juz od jakiegos casmu mam 24 latka i w sierpniu urodziłam synka i zaczełam sie odchudzam w prwadzie w ciazy przytyłam 12 kilko i wróciłam dow agi sprzed ciazy to chce schudnać do 48 czyli 5 kg ja chodze na basen co drugi dzieni i jem rano płatki obiad zupka albo rybka lub gotowane warzywa na kolacjie gotowne miesko lbu jab lak tak mniej wiecje jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×