Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OOOLLLAAAAA

1 GRUDZIEŃ... WYRZECZEŃ 2 MIESIĄCE I 15KG MNIEJ !!! KTO ZE MNĄ?

Polecane posty

Gość OOOLLLAAAAA

TO MOJA DIETKA , 2 MIECHY WYRZECZEN JEDZONKA I 15KG LUB WIECEJ MNIEJ,., SNIADANIE: godz 9 kawa zbożowa, kromka chleba razowego pełnoziarnistego z plastrem chudziutkiej szynki z indyka.. 2 ŚNIADANIE godz.12 jogurt + musli z orzechami OBIAD:15 gotowana kapustka czerwona lub kiszona KOLACja:18 marchewka tarta z jabłkiem DUUUZOO WODY POMIEDZY POSILKAMI OK 2 LITRY, I CHOCIZ 30MIN CWICZEN,, PRZYLANCZA SIE KTOS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj slonce
mowi sie PIERWSZY GRUDNIA, a nie pierwszy grudzien. chyba ze masz na mysli to ze to pierwszy grudzien w ktorym sie odchudzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj slonce
a tak w ogole powodzenia i lepiej pogadaj z dietetykiem jesli chcesz sporo schudnac zebys sobie nie zrobila krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie przyłaczyła lale jak schudne 15 kilo to mnie nie bedzie widac ja chce schudnac jeszcze 5 bo waże 53 i tak juz dużo schudlam po ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOLLLAAAAA
daruj sobie poprawianie mnie, bo studiuje filologie polska..i dziekuje za troske,nie takie rzeczy dziewczyny wyrabiaja zeby sie odchudzic i jakos zyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOLLLAAAAA
myszka83 ja wlasnie chce sie odchudzic tez po ciazy, tyle ze ja w czasie C przytylam 30kg !! i musce przynajmniej 20 schudnąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOLLLAAAAA
a ta twoja dieta to dokladnie ajka jest?co na sniadanie,obiad i kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to nie wiem .....bede jesc tak co 3-4 godziny ... na sniadanie moze banan obiadek duze jablko a kolacyjka marchewka zalezy jak kto co lubi ... mam nadzieje ze mi sie uda :))i tobie tez zycze powodzzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOLLLAAAAA
ja wlasnie taką diete jak napisalam wyprobowalam i wiem,ze nie dam rady,,, to w zaleznosci od tego jak kto lubi, zycz mi wytrwalosci... ja Ci tez tego zycze... do wiosenki mam nadzieje,ze bedzie 55kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOLLLAAAAA
mialo byc ze Taką diete jak Ty napisalaś TO JA WYPROBOWALAM i nie dam rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olllla, Błagam Cię nie przyznawaj się, że studiujesz filologię bo zlinczują tu wszystkich filologów. Postaraj się pisać z polskimi znakami i szanować nasz język. A co do diety- to życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOLLLAAAAA
Jokasta, tak to jest jak sie pisze w expresowym tempie na maszynie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w ciąży 12 kilo przytyłam i wróciłam do wagi sprzed ciazy ale chce tak 50 kilo i bede szczesliwa :) trzymam kciuki ale ja nie mam wogóle apetytu jaem sniadanie płatki na obiad rybke a na kolacje 1 parówke i czuje sie najedzone jak prosie chudne bo widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllkkakaaaa
no widzisz,,ja wlasnie mam apetyt jak słonica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×