Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LATKA25

100kg i bedzie mniej

Polecane posty

Gość LATKA25

a Wiecie dlaczego?? bo: * przestane zameczac wymyslonymi dietami tylko zaczne jesc malutko (zreszta juz to uczynilam) * polubilam i zaakceptowalam siebie a to dziala *wyprostowana sylwetka i usmiech na twarzy *duzo warzyw i wody * skakanka w zaleznosci ile dam rade poskakac krotko ale codziennie i extra ulubiona muzyka i rytmiczne poruszanie sie w jej rytm mile i przyjemne ( nienawidze cwiczyc) * zakup extra sexsownej bielizny *i duuzo sexu To moj sposob.Zapraszam chetne robie to dla siebie i jak mi sie nie uda (choc wieze ze tak bedzie) to nie bedzie tragedia bo LUBIE I AKCEPTUJE SIEBIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo.... nowy topic to sie przykleje :) hihihi naprawde chetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram. uda ci sie, bo nie nastawiasz, ze musisz schudnac 20 kilo na wczoraj a nadalej na jutro. jesli naprawde zaakceptowalas siebie to bedzie ci latwiej. skaknka jest bardzo skuteczna w walce z kilogramami, szczegolnie jak sie duzo wazy. polecam tylko zaopatrzec sie w jakies buty sortowe, zeby zbytnio nie obciazac stawow. po skaknce nie zaszkodzi porobic brzuszki i rozciaganie, a przed malutka rozgrzewka, kilka skloow, przysiadow, truchcik w miejscu, wymachy ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Witam chociaz Was Dwie.Widac inne chca sie katowac dietami zamiast z optymizmem kroczyc przez zycie i czerpac z niego calymi garsciami !! Moze jednak ktos jeszcze sie dolaczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na razie masz 25 lat
i jak CI ta stówka na grzbiecie nie przeszkadza to sie : D:-D:-D ale OSTRO pracujesz nad tym żeby Ci zaczęła przeszkadzać:o:o:o:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
chetnie bym dolaczyla ale nie wiem czy pasuje ? bo mi to jednak troche zalezy na pozbyciu sie zbednego oprzyrzadowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yguyg
Ja jestem usmiechnieta , wyprostowana lubie siebie wcale zle nie wygladam nic mi nie wisi pelen optymizm ,ale rowniez realizm. Mam 90 kg. i 176 cm. i strasznie chce schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
a ja gluwnie ze strony zdrowotnej ale nie wychodzi mi to. moze jak by tak z optymizmem ? a ile takich podskokow na skakance (do wpadniecia do sasiada pietro nizej?) jak tak to ja sie pisze ,ja mam calkiem przystojnego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Do " Na razie masz 25 lat" ta stowka przeszkadza ale to nie jest priorytet w moim zyciu i powod zeby sie zamknac w czterech scianach i umartwiac. Czuje sie atrakcyjna choc wiem ze przy moim wzroscie taka waga moze dac o sobie znac w przyszlosci!! Dlatego chce cos z tym zrobic i widac po moim planie ze robie a efekty ......to sie okaze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Moni do sasiada to Ty lepiej zejdz w tradycyjny sposob bo moze Ci nie wybaczy szkod jakie mu bys narobila ..... hhhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
ale taki nieoczekiwany gosc moze zrobi ciekawsze wrazenie? a potem kolejne cwiczenie wspinaczka na swoje pietro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
to moze z nim pocwicz.......... proponuje dowolna interpretacje mojej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
chetnie jutro tu wstapie. a jak by ktorejs sie udalo wczesniej spotkac sasiadow dajcie znac a teraz lece spac. """ kolorowych """"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie do yguyg:) ja sie odchudzam dla zdrowia ale nie jem nic na zlosc komus... zeby sie ten ktos przejął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
Dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Dzien dobry!! :) jak tam sasiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
jeszcze do Niego nie "wstapilam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATKA25 - ja juz schudlam, bez katowania sie. i wiem, ze wlasnie najlatwiej idzie kiedy sie nie mysli o dietach tylko o sobie. kiedys oco jakis czas ladnie chudlam, bez zadnego zwracania uwagi na to co jem wlasnie wtedy gry akceptowalam siebie i dobrze sie czulam. pewnie dlatego wtedy nie mialam napadow na jedzenie czyli kompulsow i czasem po kilku tygodniach bylo 5 kilo mniej. oczywiscie zaraz wtedy zaczynalam ograniczac jedzenie, zeby szybciej schudnac a tymczasem prowadzilo to do tego, ze chudlam jeszcze 3-4 kilo na diecie i wszytko wracalo bo prychodzil kryzys, rzucalam sie na jedzéenie, dieta w kat itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulllleńka
wazysz 100 kg i uprawiasz seks? chyba z własnym palcem, hahahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
asiullllenka dziekuje za uszczypliwosc.Mam meza ktory uwielbia moje cialo wiec na brak sexu nie nazekam. Powiem tak mi tluszczyk odklada sie na biodrach najwiecej a pozatym moje cialo jest dosc proporcionalne wciecie w tali duzy biust wiec jesli ktos patrzy namnie to w zyciu mi nie da tyle kilogramow co mam w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulllleńka
taa 100 kg, rzeczywiscie marzenie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
jasne najlatwiej oceniac. Jak samopoczucie Latka25. 🌼 u mnie kolejny dzien swistaka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Czesc Moni samopoczucie na 5+. Wzielam sie za generalne porzadki calego domku wiec ruch zapewniony :) Ty napewno tego sasiada wypatrujesz...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
nie, nie moz by mi dal sasiada. a ja wlasnie mysle o jakims malym remonciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Remoncik pewnie zawsze to zmiana jakas i powiew swiezosci.... ja juz poprzestawialam mebelki :) teraz malutka przerwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
no wlasnie o to chodzi. idzie wiosna to przydala by sie jakas odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
cos nie moge znalezc fajnych tatuazy na sciane jak tak dalej pojdzie to chyba odrysuje swoja postac. Latka25 mam nadzieje ze generalne porzadki juz skonczone . albo masz juz taki blysk ze trafic do komputera nie mozesz? :) :] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Az tak zle nie jest trafilam,pozno bo pozno ale jestem... Twa postac na scianie hmmhhmm maz sie ucieszy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
kOLEJNY DZIONEK Z MOIM PLANEM :) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
plan narazie idzie calkiem dobrze - usmiech- jest - wyprostowana sylwetka -jest - akceptacja siebie- srednio na jeza - ruch fizyczny - srednio ale jest - duzo wody - jest - duzo sexu- nie :( (maz chwilowo nieobecny) wiosna w sercu wiec przedpokuj bedzie zolto-zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×