Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madam Dajan

10.12.2007 zaczynamy walke o piekne ciała na wiosne-lato 2008

Polecane posty

Gość Madam Dajan

Zapraszam:) Ja rzuciłam palenie a teraz musze troche sadełka zrzucić bo mi sie pojadło ostatnio;) Nie zwaracajcie uwagi na to,że idą swieta. Kto powiedział,że trzeba jeść jak prosiak... w te dni:) a nawet gdyby to potem raz dwa można to zrzucić. Ja wole sie wziąć za siebie już teraz niż miesiąc a najlepiej dwa tyg przed:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja zaczynam od tego,że od jutra dwa dni lece na samych warzywkach,owocach i wodzie. musze troszke organizm oczyścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście+dziennie conajmniej 15-20 minut ćwiczeń. aż dojde do wprady i bede ćwiczyć 1 h:) a jak sie tylko zrobi cieplej to zaczne smigać rowerem po lasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt sie nie przyłacza ale pewnie przez to,że czujecie przesyt takimi topicami:) Zapraszam tutaj choc jedną osobe:) nikomu nic nie szkodzi spróbować razem ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to ja sie przylacze, juz zaczelam czwiczyc kilka dni temu z okazji zblizajacej sie studniowki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok no to fajnie:) a na jakiejś diecie konkretnej jesteś? Ja po warzywno-owocowej spróbuje przejść na SB:) (Soutch beach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chepnie przylacze, za zaczelam w ostatni pon czyli dzis juz 7 dzien. Jem ok 800 kal dziennie jeszcze nie cwicze, ale mam w pranach zaczad w styczniu. Na swieta jestem tylko ja z mezem takze nie bedzie mi trudno. ja musze schudnac do lipca na brata wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No każdy ma jakiś cel:) ja chce wkoncu mieć super sylwetke ,żebym nie miała znów tego problemu latem,że nie założe krótkiej spódniczki;) na nastepne lato chcem chodzić w spódniczkach bez problemu;) i kusić swojego lubego;) + po rzuceniu palenia licze,że mi sie cera też poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije duzo wody to mi chlernie pomaga na cere. Do tego jestem uzalezniona od kremow balsamow itp. Madam ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsamów itp to ja też uzywam po kapieli sie nie obejdzie.tak samo jak pilling z dwa trzy razy w tyg sobie robie z kawy albo soli:) Ostatnio też piłam dużo wody i zielonej herbaty ale co chwile latałam do WC:) ale z tego co pamietam byłam tak opita,że w ogóle jeść mi sie nie chciało. a lat mam równe 22 i jeden dzień;) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mucze zaczac z cytryna, a wiesz jak sa juz takie soki tylko z cytrym 100% cytryna, czy to moze zastapic swieza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała jednak ze swieżą. Polalola a Ty ile masz lat? skąd w ogóle jesteście? ja ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia ale lepiej samemu wycisnąć do mineralnej bo przynajmniej jesteś pewna co tam jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18:) mmm pillingi z kawy:) ja biorę kawe mielona i dodaje zel pod prysznic.... czasem jeszcze do tego cukier i oliwke dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a może przyłaczyłybyście sie do nas na topic Firank_i http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3623922 odchudzamy sie tam we 4 :) jak chcecie to możecie sie do nas przyłaczyc im nas więcej będzie tym lepiej :) a jesli nie zechcecie sie przyłaczyć do nas to trudno i zycze powodzenia :) 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie zaparzyłam zielonej Herbatki:) Ja robie tak: zaparzam kawe mielona tak żeby powstała bardzo gęsta papka. Potem w sumie biore troche na reke kawy do tego troche żelu i masujemy:) można też zrobić to samo z kawą i z oliwką np. z soli też jest bardzo dobry. sól+żel. a skóra jest gładziutka jak pupcia niemowlaczka:) Ja już postanowiłam-ćwiczyć zaczynam od dziś:) zaczne od 20 minut:) rano po przebudzeniu i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja zaczynam od takiej diety: Sniadanie- II kanapki z warzywami. Obiad: to co zawsze ale w granicach rozsądku. Może postaram sie nie łaczyc ziemniaków. Tylko zjem np. mięso i sałatke. Czasem zamiast takiego dania ugotujw sobie jakąś jesienną-zimowo-lekką zupke:) Kolacja najpózniej do 18: srek wiejski+warzywa= ale głównie to bedą jaja w każdej postaci-bez chleba:) ,,Miedzy posiłkami:kawa z mlekiem,herbata,woda) Wyeliminowanie słodyczy w 95% -czasem jak bedzie taka potrzeba mojego organizmu w niedziele małe co nieco sobie przekąsze. Ps. ALe i tak mam już jeden sukces za sobą:rzuciłam palenie: nie pale może dopiero 7 dzień ale czuje sie już wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle,udało mi sie wygrac z nikotyną to dlaczego miała bym nie wytrwać na diecie??:) Do Marca 2008 chciała bym warzyć o 6-8 kg mniej. i na tym koniec-Jak osiągne to szybcjej jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem z wami od dzisiaj.Chce schudnąc po ciąży która była ponad rok temu...mam do zrzucenia 20 kg,zjadłam dzis tylko jedna kanapke z wedliną o 7:30 i narazie nic.Czuje sie lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote na kawke,tylko nie wiem ktora jest mnie tucząca-rozpuszczalna czy parzona?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia to witamy Cie gorąco. No co Ty według mnie kawa w ogóle nie jest tucząca. Przecież to kofeina... Ja jej tyle potrafiłam czasem wypić i to z mlekiem i nic nie przytyłam nigdy!! Ja osobiście jestem zwolenniczką sypanej... za rozpuszczalna nie przepadam:) a tak ogólnie to radze unikać tych wszystkich zabielaczy,smietanek do kawy bo mają dużo kcal. To już lepiej z mleczkiem pić. No chyba,że ktoś lubi zwykła czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja schudlam juz razem 7,3 kg jestem w szoku i ciesze sie niesamowicie. dzisiaj sie zwazylam po raz pierwsz od 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie nitatki a na jakiejś konkretnej diecie czy na \"okrojonej\" jem wszystko tyle że mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam konkretnej diety, wiadomo zero slodyczy, w owocow tylko grejpfruty, duzo zieleninty i miesa tylko kurczak i indyk. I ogromne ilosci wody. Dzis biore ostatnia tabletne anyty ciekwawe jak bede sie czula. I jak moj organiz zareaguje po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×