Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia 21

11.03 - zaczynam odchudzanie!

Polecane posty

Gość karolcia 21

kto ze mna?? mam 21 lat! a ile waze to wole nie wiedziec :) ale napewno sporo .ubrania nosze w rozmiarze 40/42 a mam 170 cm wzrostu! no to kto sie dolaczy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaką dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
mam zamiar jesc jogurty . same albo z musli. no i chlebek wasa z jakimis serkami i warzywkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rootka
witaj karolciu;) bardzo chetnie sie przylacze jesli mnie przygarniesz:) tez od jutra planuje odchudzanie, bo juz najwyzszy czas na to, wiosna w koncu za pasem, mam jakies 10 kilogramow do zrzucenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartusiaa
ja... nosze tez rozmiar 40 ;p wzrost 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrrry
tez chce schudnac w czasie zimy przytylam o 10 kg tyle tez chce zgubic wszyscy mi juz wypominaja jaka ja jestem gruba tylko brak mi motywacji nie umiem wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
rootka z przyjemnoscia cie przygarne. we dwie bedzie razniej :) a ile wazysz i ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
martusia a ty tez sie przylaczasz?? mery dasz rade. razem bedzie latwiej zobaczysz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rootka
super karolcia dziekuje🌻 mam 163 cm wzrostu i waze jakies 62 kilogramy, jutro zwaze sie dokladnie to bede wiedziec, planuje mniej jesc po prostu i cwiczyc, a Ty karolciu ile wazysz i ile chcesz schudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrrry
damy rade! to tylko dieta a ile z tego korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rootka
merrry---> oczywiscie, ze damy!!! mowisz ze brak Ci mowtywacji?? moze ustalmy, ze to dla nas samych, zebysmy mogly ubierac sie w to co chcemy, a nie w to pod czym nie bedzie odznaczal sie nasz brzuszek i w czym pupa i uda beda wygladaly na tyle szczuplo na ile to mozliwe...:) ja mam jeszcze dodatkowa motywacje, od miesiaca spotykam sie z kims cudownym, wiem ze mu sie podobam, ale chce jeszcze bardziej, zeby sie przypadkiem nie ogladal za szczuplejszymi laskami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rootka
a moze dziewczyny zaczernimy sie?? i potem to juz tylko... DO DZIEłA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
:) ciesze sie bardzo ze sie do mnie dolaczylyscie no ja mam 170 cm wzrostu i okolo 75 kg . ale nie wiem dokladnie bo nie mam wagi :)):) i lepiej dla mnie hehe. merrrry , rootka - to dzis ostatni dzien na jakiekolwiek grzeszki :) a od jutra do dziela. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
no i jeszcze jedno :) licze na wasze wsparcie bo to mi bedzie potrzebne :):0 ja sie odwdziecze tym samym buziaki przyszle laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11.03
powodzenia 11 .03 tylko nie wiadomo którego roku !!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rootka
jasne, po to tu jestesmy zeby sie wspierac!!! bo razem przeciez latwiej!! ja juz dzis nie jem:D a jutro ruszam pelna zapalu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
2008!!! teraz pasuje ?? to trzymam za ciebie kciuki rootka no i za siebie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 162 cm i 52 kg chcem do 45kg zejsc do konca miesiaca, ale nie wiem czy to jest mozliwe. od dzisiaj mialam zaczac diete ale juz sie najadlam (::(( jestem beznadziejna :( moze ktos sie do mnie przylaczy i poodchudzamy sie razem ?? jak cos to mozecie do mnie napisac na g-g 8236262 :)) bardzo potrzebuje kogos do pomocy ! bo brak mi motywacji :(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
czesc obsesja. dasz rade .napisalam do ciebie na gg. odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rootka
obsesja dolacz sie do nas, razem damy rade!! na pewno sie uda!! ja juz sie zegnam dziewczynki na dzis, zamelduje sie jutro rano:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka
a ja nosze rozmiar XS co zrobić aby przytyć ale tylko w górnej partii ciała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli  można  to  ja  się  przyłącze....mam  jeszcze  bardzo  dużo  do  zrzucenia  a  moj  toic  upadł  wię  przyłącze  się  do  twojego  jeśli pozwolisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialabym sie dolaczyc :) Mam nadzieje, ze tym razem naprawde mim sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
OLIMPIA 1980 , Chou ciesze sie ze do nas dolaczacie :) napiszcie jeszcze ile wazycie i ile macie wzrostu. na pewno nam sie uda :) he jutro wielki dzien :) powodzenia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 172 cm wzrostu i waze 81 kg :/ wkrotce juz pewnie bedzie mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
hej dziewuszki to moj mail karolcia2111@op.pl napiszcie mi na niego swoje gg i od razu pseudonimy zebym wiedziala kogo to gg! latwiej bedzie nam tez kontaktowac sie przez gg i pisac o sprawach o ktorych nie bedziemy chcialy pisac na topiku zeby wszyscy czytali i sie niepotrzebnie nas czepiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishgirl22
witam dziewczyny... ja tez zamierzam sie odchudzac-przy 168 waze ok 61-62kg....hmm chciałabym tak 57kg.. zamierzam jesc wszystko -tylko mniej no i bez kolacji... pozdrawiam.... no i zapewne razem bedzie latwiej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Pora zakończyć już mój dział ,,odchudzanie\". Mam nadzieję, że mnie przygarniecie i pomożecie. W lipcu jadę nad morze i chcę fajnie wyglądać w moim bikini. A poza tym podobam się pewnemu chłopakowi, on mi też i chcę wygdlądać jak najlepiej, żeby mnie dla ładniejszej i szczuplejszej nie ,,zostawił\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×