Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

15.10.2007-- przełom.. 10kg do końca roku! zapraszam zdeterminowane!

Polecane posty

witam wszystkich odwiedzajacych ten topik, ktorego zamiarem jest wspomaganie siebie nawzajem w chudnieciu.. plany są ogromne.. 2,5 miesiaca na 10 kg.. wczesniej sie odchudzałam co można zauwazyc w stopce.. ale teraz moim marzeniem jest kolejne 10kg i po raz pierwszy 6 z przodu na wadze od wielu, wielu lat.. dieta.. hmm.. niskoweglowodanowa.. nie jem chleba, ziemniakow, ryzu, slodyczy, nie pije slodkich napojow i alkoholu, nie jem po 18 za to duzo wody niegazowanej. codziennie brzuszki, pompki, od czasu do czasu cos pobiegam, od przyszłego tygodnia wlaczam basen na weekend.. wszystko jest osiagalne, o czym sama sie juz przekonalam.. 2,5 miesiaca to niewiele i dlatego warto sie poswiecic.. zapraszam wszystkie dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_25
Hej. Ja się chętnie przyłącze. Weszłam na te strone po bardzo dlugiej przerwie i akurat zaczynasz nowy topik super :) Chętnie sie dąłącze. Ja zaczełam chodzic na aerobik 2xw tygodniu na godzine. tylko teraz mialam przerwe bo bylam chora. A poza tym wykupilam karnet na basen i tak raz w tyg chcialabym chodzic. Waze teraz 75kg przy wzroście 170. Chcialabym te 10kg zrzucic i bede najszczesliwasza na świecie :) Tez zaczynam od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) ja zaczynam od dzis;) mianowicie oczyszczam organizm:) woda mineralna herbatka czerwona, pepsi bez cukru w razzie W, a od jutra przez 2 tygodnie kapuśniaczek;) pozdrawiam;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia:) Monia mam nadzieje, że będziesz mi towarzyszyc od jutra bo mamy podobne plany- 10 kg.. musi się udac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) damy rade:) moze tabelka dziewczyny jakas co? nick/ wiek/ wzrost/ było/ jest/ będzie? podajcie mi swoje wymiary i dane a ja to zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja mam 25 lat, wzrost 170, ważyłam (jeszcze niedawno) 69kg a teraz mam 75 :(, a =le nic mam nadzieje ze uda sie do 65 :) zycze sobie i Wam Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece------kształty
Hej! Ja jestem juz na diecie od tygodnia, ale chetnie się do Was przyłaczę, ponieważ teraz mam dokładnie 10 kg do zrzucenia do końca roku (trzeba przynajmniej teraz wcielac w zycie postanowienie noworoczne:)) Schudłam już 2 kg, zostaje mi 10 kg, wieć wszystko zgodnie z tematem topicu. Acha i w talii mam 5 cm mniej!!!! Zdeterminowana jestem na maxa, stosuje teraz diete SB, tylko dodatkowo jem ryz i nie jem w ogole rzeczy zawierajacych cukier i chemie. Od poniedziałku kupuje karnet na silownie, moze zaczne biegac, bo zaczyna mnie strasznie ciagnac do biegania. A tak poza tym stosuje tabletki DETOX, któe mają oczyscic moj orgaizm. Wpiszcie mnie do tabelki, prosze :) kobiece------kształty wiek: 23 wzrost: 161 cm waga początkowa: 62 kg waga obecna: 60 kg cel: 50 kg Wiem, że mi się uda !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece------kształty
Do kasi 12347----------> ładnie schudłaś! Dobrze, że jesteś tak zdeterminowana, mam nadzieję, że nam się będzie udzielać Twoja determinacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_23
witam Z chcęcia sie przyłącze waze ok 70 kg , wzrost 169 cm . cel na pczatek minus 10 kg, docelowo minus 15 kg.. Bardzo bym chciała ważyć 55 kg ostatnio tyle ważyłam na studniówce :/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta bedzie polegała na ograniczeniu węglowodanów, chleb tylko graham i co najwyzej tylko na śniadanie, chce całkowicie wyeliminować słodycze, zamierzam jesć dużo warzyw, owoce, ryby, nabiał, pić dużo wody, herbate czerwona i jak najwiecej ćwiczyć.. i i najważniejsze nie jesć wieczorami. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece ksztalty: za szybko chudniesz. dieta dieta ale nie zapominj ze jak tylko przestaniesz sie tak ograniczac organizm NATYCHMIAST zmieni metabolizm i nawet sie nie zorientujesz jak szybko utyjesz. tez bylam na SB schudlam 8 kg ale nie mozna przeginac. PS chemi nic nie pomaga... tylko kasa leci na tabletki.. uwierz:) jakby tabletki na odchudzanie dzialaly to nie byloby problemu oitylosci w stanach a takowymi specyfikami amerykancy sie zazeraja. kwestia diety! tylko nie mozna przeginac:) przepraszam kobiece ksztaly ze na Ciebie trafilo ale.... tez wielokrotnie usilowalam sie odchudzic i bardzo ograniczalam jedzenie pozniej dwa dni jadlam normalnie i wracalam do wagi wyzszej. sb to swietna dieta:) od kwietnia je normalnie i sie juz nie odchudzam i przytylam 1kg:D ale bardzo dlugo ja stosowalam.. z pol roku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firnak_a
kasia:( bylas na moim temacie i zalozylas drugi...szkoda pzeciesz ja tez od jutra zaczynam i po to zalozylam temat o tym ale ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnak_a --> ja odwiedzam topiki więc na pewno wpadne:) dziewczyny, ktore beda uczestniczyly w topiku bardzo prosze o wysłanie mi na maila danych nick/wiek/wzrost/było/jest/będzie buziaki:) do jutra zbieram dane i jutro zrobie tabelke, bo od jutra zaczynamy:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta K.
Cześć. Chętnie się przyłączę. Schudnąć 10 kg byłoby idealnie, ale na razie chciałabym w 2 tygodnie schudnąć 2 kg. Do Wszystkich Świętych. Słodycze 1 raz w tygodniu do 500 kcal. Codziennie 1500 kcal, 2h sportu i brzuszki :) A do tabeli to: Wiek 20. Wzrost 165 cm. Było 54, jest 54, będzie 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dopisuje sie :) Wiek 23 lata, wzrost 180, cel pierwszy 70 kg, cel drugi 65 kg. Dietka mż, skakanka i basenik hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-P
tez by mi sie przydalo schudnac 10 kilo,ale tak serio jakby waga pokazala 15 kilo mniej to bylabym -happy:-) wiec jesli nie macie nic przeciwko mnie to rowniez sie do was dolaczam.3majcie za mnie kciuki,bo mam slaba wole:-( wiec tak: dzien dzisiejszy 167----->72kg:-( 1 cel---->67kg 2 cel---->64kg 3 cel---->62kg:-) i to by bylo na tyle ale idealnie wygladalby: 4 cel---->58:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane moje:) oto tabelka, jeśli coś jest nie tak, od razu zgłaszac!:) NICK WIEK WZROST BYŁO JEST BĘDZIE Monia_25 25 170 69 75 65 :) kobiece---kształty 23 161 62 60 50 :) Marta K. 20 165 54 54 44 :) *tygryska 24 161 62,5 55,5 50 :) Sykkylven 23 180 ? 75 65 :) Karolinka_23 23 169 ? 70 55 :) kasia12347 19 180 91 75 65 :) mam nadzieję, że zwłaszcza te buźki na końcu przy wadze docelowej najbardziej Was zmotywują:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się popsuło jeszcze raz;) NICK.....................WIEK .....WZROST.....BYŁO..... JEST..... BĘDZIE Monia_25.. .............25........ 170......... 69.......... 75 .......65 :) kobiece---kształty... 23........ 161......... 62.......... 60....... 50 :) Marta K. .............. 20......... 165......... 54.......... 54....... 44 :) *tygryska ............24.......... 161......... 62,5....... 55,5..... 50 :) Sykkylven............ 23.......... 180.......... ?........... 75....... 65 :) Karolinka_23........ 23........... 169......... ?........... 70........ 55 :) kasia12347.......... 19.......... 180......... 91.......... 75........ 65 :) no teraz chyba lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMI2
Marta K. nieźle:) chyba nic z ciebie nie zostanie;> przy twoim wzroście powinnaś ważyć 55 twoja waga jest jak najbardziej prawidłowa! a ty chcesz schudnąć jeszcze 10 kilo i mieć figurę dwunastolatki??? to jakaś gruba przesada;/ zero biustu, zero tyłka;/ chłopka nie kobieta:( ja to mam co zrzucać i zaczynam od jutra 165 stan obecny - 60 cel - 55 15.10.2007 - 27.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam BMI2, zapraszamy do naszego grona:) ja juz dzis troszke pocwiczylam, aha kochane moje powiedzcie mi czy jak bede jezdzic na rolkach 2 razy w tygodniu po np 20-30 minut to rozbuduja mi sie miesnie ud i lydek? bo nogi mam szczuple i zalezy mi glownie na brzuchu i ogolnie zrzuceniu centymetrow a nie umiesnianiu wszystkiego:P bo chce na zmiane biegac 20-30 minut a w nastepny dzien na rokach.. powiedzcie co o tym myslicie, i co z tymi rolkami na te uda? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece----kształty
Do------------------> *tygryska Masz absolutną rację-wiem, ze 2 kg na tydzien to duzo, chciałabym 1 kg tygodniowo, a te 2 kg to pewnie przez to, ze to pierwszy tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:) tylko uwazaj na siebie. mi ekarz powiedzial jak zrzucilam 8 kg w 3 mies ze to stanowczo zaszybko ale chyba przesadza w druga strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×