Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

15kg w dół do sylwestra

Polecane posty

ja mysle powaznie o tym topicku chce zapisywac codziennie co robilam itd...wiec/ kto sie podejmuje ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja! :) juz od tygodnia sie nie obżeram, a u mnie to sukces bo mam bulimię/kompulsy czy cos takiego... sama nie wiem wczoraj zmieściłam się w spodnie które ledwo dopinałam więc mam motywacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo boje się wskoczyć na wage :( ale cos koło 70-75 :O przy wadze 59-60 czuję się najlepiej więc tyle chcę ważyc :) a jak to wygląda u Ciebie? i jaką dietę zamierzasz stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze 80kg przy wzroscie 167 chce wazyc 65kg do sylwestra.... bede stosowac diete 500-1000kcal....wiem rygor ale coz a ile masz lat i skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieramy się w góry z ukochanym :) no i własnie wtedy będzie nasza pierwsza rocznica bycia razem, więc to podwójne święto :) a Ty skąd jesteś i jakie masz plany na ta wyjątkową noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam 100km od wawy w strone mazur.... prawdopodobnie ide z swoim facetem na bal....a potem studniowka..wiec trzeba cos zrobic ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym by bylo tak ze obydwie bedziemy tu zagladac codziennie i rozmawiac dzielic sie z soba wszytkimi sprawami ktore dotycza odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) przyłączam sie do Was:) widzę,że tu malutko osób,ale może się jeszcze to zmieni.Zaczynam od jutra.Nie wiem ile planuje schudnąć,wiem tylko tyle,że jak najwięcej :) start już jutro,zaś meta oczywiście sylwester:) a konkretniej to już 21 grudnia,bo wyjeżdżam na święta do rodziny,do innego miasta i właśnie 21 planuje iść nie tylko na zakupy prezentowe, ale ciuszkowe:) Z moją wagą tak jak widzicie w stopce,jest tragedia ! Dlatego trzeba w końcu coś zmienić :p Jeśli chodzi o moją dietkę to przechodzę na dietę sucharkowo-warzywną....sucharki uwielbiam,są niskokaloryczne i lekkostrawne-mogę ich zjeść nawet pół paczki czyli około 14 sucharków i do tego soki warzywne.W tym celu specjalnie kupiłam sprzęt do robienia świeżych soczków :) życze powodzenia Wam i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do firanki
co mozna zjesc w ramach 500 kcal??? w ogole cos sie je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) mozna jest pomidory ogorki brokuły płatki ryżowe itd ja patrze na tabele co ile ma kcal i szczerze odchudzam sie od 2 tyg ale przestalam po paru dniach zalamanie psychiczne ale na innym tle i slodkie poszlo w ruch...ale od jutra znow zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do firanki
dziekuje za odp.Mozna wiedziec z ktorych tablic korzystasz ? pzdr cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do firanki
prawie 23,z Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wybieram chyba po butki ...i tak popatrzec za sukienka moze na studniowke:) jesli ktoras by chciala sie spotkac w sobote to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) ale na chwilke:P jutro wpadne wieczorkiem zdac relacje z dnia pierwszego i mam nadzieje ze co tydzien bede mogla zmieniac dane w stopce na choc tyci tyci mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos pusto tu i cisza:( ja dzis zjadlam Sniadanie:parowka drobiowa i 3 platki ryzowe Obiad: 4 sucharki i 4 ogorki kiszone oraz gruszka i to dzis wszytko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłaczam się :). Może jak napisze na forum to mnie to bardziej zmotywuje bo probuje probuje i nic :(. Brak silnej woli :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***GF FERRE***
Hej! ja chce sie do Was przylaczy, oczywiscie jezeli moge:-) mam zamiar schudnac 20kg :-) rano: warzywa i owoce obiad : mieso gotowane i warzywka a'la kolacja o 16: jogurt naturalny z otrebami 2 litry wody dziennie, 3 herbatki dziennie(zielona, czerwona etc) codziennie bieganie 30minut, brzuszki 50 dziennie dobry plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziś znowu najadłam jak głupia :(. Az sie nie moge ruszac. Zawsze wazylam ok. 60 kg a teraz tak przytylam, niewygodnie mi z tą wagą, czuję sie ociezala, nie mam na nic siły. Muszę cos z tym zrobic bo jestem wrakiem... Jutro sprobuje zrobic sobie głodówke na odtrucie a pozniej rozsadna dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×