Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelina_94

20 KG mniej CZAS START

Polecane posty

Witam. Czy są tu kobiety które tak jak ja chcą zacząć walkę o swoją sylwetkę??? Fajnie było by razem móc dążyć do Celu i wspierać się nawzajem. Więc Serdecznie zapraszam do Topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia37
Hej Ja bezskutecznie próbowałam schudnąć przez 3 lata. Kupowałam różne środki na odchudzanie, ale żaden z nich nie rozwiązał głównego problemu mojej nadwagi, którym był nadmierny apetyt. Ostatnim suplementem, który postanowiłam wypróbować był african mango. Pierwszy efekt zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania, mianowicie uczucie sytości utrzymywało się prawie od posiłku do posiłku, dzięki czemu rzadziej sięgałam po słodycze i fast-food, które uwielbiałam. Dodatkowo piłam 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej na dobę i spożywam 3-4 posiłków i ważne-kolacja zawsze 2 h przed snem. Po 2 miesiącach takiej kuracji schudłam 11 kg, może to nie jest jakiś cud, ale ja jestem szczęśliwa i czuję się o wiele pewniejsza siebie. Powodzenia. Ps. Link gdzie można go nabyć, tp strona producenta http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie te tabletki są słabe, czytałam inne fora i szkoda, że większość opinii to tylko monologi osób, których wypowiedź jest opłacona przez producenta lub pośrednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po pierwszym treningu z Chodakowską "Sukces" i szczerze mówiąc jest MASAKRA moja kondycja to jakaś porażka, ledwo co zrobiłam rozgrzewkę nie mówiąc o reszcie. Jestem sobą MEGA rozczarowana smutas.gif Wiedziałam że jak na pierwszy raz kokosów nie będzie ale nie myślałam że będzie tak ciężko.... Przyznam że całego treningu nie zrobiłam mam nadzieję że co trening będzie lepiej... Nie poddam się i zawalczę o swoje Lepsze JA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny wyczerpujący trening za mną. Dziś zrobiłam dwa, po południu"BIKINI" i wieczorem "SUKCES" poranny trening nie poszedł za dobrze gdyż udało mi się zrobić 5 min rozgrzewki i 7 minut 1 treningu. Za to wieczorny nie powiem że był rewelacją ale z TRUDEM i potem na czole wytrwałam 15 min (uda i pośladki) oraz 15 (brzuch i dolny grzbiet).... Jutro pewnie Czekaja mnie OGROMNE zakwasy ale co tam DAM RADĘ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdroweOdchudzanie
Zdecydowanie polecam na odchudzanie i cellulit bardzo skuteczne, zdrowe i naturalne Zioła Tybetańskie. - "Tibetan Herbs"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie spokój z suplementami. To nic nie jest warte szkoda czasu i pieniędzy. Najważniejsze to to co jemy. Dieta pudełkowa albo samodzielnie przygotowana dobrze zbilansowana dieta . 5 posiłków dziennie - regularnych!!!! Ja chciałam szybko schudnąć więc brałam jeszcze Meridię i Adipex . Ale to było kilka lat temu i można było je jeszcze kupić w Polsce. Schudłam 15 kg . Od kilku lat utrzymuję swoją idealną wagę i sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suburbia
Witam, bardzo też chciałabym przyłączyć się do Was w tej walce. Mam nadzieję, że można? Mój plan zakłada pozbycie się 10 kg do końca czerwca, na bank przyda mi się Wasze wsparcie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi913
Ja mogę pochwalić się swoim osiągnięciem;) zrzuciłam 32kg w 4 miesiące ale dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl oraz mojej determinacji;) zaczęłam jeść regularne posiłki oraz wychodzić na długie spacery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×