Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BB25

2.03.2015 Start!

Polecane posty

Hejo! Utworzyłam te forum tak w sumie trochę dla siebie i trochę dla dziewczyn pragnących schudnąć. Jestem zmobilizowana do działania i moim celem jest zrzucenie 7kg w marcu. Kto chce się przyłączyć?;) Opracowałam swój plan na poniedziałek: PONIEDZIAŁEK 7:00 - Basen (45min) 8:45 Śniadanie (szklanka soku z 2 pomarańczy + jajecznica z 2 jaj + 2 kromki chlebka pełnoziarnistego) 12:00 II Śniadanie (owoc lub warzywo – np. jabłko, marchewka) + garść orzechów 14:30 Obiad (gotowana ryba z warzywami) 16:15 - Siłownia (2h) 18:30 Kolacja (serek wiejski naturalny + 2 łyżki otrębów) Co o tym myślicie? no i oczywiście 2 litry wody :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. ja mam do zrzucenia 6 kg ale na silownie i basen nie chodze jedynie moj ruch to szybkie marsze i spacery z psami , troche stepper tez chcialabym schudnac w marcu te 6 kg , moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że tak:) zawsze w dwójkę raźniej, myślę żeby co tydzień wrzucać tutaj swoje efekty, tzn ile udało się zgubić:) - i się mobilizować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marcia
dziekuje :) ja zazcne od jutra, dzis niestety jadlam co chcialam :P) tylko zastanawiam sie czy mz czy jakas diete z zalozeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utworzyłam te forum tak w sumie trochę dla siebie x Utworzyłaś TO forum, jeżeli już. Niestety, forum Kafeteria utworzył ktoś inny, ty tylko ZAŁOŻYŁAŚ TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz mało do zrzucenia to chyba lepiej mniej jeść no i wplatać między to zdrowe jedzenie :) ja zaczynam od poniedziałku ;) ciekawe czy wytrzymam - w sumie muszę :) z wami 72 kg do 65 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziękuje za sprostowanie mojej pomyłki w słowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
A czemu nie od dzisiaj? Powiem Ci, że z takim podejściem to masz marne szanse. Po pierwsze zaczyna się od teraz. Po drugie, żeby zdrowo było to max 1 kg na tydzień. Po trzecie, żeby schudnąć z czasie miesiąca 7 kg trzeba jeść mało kalorii, czyli od kwietnia zaczynasz jeść jak do tej pory i w krótkim czasie będziesz ważyć znów 72 kg. Smutne, ale prawdziwe, wiele dziewczyn tak zaczynało i kończyło. Masz bardzo złe podejście do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, he - właśnie to mnie też zastanowiło - czemu nie od dzisiaj, a dopiero od poniedziałku? Co to piątek gorszy? Od poniedziałku, pd pierwszego, od Nowego Roku, od urodzin, od wakacji ...... a to trzeba już, bo albo chcemy zmienić swoje życie, albo ciągle mamy jakąś wymówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 123
wtam ja zaczynam od dzis diete mz, dzis sie zwazylam i mam 7 kg do zrzucenia, wzrost 170 , waga 67 kg ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez podjelam decyzje ze biore sie za siebie.... duzo mam do zrzucenia. Tak czytam wpis autorki i mam pytanie - czym sie zajmujesz? uczysz sie czy pracujesz? Zazdroszcze mozliwości takiego rozplanowania dnia. Ja wychodze z domu 6:45, wracam po 17, dopiero wtedy robie obiad dla rodziny, porządki itp itd... bardzo zadko moge znależć czas dla siebie. Obiad, jeżeli chce jesc ciepły, prawdziwy obiad to wychodzi mi 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB25
Zaczynam od dziś, basen i śniadanie zaliczone:) moją prace zaczynam o 10:00 a kończę o 16 wiec mam możliwość tak zorganizowania czasu żebym miała na "wszystko" czas:) - trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny podejmujące wyzwanie w marcu :D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneetta
Hej udzielam sie w innym temacie, ale tam zrobilo sie jakos cicho:( Moja aktualna waga 71,5 kg chcialabym schudnac minium 10 kg :) Dzis jest moj pierwszy dzien zdrowego zycia! BB25 trzymam mocno kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneetta :) Dziękuje i też trzymam za Ciebie kciuki:) a jakąś dietę stosujesz i ćwiczenia czy po prostu zdrowe odżywianie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneetta
Bede jadla do 1600 kcal + wiecej sie ruszala:) Wracam wlasnie z pracy chyba cos mnie rozklada:( odezwe sie wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB25
Hej:) jeden dzień za mną uuff.. tak mnie siłownia wymęczyła że jak wróciłam do domu to padałam i spałam do rana;p Ale dzisiaj o 6:00 basen zaliczony śniadanie też do pracy zabrałam kilka truskawek i kiwi taka mała sałatka owocowa:) no i po pracy trening z Ewką Chodakowską "Turbo wyzwanie" :D a wy jaki plan na dziś?:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneetta
Hej :) dzis dzien 2 nie jedzenia slodyczy:) oj ciezko jest ciezko:( wszedzie widze jakies slodlosci, ale sie nie dam! Dzielnie pije tez wode:) Z jedzeniem jest ok. Srednio sie czuje, ale jak wroce z pracy to postaram sie pocwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneetta jesteś dzielna, brawo :) Trzymam za Ciebie kciuki za dzisiejszy i kolejne dni :) buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BB25 i jak efekty? Dalo rade tez chcialbym schudnac z 7 kg.. Mam wazny cel i przeszukuje to forum jak to zrobic.. Fajny temat ale czy byly efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tak naprawdę wzięłam się za siebie jakieś 3 tygodnie temu i schudłam 5kg z czego jestem bardzo zadowolona:) a kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce od poniedzialku ;) zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym spisobem na zrzucenie masy jest podwojenie ilosci stosunkow plciowyych;) oj ile czlowiek spala podczas sexu ;) pozdrawiam koboetki i zachecam do ataku swoich panow... I nie tylko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k26
Noo to takie sposoby to ja rozumiem.. Bd opisywala swoje postepy ;) a swoja droga bb25, aneettka myslalyscie kiedys o osobie zakazanej np kuzyn, szwagier jak o mezczyznie? Ja mam kochajacego meza i tez go mega kocham ale moj szwagiet... Jego brat wywoluje u mnie dreszcze i czesto masturbuje sie fantazjujac z nim ;) on nic nie wie i nie domysla sie niczego a ja bd tracila kg marzac o nim ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajac to pomyslalam ze jestes chora.. To bylo wczoraj i nic nie odpisalam.. Ale dzis pomyslalam o osobie zakazanej ;p bylo przyjemnie podczas popoludniowej drzemki.. Oby to naprawde przekladalo sie na wage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagierki sa super, sam mam piekna i sexowna szwagierke..uwielbiam majteczki sexowne damskie..taki mam fetysz wiec jak u niej jestem a zdarzy sie ze zapomni swoich w lazience lub obok lozka to sie nimi zabawiam.. Uwielbiam czuc zapach jej cipki.. Oj ale sa orgazmy przy tym.. Ale to nie forum aby pisac o tym wszystkich zapraszam na forum " szwagier/szwagierka nago"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy szwagierki tez sa tak zboczone jak szwagrowie ich hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis pelen atak na majteczki z kosza na pranie...mmm ale orgazm.. Szwagierki the best!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bb25 I co po tylu latach pichwal sie jak u ciebie z kilogramami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×