Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nosek20

23.11.07..... zaczynam odchudzanko........ kto ze mna????

Polecane posty

witam mam naimie paulina 21 lat, jestem nie niezadowolona ze swojej figury:( chce zaczac na powaznie racjonalna diete i cwieczenia.......waze 73 kilo przy 170\\, chciałabym bardzo zejsc do 60 do konca marca, mam na to 4 miesiace wiec mysle ze to realne kto ze mna ????? chce duzo cwiczyc inwestowac kase w ładny wyglad ale by nie było to duzym kosztem kto ze mna?????warunki sa takie dołaczamy wspieramy sie wspołnie dzilimy swoimi smutkami, spowiadamy ze swoich jadłospiswo i ile kto cwiczył, aha i jestesmy pewne ze wytramy w swoim postanowieniu i nie pozwolimy by topik umarł, przechodzimy na racjonalna diete i cwiczymy by miec jedrne ciałko .......oh ja tego bardzo pragne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie sie przylacze. platam sie po ruznych topikach. moj umarl smiercia naturalna :(. mam 175 waze 59kg chciala bym 55 niedawno wazylam 70 i czulam sie strasznie :(. podasz mi swoje wymiary i rozmiar jaki nosisz ? trzymam kcioki za ciebie :) chetnie sie z toba poodchudzam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ugh
jak schudłaś pierwsze 5 kg. w tak krótkim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzarciuch
jak schudlas wow gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 3 miesiace prawie nic nie jadlam tzn dopiero o 16 malego kotlecika i to wszystko do 16 pilam kubusia. no i oczywiscie duzo wody. ten caly tydzien leze w domu chora jestem babcia o mnie dba z mama i wiesz jak to jest kupuja mi slodycze robia pyszne sniadanka objadki i kolacje. myslalam ze przytyje balam sie tego ale dzis sie zwazylam myslalam ze znowu bedzie 70 a bylo 59. ale nie nic nie przytylam jest 59 :):):). nigdy nie wymiotowalam jedzenia uwazam ze to jest chore jak chce sie napchac to sie napycham bez wyzotow sumienia. chociaz mi sie to niezdarza. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tyle ze ty masz mała nadwage pomeczysz sie z miesiac i bedzie cool a ja????buuuuuuuuuu mam conajmniej 13 kilo nadwagi buuuu ale nie ma co rozpaczac trzeba sie za siebie wziąć, ty ,moze mi sie pochwalisz jak tego cudu dokonałas???gratulacje sukcesu i chyle czoła twojej wytrwałosci i cierpliwosci ,naprawde dokonałas nie małego wyczynu, ja tyle przytyłam od lekow psychotropowych utuczyły mnei 15 kilo , zgubiłam 7 kilo i chce wiecej chce byc normalnie perfekcyjna patrze w lustro i widze grube nogi wielki brzdegol i okropne boczki i cellulit na udach fujjjjjj pozbede sie tego!!!!!musze tego dokonac a wszykuja mi sie nastepnego roku zareczyny i chcialabym w tym dniu perfekcyjnie wygladac tzn nie zalezy mi tylko na tym dniu, ogolnie chce byc zadowolona z swego wygladu i figury, no po prostu musze schudnac ja tez za ciebie trzymam kciuki rozmiar nosze 40-42 chce 36-38 a wymiary mam 103-77-103 jestem proporcjonalna ale no coz ukrywac jestem gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez trzy miesiace nic nie jadłas?????nie no przykładu z ciebie nie bede brała, nie mozna sie głodzic bo to niezdrowe i szok dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) chcialabym sie do was przylaczyc. jestem zdeterminowana. chce schudna i schudne:) kiedys wazylam jakies 53 moze 55 kg. chce do tego powrocic. zamierzam jesc zdrowo i duzo sie ruszac. do swiat chcialabym minimum 3 - 4 kg zgubic... bo strasznie sie czuje z moim wygladem... wiec zaczynamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka nosek jak waze 59 przy 175 to niemam zadnej nadwagi wez sie zastanow nad tym co piszesz nnadwage to ja bym miala gdybym wazyla mimimum 80 wiec brakuje mi 21kg do nadwagi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a i nie napisalam ze nic nie jadlam napisalam ze prawie nic :/:/:/:/. nie bedziesz brac ze mnie przykladu i dobrze ja z ciebie tez nie srodki psychotropowe no rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............. Wzrost..............obecna waga......................cel nosek20............170..................73..................................60 ugh..................175..................59..................................55 kroweczka.........160..................60..................................53 jak ktos nowy przyjdze to dopisze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 22 latka:) Z dieta kiepsko mi wychodzi..ale od 2 miesiecy chodze na aerobik;)tyle dobrze ze nie tyje aczkolwiek do szczescie i idealnej sylwetki troche musze zgubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............. Wzrost..............obecna waga......................cel nosek20............170..................73.............. ....................60 ugh..................175..................59............ ......................55 kroweczka.........168..................60............... ...................53 Poprawka - wzrost;) dobrze ze ta osemka tam jest:) No i mam 20 lat. nie wiem jak to zrobilam... taka mloda jestem a wagi utrzymac nie moge. a co dopiero bedzie na starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............. Wzrost..............obecna waga......................cel nosek20............170..................73.............. ....................60 ugh..................175..................59............ ......................55 kroweczka.........168..................60............... ...................53 milagros85..........162.................55...................................50 przepraszam za ta pomyłeczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klika2
ugh a ty sie odchudzasz z kosci na osci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugh nie szkodzi, nie trzeba przepraszac za pomyleczke:) ale ty jestes szczuplutka chyba, co?;) wazysz mniej niz ja a duzo wyzsza jestes. Chyba ze miesni w ogole nie masz;) ale tak na powaznie to zazdroszcze determinacji i zycze dalszych sukcesow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klika2
droga ugh nie chce ci sprawiac przykrosci ja mam 176 cm i waze 61 kg i kosci mi wystaja--- moze ty juz poprostu wpadlas w trans odchodzania bo pieknie ci poszlo , jakie masz nastawienie czemu sie odchudzasz powinnas juz przestac hmmmm co o tzym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam wygladam grubo naprawde. odchudzam sie bo chce miec piekne cialo. skoncze jak bedzie 55kg i nie bedzie sadla a z tymi koscmi to mi wystaja tylko te pod szyja i miedniczne troszczeczke. sama ocen czy nie jestem gruba moje wymiary biodra 94 talia 66 udo 53 biust 91 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge chodziło mi o to ze chcesz zgubic mało wiem dobrze ze nie masz nadwagi!!!!!!o co ci chodzilo mowiac o lekach?????widze jaka jestes tolerancyjna.......nie masz jecia do czego słuza takie leki a krytykuje wiesz ja sie lecze na o co sei lecze a ty powinnas sie leczyc na głupote bo od tej twojej diety ci mozg zaniknał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klika2
ugh wlasnie te kosci co opisujesz mi wystaja , nie wspomne o biuscie hmmm skoro tak zdecyydowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do noska przepraszam cie bardzo :(:(:(:( o tych lekach pomyslalam w zlym kontekscie :(:(:( przepraszam naprawde. ale ty nie musisz mnie obrazac ze mi muzg zaniknął i ze musze sie leczyc na glupote. moze ja niejestem tolerancyjna ( przeprosilam Cię ) ale ty nie jestes lepsza. to zgoda czy nie ? klika 2 te kosci to wiekszości kobiet wystaja szczegolnie to kolo szyji a miednicowe to troszeczke mi wystaja jak stoje to prawie nie widac. a biust mam fajny :) schudlam 11 kg a z biustu nic mi nie poleciało :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugh pewnie ze zgoda ja tez nie chciałam cie obrazic przepraszam za tamto w koncu nie jestesmy turtaj by sie kłocic tylko wspierac....szacuneczek dla ciebioe za to ze po tym cie obraziłam ty odstawiłas bron i nastroilas pokojowo i jak najbardziej pozytywnie, podziwiam cie po raz drugi hehe zabrzmialo to troche jak lizostwo no nie? hehe wiec ugh mamy pierwsze koty za płoty, jutro pocztaek naszej dietki ciesze sie z tego powodu ze bede cos robic dla siebie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Cie jeszcze raz przepraszam :). nie zabrzmialo jak lizostwo ;) :):):) Buzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwazylam sie dzis waga pokazała 73 kilo dzisiaj dzien zaczynam kawka z mlekiemi cukrem oraz dwie kanapeczki z szynka z chleba razowego, bede liczyc sobie kalorie i starał a nie przekraczac 1200 kcal, obliczyłam ze jedzac tyle kcal i spalajac dziennie 700 kcal czyli godzinka biegania da mi to minus dwa kilo na tydzien nie wiem jak to bedzie przekładalo sie na praktyke bo wiadomo sa odchyly od teorii i nie moze byc tak rozowo, moje kochanie zaraz ma przyjechac:):):) potem ide do siostry ktora miezzka z mezem i dziadkiem kilometr ode mnie i mam zamiar sprzatac, a potem mam zaplanowane bieganie godzinka wokól mojej ulicy, ludzie pewnie patrza sie jak na dziwoląga ale co tam pozdrawiam piszccie co u was ugh ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta:)Ja dzis sie zwazylam i waga pokazala kilogram mniej czyli w ciagu 2tyg schudlam kilogram:D ciesze sie bardzo:) musze stopke zmienic hihhi:)Dzis w planacha mam jedynie nauke niestety w przyszlym tyg musze zrobic 3 projekty i niewiem jak sobie dam rade z tym:( Narazie zjadlam 2 kromki razowca i mala kielbaske:) Miłego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliczyłam ze zjadlam z 500kcal kurde i wogole to ja czuje sie najedzona posprzatałam dziadka biegałam poł godzinki, teraz chce sie wziac u mnie i zrobic drugie poł godzinki wykąpciac sie pocwiczyc brzuszki a dalej sie zobaczy, zjem cos koło 16-17 a potem marcheweczka z jogurcikiem i chrzanem i jabłkiem jadłam wersje ze smietana była pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili gratulacje nie moge sie dozekac kiedy ja sie pochwale pierszym sukcesikiem gratki i buziaczki mili jak schuydłas tak duzo??stosujesz jakas diete ? cwiczysz? napewno tak ale jestem ciekawa szczegolów i towjej recepty na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............. Wzrost..............obecna waga......................cel nosek20............170..................73.............. ....................60 ugh..................175..................59............ ......................55 kroweczka.........168..................60............... ...................53 milagros85..........162.................55.............. .....................50 november...........165.................57....................................53 Ps. Dziś robie sobie dzień wolny od diety(nalezy mi sie po całym tygodniu), takze do zobaczenia jutro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×