Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niumek123456

2Be Slim

Polecane posty

Gość GOSIAhej
a możecie mi dziewczyny powiedzieć jakiej wielkości sa tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem chrom i mi nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jem slodycze na mnie nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje 2be slim od 3 dni i spadł mi apetyt :) co do skutków ubocznych to musze przyznać, że zwiększa się wydzielanie gazów, przynajmniej w moim przypadku i odczuwam lekkie skurcze żołądka ale do zniesienia :) poza tym efekt super - mam o 5 cm w obwodzie brzucha mniej - wcześniej po każdym jedzeniu brzuch jakby mi puchł... a nie były to wzdęcia. Teraz mniej jem i myślę że to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 19
Ja stosuje od dwóch dni i wydaje mi się, że działa nie chce mi się co chwile jeść . Jak rzadko chodziłam do ubikacji tak latam 4-razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciab
Ja zaczełam dzis stosowac 2Be Slim zobaczymy czy beda rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zaczełam 2 opakowanie.. dieta w sumie sie nie zmieniła ale jem mniej słodyczy i oczywiscie mniejsze porcje posilkow. przed rozpoczęciem kuracji ważyłam 75.5 teraz mam 68.4 wiec na nie działają..polecam wszystkim dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrugające oczka89
a można kupić w aptece? czy przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc Dziewczyny :) jestem po dwóch tygodniach z 2beslim, ważyc się nie ważyłam, bo chcę poznac wagę po całym opakowaniu, czuję się świetnie pod względem tego, że jem jedynie śniadanie i obiad, nic słodkiego- jestem tak 'napełniona' że więcej nie potrzebuję. Jednak mam pytanie: czy którąś z Was też okrutnie boli głowa przy stosowaniu 2beslim? Nigdzie nie znalazłam takich informacji, jednak od tygodnia walczę z okropnym bólem głowy i podświadomie liczę na to, że to jednak nie wina tych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia1983
Witaj Sylwio12 ja również jestem po dwóch ciazach i kilku próbach odchudzania i doszlam do wniosku że niewarto zapychac się tabletkami po ktorych dosyć że wysiada wątroba to nabawiłam śie wrzodów dwunastnicy to nie tabletki spowodowały że schudłas tylko sposób myślenia wystarczy zacząć troche ćwiczyc i zdrowo śie odżywiać efekty będa.Dodam jeszcze że przez ostatnie 1,5 miesiąca przy pomocy rowerka i diety schudlam 15 kilo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nic nie dają, jeśli ktoś mówi że w polączeniu z dieta i ćwiczeniami jest skuteczny, to na 100% sama dieta i ćwiczenia są skuteczne - po 1 opakowaniu i bez zmiany żywienia nie schudłam ani odrobinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastawienie psychiczne najbardziej pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila0001517
witam ja dzis kupilam te tabletki (15 zl) pierwsza wezme jeszcze dzisiaj a od jutra siadam na rowerek;) ciekawe czy cos pomoga;) powodzenia i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Czarnecka
Ja płaciłam jakoś 22 zł - nie dużo jak na miesięczną kurację. Zaczęłam brać niedawno, faktycznie jakiś lepszy mam metabolizm, nie chce mi się też np jeść słodyczy wieczorem (a zawsze paczka "Delicji" była w pogotowiu i połowa na jeden wieczór to było minimum). Ruszam się jak mam czas, ale staram się 3 razy w tygodniu minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksa86
hej ja zaczełam stosowac od wczoraj ,pierwsza na noc ,bo dostałam od kolezanki ,jak to ona powiedziała odchudzanie to nie dla mnie i wiecej mam tab na noc wiec zaczełam od wczoraj dzis poranna rozowa tableteczka , puki co czesto chodze do toalety ,strasznie pic mi sie chce i co chwila siegam po wode ,czuje sie naprawde dobrze z myśla ze tyle składnikow odzywczych dostarczam sobie i pare na zgube tkanki tłuszczowej, wiadomo nic sie samo nie zrobi do tego cwicze z ewa chodkowska skalpel 5 razy w tygodniu ,staram sie nie jesc slodyczy, cukry ograniczam ,zero gazowanego i jako tako staram sie jesc zdrowe rzeczy tj ciemne pieczywo:) jestem 7 mc po ciazy .Na dzien dzisiejszy waze 56 kg przy wzroscie 161:) ,odezwe sie po miesiacu wieze ze tabletki mi pomogą, a pozytywne nastawienie tez swoje robi :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
u mnie mija właśnie drugi miesiąc z tabletkami 2be slim i efekt - 5kg mniej :-) energia też w dostatku u mnie :) ale to zasługa porannego joggingu, którego się dopuszczam :) co do samych pastylek, to dodają organizmowi potrzebnych witamin, elementów i skłądników takich jak np ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, dzięki któremu pobudzam się do dziełania i chrom przez co niepodjadam tyle słodyczy co kiedys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi92
PRZECZYTAJ BARDZO WAZNE !Musze powiedziec, ze kazda ktora zastanawia sie nad tymi tabletkami to mowie od razu, nakupic ich stos poki jeszcze ich nie reklamuja i sa dobre:) uzywac je od 3 tygodni, z 75kg zeszlam 10 kg, w tym z wygladu, mozna powiedziec ze ruszam sie tylko tyle co normalna matka z dzieckiem, bez sportu, ale dolozylam 30 brzuszkow dziennie dla lepszego wygladu brzucha. i efekt jest! dobijam teraz to moich 58kg i wygladu plaskiego brzuszka! NAPRAWDE z czystym sumieniem polefcam je! aha i co najwazniejsze, nie trzeba nie jesc SLODKIEGO;p w godzinach od 13-15 mozna skonsumowac troche czekolady,najlepiej bardzo slodkiej, wtedy nie dosc ze chrom broni organizm od tego zebysmy nie edli slodkiego to jeszcze po spozyciu czekolady czujemy sie jakbysmy ja jedli caly dzien:) i jest po czesci po niej nie dobrze. podstawa tez jest nie pic mleka w granicach 30minutowych po tabletce, bo mozna odleciec albo sie zerzygac... ;/ fast FOODy? nikt nie mowi ze nie mozna, ale oczywiscie powiem ze to bez sensu wtedy, ja jadlam caly czas hot dogi w ciazy, pizze,i trudno jest sobie powiedziec nie. dlatego robie sobie domowego hamburgera i tylko jednego zjadlam w takich samych godzinach jak wyzej z ta czekolada. POLECAM TAKZE herbatke na odchudzanie "zioła mnicha" kosztuje kolo 5zl. po obiedzie warto ja wypic:) pomoge cos wiecej jak ktoras ma pytania, tez sama testowalam juz mnostwo tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie zastanawiam nad tymi tabletkami. nie mam dużo do zrzucenia. ok 3 kg. czytałam ulotkę i w składzie są tam właściwie same naturalne wyciągi z roślin. mam nadzieje że tabletki zadziałają i do wakacji trochę moja waga spadnie. nie mam zamiaru jakoś intensywnie ćwiczyć tylko spacerem chodzić do pracy . mam nadzieje że te tabletki ogranicza lub zahamują apetyt na słodycze. zwłaszcza wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka1991
Ja je wczoraj zakupiłam zaplacilam za nie 26 zł to i tak nie dużo ... Jestem po dwóch tabletkach dopiero ale ciekawa jestem rezultatów.... Bo wczesniej brałam linea 20 + i nic mi nie pomogła mimo stosowania przy tym diety to apetyt miałam po nich większy niż wczesniej ..... Może jest jeszcze ktoś kto zaczyna stosowanie suplementu ? Wtedy można by było zrobić porównanie działania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet5
Witam. Ja dziś zaczynam...zobaczymy czy poskutkuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka1991
Czekam na wpis po kilku tyg czy pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet5
Napisze napewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaszffirka
Stosuje od tygodnia, faktycznie nie czuć tak głodu, częściej chodzę do łazienki i to nie tylko na siusiu usmiech.gif Wydaję mi się jednak, że to wszystko siedzi w naszych główkach. Zaczynasz brać tabletki, nastawiasz się na picie wody w dużych ilościach i zdrowsze jedzenie i to przede wszystkim pomaga. Ale za taką cenę można sobie pozwolić na nieświadomy efekt placebo usmiech.gif Organizm reaguje w ten sposób, że "wyrzuca" z siebie toksyny poprzez częste odwiedzanie kibelka a my myślimy, że to dzięki 2 be slim. Mimo wszystko i tak go łykam bo daje mi motywację chociaż nie bardzo wierzę w jego działanie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija 3miesiac z 61 kg zostało 54 i brak ochoty na słodycze na mnie podziałał ale tez cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonizda
Witam biorę te tabletki 2 tydzień, jem dużo mniej rano kanapeczka potem jogurt naturalny i jakiś obiad wmuszam w siebie. Słodyczy 0 nie mam ochoty. Trochę wieczorem mdli mnie po tabletce ale da radę przeżyć:) Czuje że chudnę :) Musze się tylko zważyć:) i dam znać. Ps. Na allegro płaciłam 17 zł z przesyłką za te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam22
a ja również polecam ZIOŁA MNICHA ! są genialne 3x dziennie :)) !!! i nie jedzenie po 18.00 + ćwiczenia + 2beSlim. EFEKT GWARANTOWANY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia05
Hej. Kupilam te tabletki z polecenia kolezanki, na ktora one podzialaly, bylam ciekawa czy faktycznie i na mnie podzialaja. Biore je od trzech dni i co najwazniejsze nie podjadam wieczorem tak jak mialam to w zwyczaju. Rano nie jadalam sniadania, w ciagu dnia obiad, jakies kanapeczki w pracy i poznym wieczorem mega wielka kolacja, mam uczucie sytosci, lepsza przemiane materii, a z tym mialam duzy problem. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc wam ja stosuje te tabletki ale zle sie czulam po nich,zołądek mi rozsadzał i zbieralo mnie na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×