Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walka231

3 lata trzymałam wage, coś we mnei pękło i przytyłam 10 kg

Polecane posty

Gość walka231

3 lata trzymałam piękna wage :) Bylam szczesliwa. potem niewiadomo dlaczego i jak ; coś we mnie pękło. z dnia na dzien zaczełam sie obrzerać koszmarnie! żarłam i żarłam! przytyłam 10 kg w kilka miesięcy. i teraz za nic nei moge zgubic tego 10 kg ;( załamka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
chodzilo mi o to że coś pychicznie we mnie pękło... to chyba oczywiste :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qMkuju
świetnie cię rozumiem, ja tez potrafie sie odchduzac kilka meisięcy a potem BUUUUUUUUM! i jem co popadnie. wilczy glod ::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjlgg.g
heh....doskonale Cie rozumiem...tez mialam podobnie.Schudlam ,trzymalam wae dluzo a osttanimi czasy praktycznie z dnia na dzien przytylam 6-7 kilo i za chiny nie daje sobie z nimi rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
mam 158 cm wzrostu i ważę 60 kg ;( już bylam na diecie jednej i mi dobrze szło! schodziło mi 0,7 kg na tydzien... co sie stalo? wyjechalam na narty i zachorowałam. leżałam ciagle w łóżku i podżerałam... na dodatek nei wzielam ze soba czerwonej herbaty ktora mi pomagala schudnąc :( i tak znowu przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaharka mara
moze idz na 1000 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
juz bylam... teraz jestem na 1400 i tak tyję, bo sie oranizm przyzwyczail do tego 1000 ;( co robic? POMOCYYYYYYY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
błagam pomocy.. juz nie wytrzymam w tym ciele oblanym tłuszczem! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasekx3
sluchaj, dam ci rade. ja robie tak. jezeli tyje, a jem malo... czyli np. 1500 kalorii to jem przez 2 dni 2000 kalorii, ale ZDROWYCH rzeczy, wtedy przytyjesz, ale twoj organizm sie przyzwyczaji ze dajesz mu juz normalna dawke protein i witamin, a zdrowe rzeczy sie najlepiej zzuca. nastepnego dnia biore sie za regorystyczna dietke (ja na kopenhaska) biore ja przez tydzien a nastepny tydzien dodaje POWOLUTKU rzeczy poza jadlospisu ale MALO, 3 tydzien tez powoli zaczynam jesc normalnie, i tym sposobem wracam do swojej wagi, tylko potem trzeba uwazac na efekt jojo! musisz sie pilnowac! jak sie objesz - TO WYCWICZ TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaichuda
grybasekx3 masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
hmm.... ja robilam tak że po 1000, jadlam 2 tygodnie 1100, 2 tyg 1200 , 2 tyg 1300 itd itd. no i tyje sobie. BARDZO DZIĘKUJĘ CI ZA RADĘ! :D:D:D JESTES KOCHANA! :) SPRÓBUJE TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qMkuju
to droga przez mękę. najpierw chudniemy potem bezlitośnie tyjemy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
to okropne... ja nie wiem. skoro organizm przyzwyczail sie do takich niskich wartosci kalorycznych to jak uda mi sie schudnąc 10 kg? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dziś postanowiłam schudnąc te nędzne 10 kg które spędza mi sen z powiek, tymbardziej, ze idzie lato, a ja nie wiem nie wyskocze jak wieloryb na plaże. Na udach tłuszcz, na ramionach tłuszcz, na boczkach tłuszcz, na brzuchu tłuszcz. Mam już dość. Dziś rano na sniadanko zjadłam 2 małe pomarańcze, teraz popijam kawke bez cukru, byłam z psem na spacerku a jak wypije to wskocze na rowerek stacjonarny. Mam już dośc użalania się nad sobą i konczenia dnia z tabliczką czekolady w łózku:O Od dziś będe nowa ja:) :) :) A mysle, ze za 2 miesiace czyli na lipiec a jak sie uda to w połowie czerwca będę super laseczka:) Do dzieła laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
a masz juz jakies doswiadczenia w odchhudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaharka mara
ale jej jest łatwiej bo jak zeskoczy z posilkow czekolada w łóżku na pomidor o 18;00 to schudnie. a jak ktos je kanapke o 18;00i skoczy na pomidora to mu to mało da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
to straszne. moje stare dżinsy, piękne i drogie; wylewam się z nich ;( :( co za loss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qasdeaa
wez sie w garsc. pij herbatke czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qasdeaa
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukanka
to jest jeden z przykładów , skuteczności tej diety . Jest naprawde rewelacyjna. Choć początkowo wydawała mi się straszna. Jak można nie jeść ukochanego chlebusia, ziemniaków, serka żółtego. Po tyg. już o tym nie myślałam. Podam moje dzisiejsze menu. Jogurt naturalny duży plus 3 łyżki otrąb -2 jajka na twardo z majonezem -rosół z pokrojoną piersią, wątróbką (bez makaronu) - Warzywa na patelnie z piersią z kurczaka - Sałatka ( sałata , ogórek , pomidor, jajka, szynka, rzodkiewka, szczypiorek , w sosie jogurtowo majonezowym) - jogurt naturalny - tuńczyk z serkiem białym - zawijaski z szynki z ogórkiem , papryką ilości dowolne , godziny dowolne . Zapowiada mi się dzisiaj gril , zakupiłam już sobie pierś z kurczaka, zrobie sobie szaszłyki z warzywami. to przykładowy jadłospis , taki leniwy, bo nie chce mi się nic wymyślać . To nie moja pierwsza dieta , ale pierwsza na której tyle wytrzymałam , mało tego nie mamzamiaru zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aster
a moga byc te ziarenka zalane wrzatkiem? a cukier mozna ? Czym go zastapic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
Dukanka --> ile schudłas na tej diecie? wydaje sie kaloryczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukanka
6 kg. jestem nie caly miesiąc. poczytaj wątek który podałam . link w moim pierwszym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×