Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iryska7

40-latki, dieta, fitness, uroda, zdrowe życie

Polecane posty

Witam! Po 40-stce już trudniej utrzymać zgrabną figurę, schudnąć, pięknie wyglądać :-) Zapraszam do rozważań, wymieńmy się doświadczeniami, wspierajmy się i motywujmy do wszelkich działań w kierunku świetnego wyglądu i dobrej formy :-) Mam prawie 42 lata, obecnie lekką nadwagę. Chcę powalczyć o zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawę kondycji. Od 3 m-cy jestem na diecie strukturalnej. Schudłam 6 kg i próbuje w swoje życie wprowadzić trochę ruchu. Zapraszam do pogawędek i zwierzeń :-) W grupie będzie nam łatwiej dbać o zdrowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś smukła sylwetka utrzymywała się sama :-) Ostatnio wydawało mi się, że muszę się odchudzać aby nie tyć :-( Prawdą jest, że moje życie nie miało nic wspólnego z fitnessem, natomiast słodycze to była moja ulubiona przekąska :-( Powiedziałam sobie stop :-) Obecny rezultat widoczny poniżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś smukła sylwetka utrzymywała się sama :-) Ostatnio wydawało mi się, że muszę się odchudzać aby nie tyć :-( Prawdą jest, że moje życie nie miało nic wspólnego z fitnessem, natomiast słodycze to była moja ulubiona przekąska :-( Powiedziałam sobie stop :-) Obecny rezultat widoczny poniżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym polega
dieta strukturalna???a wymiary masz całkiem niezłe tez bym tak chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dietę strukturalną to nie jest to kilkudniowa dieta ale sposób żywienia, poczytaj wrzucając w google dieta strukturalna, polecam też forum: www.strukturalne.fora.pl po 40 jest trudniej, ale dziewczyny da się osiągnąć sukces!!! sama miałam słabą nadzieję a jednak się udaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja zaczynam dzień szklanką ciepłej wody z 2 łyżeczkami octu jabłkowego lub wodą z sokiem z pół cytryny. Octem jabłkowym smaruje też żylaki, ponoć ma pomóc. Spadł mi kolejny cm w biodrach :-) A wy jak dbacie o wygląd i zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze słodzenia herbaty i kawy zrezygnowałam już 10 lat temu i takie mi smakują, natomiat słodycze to inna sprawa i dlatego wczoraj wieczorkiem wypiłam sobie 3 kieliszeczki likierku na szkockiej whisky:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę jeszcze zrzucić 6-8kg, ale w spokojnym tempie, warunek zdrowo, może macie jakieś sprawdzone sposoby, które działają na 40-stki :-) narazie trwam przy swojej diecie i fitnessie, bo bez ruchu to chyba u mnie by nic nie drgnęło w ubytku kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bruk logan :-) nawołuje do aktywności :-) topic padnie??? chociaż ty tu zaglądaj może go rozkręcimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak uważam, mam jeszcze nadzieję że tu będzie duży ruch :-) miłego dnia bruk logan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , co prawda mam już swój wątek , ale temat który podjęłyście , bardzo mi pasuje , więc będę tu do was zaglądać :D Zawsze byłam dosyć szczupła , własciwie nigdy ( poza ciążami ) nie ważyłam więcej niz 63 kg. Niestety było to także okupione po prostu wiecznym pilnowaniem wagi i i staraniem aby się zdrowo odżywiać . Niestey po 40 ( mam 44 lata ) zmiany hormonalne spowodowały ,że zaczęłam tyć . Ale wzięłam sie w garść i chudnę . Moja aktualna waga jest w stopce - teraz chyba jeszcze mniejsza , ale zważę się w sobotę lub w niedzielę , to uaktualnię . Aha , w tej chwili kończę kopenhaską i zastanawiam się co robić dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama we dwoje
mam 42 lata 84k kg i chciałabym schudnąc,bo mam wesela ale ciężko mi to idzie.Lubie slodyczami pocieszać sie w trudnych chwilach.Maż za granicą to i zero przyjemności.Od nowego roku przytyłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie a1sa i sama we dwoje :-) Myślę, że razem damy radę dojść do wymarzonego perfekcyjnego wyglądu :-) Ja dzisiaj jestem po 30 minutowym marszobiegu terenowym, na którym spaliłam ok. 200 kcal i przede wszystkim się dotleniłam :-) a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa Masz w tej chwili wagę taką jak jak czyli chyba wyglądasz już fajnie :-) Ja mogę ci zaproponować dietę strukturalną, jest bardzo zdrowa, chudnie się powoli ale trwale bez jojo, jest w niej również wariant szybszego zrzucania wagi tzw. odchudzanie weekendowe, może zapoznaj się z nią a nóż ci się spodoba, przede wszystkim na tej diecie samopoczucie jest wzorowe, chce się żyć; podoba mi się również dieta o niskim indeksie glikemicznym, ale jej nie stosowałam więc nie mam doświadczenia. Natomiast 4 lata temu mając rozmiar 36/38 poszłam z falą mody w moim biurze i również zrobiłam sobie dietkę kopenhaską, schudłam 2 kg bo więcej nie było z czego. Nie miałam wtedy żadnej wiedzy na temat diet, bo nie były mi tak owe wtedy potrzebne. W krótkim czasie zaczęłam tyć :-( Opinie lekarza, dietetyka i kosmetyczki na temat tej diety jeśli będziecie chciały zamieszczę później. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam trochę o diecie strukturalnej i nawet mi sie podoba , ale musze troche bardziej sie w nią wgryżć . Myslę ,że spróbuje , bo to dla mnie cos nowego i do jedzenia jest to co lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach mojego fitnessu właśnie pojeździłam na rowerku stacjonarnym 30 min/10 km/ 175 kcal na najmniejszym obciążeniu aby nie rozbudować nóg tylko je wyszczuplić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj irysko widze że działasz a ja się lenie ,pogoda fatalna i nic mi się nie chce no ale najwazniejsze ze dietke trzymam choc apetyt na jakas czekoladke w ten pogodowo jesienny wieczor dostaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czekoladek to tylko proponuję gorzką czekoladę i to z zawartością najlepiej 90% kakao, ale lepiej zjedz jakiś owoc bardzo wskazane owoce suszone i orzechy, w tej mojej diecie jest dość sporo słodyczy z naturalnego jedzenia i do czekoladek prawie wcale nie ciągnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam ciągło i bedzie zawsze nigdy sobie nie odmawiam słodyczy tylko np ograniczam a i tak jak chce to chudne.Wydaje mi sie ze bardziej sie tyje od konkretów niz słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam jesienią na wodny areobiki i stwierdziłam ze super trening ale tylko po to aby ujedrnić ciało a nie schudnąć.Tak własnie było w moim przypadku a zapisałam sie w celu zgubienia kg a nic nie chudłam tylko ciało mi sie wspaniale ujędrniło.Chodziłam do grudnia bo miałam wrazenie ze te cwiczenia w wodzie wprost utrudniają mi odchudzanie.Wystraszyłam się ze bede grubą umięśnioną matroną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najczęściej jeżdżę na rowerze , ale bardzo lubię tez chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli lubicie chodzić to może zainteresuje was płytka dołączona do obecnego numeru SHAPE kardio marszobieg terenowy, do wgrania na mp3, jest tam muzyka dyktująca tempo marszu + instrukcje, stosuję ją również do jazdy na rowerze stacjonarnym, jak dla mnie rewelacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc fajne ale nie mam mp3,chyba nie jestem nowoczesną 40latką:) chodziłam kiedys tez na areobik normalny tzn "naziemny" nie wodny i po cwiczeniach prysznic a potem sauna -cos wspaniałego ,uwielbiałam to .Chodziłam poł roku i koniec....klub zbankrutował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×