Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fleur de lis

500 - 600 kcal

Polecane posty

Czy jest ktoś chętny do przyłączenia się do mnie? :-) Stosuję od 6 dni i jestem bardzo zadowolona. Jem to, co chcę, po prostu tak by zmieścić się w 500 - 600 kcal. Czuję się bardzo dobrze, tylko wieczorem, jak mnie dopadnie głód to jem jakiś mały owoc, albo piję kawę - niezawodna. Spadło mi już 3 kilo i mam wyraźnie bardziej płaski brzuch :-) I po tych 6 dniach, powiem Wam, że wolę jeść mniej, a to co chcę, niż duże ilości jedzenia, które mi nie smakuje :o Ja tak trzymam do 7 września, bo mój chop na wtedy przepustkę, to będziemy świętować :-) A potem z powrotem 600 kcal, a jak już będę zadowolona, to stopniowo 700, 800 i tak dalej. Wchodzi ktoś w to? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodzę :( Byłam dzisiaj na zakupach, chciałam kupić fajne spodnie i kicha... Nie kupiłam :( Moim problemem są grube nogi, nawet bardzo grube... Szczególnie uda... Zna ktoś fajne ćwiczenia na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqie
no to napisz cos wiecej :) ile wazysz, ile masz wzrostu i przede wszystkim wiecej o diecie :) ile razy jesz, jak rozkladasz posilki, czy cwiczysz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160cm i ważę 62kg ;( nie wiem jak fleur de lis ale ja jem mało... 4 posiłki dziennie... 0 piałego chleba, 0 cukru i słodyczy, 0 mięsa smażonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miło, że się dołączycie, razem raźniej ;) Ja mam 168 i ważę 65 kg. Chciałabym ważyć 55-58. Więc przede mną długa droga. Ja jem wszystko. No, z wyjątkiem białego pieczywa, ale nie w ramach diety czy coś, tylko po prostu jest bardzo kaloryczne, a jak je się tak mało kalorii, to trzeba mądrze wybierać posiłki ;) Ja jem przede wszystkim dużo owoców. A także nabiał. No i obowiązkowo kawa :) Kawa to super sposób na głód. Ja na przykład wypijam zawsze rano i nie jestem godna, przed jakieś 2, 3 godziny. Czasem mi się zdarzy wypić też po południu jak mnie dopadnie głód. Ale zapewniam was, że jedząc dużo owoców i warzyw nie odczujecie głodu. Ja np. pierwszego dnia zjadłam 250 kcal :o I w ogóle nie byłam głodna, bo jadłam tego dnia, głównie marchewki o jabłka. A tak normlanie, to mówię, jem wsio, byleby się zmieścić w 600 kcal. Np. robię sobie kogel mogel, bo lubię bardzo, albo jem 2 rządki czekolady :-) Mi to pasuje :-) A najbardziej komfortowe w tym jest to, że jak się spotykam z ludźmi, to nie muszę się w połowie drogi zastanawiać, jak się tu wykręcić od poczęstowania się kawą czy ciastkiem, bo to wbrew diety :o Wszystko, tylko z umiarem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
fleur de lis ja stosuje ta dietke juz od miesiaca i nie powiem zebym sie zle czula:) jest super,schudlam 3 rozmiary i jest o.k ale nie rzucam tej dietki bo mam jeszcze za wielki tylek i uda-koszmarne:( no to dietujemy razem trzymaj sie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w 6 dni schudłam 3 kg ale muszę sobie odmawiać tego i tamtego...Nie wiem jak to jest do końca z tymi owocami bo mówią że mają dużo cukru w sobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqie
hmm no to chyba sie do was dolacze dziewczyny :) ja mam 169cm i waze 63kg. 😭 tak na "dzien dobry" chcialabym zejsc ponizej tej cholernej 60-tki a pozniej zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
agusia150 no walsnie chodzi mi o cwiczenia szybkie i efektywne moga byc bardzo meczace nawet oby spalaly zbedne cm:) na tylek to znalazlam ale na uda jakos nie moge:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia150 - widzę, że jedziemy na tym samym wózku :-) Ja tam nie ćwiczę, bo nie lubię ;] Tylko jeżdżę czasem na rowerku i chodzę na basen i do sauny. :) A owoce - co z tego, że mają cukier. Są zdrowe i sycące. :-) Najważniejsze, żeby się zmieścić w przedziale w kalorycznym. :-) Ja schudłam dopiero 3 kilo i to pewnie sama woda, a już normalnie czuję się jak laska :P To mnie jeszcze bardziej motywuje i cieszy :-) Damy radę dziewczyny, tylko się nie poddawajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
wiecie co czekam tylko az jakas osobka napisze ze sie glodzimy ze teraz to juz tylko anoreksja:( wiecie ja stosuje ja od 4 tygodni na anorektyczke nie wygladam...glodna nie chodze..i jest o.k.Dieta 500-600 kcal wcale nie musie skonczyc sie anoreksja albo jo-jo trzeba umiec poprostu z niej wyjsc:) i nie prawda ze potem sie wszystko odklada w biodrach no ze kazdy grzeszek idzie w tylek..mi jakos nie idzie trzeba tylko racjonalnie sie ruszac i gimnastykowac..nie ma tak ze tylko dietka i starczy a efektu jo-jo nie bedzie jezeli tylko nie rzuci sie dana osobka na jedzenie ktore bedzie trwalo miesiac-dwa a bedzie racjonalnie wychodzic z diety i stopniowo podnosic dawke spozytych kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
dziewczyny a jak myslicie ile mozna zrzucic jeszcze w te 2 ostatnie tygodnie wakacji??? no mi sie marzy jakies 4 kilo no 5 to juz bylaby poezja:) ale sie rozmarzylam..hmmm byloby bosko...ale czy sie uda??? no trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
fleur de lis..dzieki podbudowalas mnie.wiesz nie tyle mi zalezy na tej wadze jak poprostu na wymiarach wiadomo jak wychodze do ludzi to nikt sie nie zapyta ile waze tylko kazdy bedzie ocenial moje cialko..to przeciez naturalne.Niestety do pieknego cialka wymagane sa cwiczenia bo co z tego ze sie schudnie skoro skora bedzie wisiec mi chodzi o jedrne cialko i super figure.I wiecie nie poddawajcie sie u mnie po miesiacu wszyscu zauwazyli roznice..ojciec juz mnie namawia do jedzenie..bo" spodnie mi z tylka spadaja" co z tego ze spadaja??? Ja nadal jestem za gruba poprostu .A jak sobie wyobraze ze niedlugo wracam do budy a tam spotkanie z laskami ktore po wakacjach wroca jeszcze szczuplejsze to mnie sciska:( ja tez chce byc zgrabna piekna i wogole.Dlatego wlasnie 4 tygodnie temu zdecydowalam sie na ta dietke ..i szlo roznie raz troche przesadzilam..mialam jakis cholerny napad:( ale tera jest o.k trzymam sie duzo wody mineralnej i do przody...tylek maleje kosci biodrowe zaczynaja sie pojawiac i leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqie
pola a z jakiej wagi startowalas i do jakiej doszlas ? ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
maqie ja to raczej malutka osobka(ale podobno male jest piekne_pocieszajace:):) 1.55 mam a z wagi poczatkowa to 56 kilo teraz waze 47 kg i jestem cholernie dumna ale jak widac 7 kg jescze przede mna:( ale ja sie tam nie poddaje.Chcialabym do konca wakacji je zrzucic ale raczej nie da rady to tak chce chociaz do tych 42-43 dobrnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqie
super :) swietny efekt i w sumie w niedlugim czasie - ja tez tak chce 😭 :D dla mnie zejscie ponizej 60-ciu to juz bylby prawie raj na ziemi a co dopiero 9 czy 10kg. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
maqie wiesz pociesze cie bo ja sie nie oszukuje wiem ze jakas polowa to na pewno woda mi zeszla wiec nie ma co sie tak za bardzo cieszyc:( ale coz lepsza woda niz ponad 5o na wadze przy moim wzroscie:) dla mnie najwazniejsze sa jednak wymiary..ubylo mi po 5-6 cm w udach i w biodrach..tak ze dobrze jest..jeszcze 5 i bede happy:) poki co dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład dzisiaj mam tak: - rano, jak codzień - kawka z łyżeczką cukru (40 kcal) - teraz wcinam pół opakowania sera białego z żółtkiem i cukrem waniliowym, coś takiego jak farsz do naleśników :-) (260 kcal) I zostaje mi jakieś 200, 300 kalorii i to będzie rządek czekolady i owoce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie do tej pory zjaldlam na sniadane - jajecznica z 1 jajk +pol kielbaski z pelnoziarnistym tostem +1/2 malego pomidorka z cebulka i ok 12:30 drozdzowke srednia+ kawa inka czyli mam na swoim koncie jakies 550kcal dzis zjem jeszcze pelnoziarnista tortille z warzywami(ok 150kcal) wiec akurat zmieszcze sie w limicie700kcal a takie dobre rzeczy dzis jadlam :Dmniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
fleur de lis a ja sniadanko;jogurt jogobella light i kromka wasy II sniadanie; marchewkax2 +jablko obiad:marchewka kolacja;marchewka +jablko dodatkowo jakies 2 litry wody mineralnej niegazowanej i starczy slodycze to odstawilam miesiac temu bo po co sie truc??? ale to kazdego indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie wiece ja 600 :P aaa i dzs nie jem jednak tej tortilli tylko jak zglodnieje bede wcinac zupe kapusciana i kapuste boto prawie woole kalri nie ma i tym sposobem nie przerocze 700kcal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_86
pola18 czy mozesz napisac ile dokladnie schuidlas i w jakim czsasie??? i to na tej dietce tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola18
magda_86 schudlam 9-10 kilo w ciagu miesiaca,wiem ze polowa to woda ale i tak sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×