Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukając siebie00

98 kg

Polecane posty

Gość Szukając siebie00

Witam serdecznie. Krytyczne i wnikliwe spojrzenie lekarza, zza szkieł okularów wystarczyłoby aby na moje policzki wypełzł rumieniec wstydu, jednakże w ślad za jego wzrokiem padł krótki i celny komentarz: "Powinna pani schudnąć". No tak. Zdążyłam się już prawie przyzwyczaić, że od reszty ciała znacząco odstaje brzuch, co powoduje niekiedy, iż ustępuje się mi miejsce w miejskich środkach komunikacji. Tym razem jednak sprawa jest poważna. Po raz kolejny staram się jeść mniej, regularnie i zdrowo ale z każdym kolejnym razem coraz mniej wierzę, że schudnę. Mam w dłoni kartę na zajęcia fitness, basen oraz siłownię. Mam zestaw mądrych książek, dwie diety przygotowane przez dyplomowanych dietetyków. Ale coraz mniej nadziei i zaufania do samej siebie. Nie chcę rezygnować z marzeń o szczuplejszej sylwetce. Postaram się. Ale to brzmi słabo, mdło i nijako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Ślicznie napisane. Wagę mam podobną,ale nie potrafię o tym tak ładnie pisać. :-)) Wiedza co i jak w jednym paluszku,ale determinacji by ja wykorzystac-zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staropolski jakiś się kłania :D ale nie ważne ile ważysz ważne jak wyglądasz.. ile masz wzrostu? lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KaKa
Dziewczyny, damy radę, trzeba głowe poukładać i damy radę!! Ja dzisiaj też 98 kg 176 wzrostu Trzeba walczyć o lepszą siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Hej dziewczyny zapraszam do nas "odzyskać wygląd, odzyskać życie DUŻA WAGA" My zaczęłyśmy od wczoraj a waga powyżej 100 kg. Razem damy radę! Powolutku ale do celu :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 12 dni temu wazylam 97,5 dzis 95;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Szacun ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukając siebie00
Powoli waga zaczyna spadać. Zamiast 98,5 kg, jest 94,7, czyli prawie 4 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w styczniu też tyle miałam, teraz 72 kg i nadal spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sie zwazylam i mam 97,2 kg.Najwyzsza zyciowa waga. Co robicie,ze chudniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zra jak krowy, debilko..Co za durne pytanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mógłby fajny topic powstać szukającasiebie :) napisz co robisz, jak chudniesz też muszę sie wziaść za siebie bo wage mam powyżej setki ehhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he.... Baja pozamiatałas goscia z 7.31 :) chyba zaczynam - mam dobry dzień dzisiaj .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne fitnesy nie dadzą ci figura jeśli nadal będziesz jeść kalorycznie. Policz sobie WSZYSTKO łącznie z ilością oleju wlewaną na patelnie ile zjadasz kalorii i dowiesz się gdzie tkwi błąd. I nie ma, że "malutko się nie liczy, jeden cukierek nic nie znaczy". Jeden cukierek to może być i 100 kalorii, czekolada 550 kalorii, olej dwie łyżki ponad 100 kalorii!!!!!! Na bank jesz więcej niż możesz. I nie katuj się dietami 1000 kalorii, ustal powiedzmy 1600 i trzymaj się tego, włącz też *******le dieta najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być włącz też R.U,CH, ale super filtr wykropkował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rady tylko my je znamy ;-) gdybym nie miała problemu z ich wdrażaniem w życie to miałabym wagę piórkową Jak powstrzymać się od kolacji ? To jest mój problem nr jeden ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama597
Nie trzeba powstrzymywać się od kolacji ja jem regularnie 5 posiłków i chodzę na spacery wieczorne z psem;) Dodatkowo przyjmuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl jakoś łatwiej jest mi gubić zbędę kilogramy... Apetyt mam mniejszy a co najważniejsze kilogramy spadają,że widać je gołym okiem;) 1 miesiąc 8 kg mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy jest obdarzony genetycznie talentem do chudnięcia. mi przyszło to łatwo bo wystarczyło żebym się zaczęła ruszać i brać tabletki piperine forte i waga zaczęła spadać. ale mam przyjaciółkę która wkładała mnóstwo energii i chęci i za nic nie mogła zrzucić ani kilograma bo problemy z tarczycą nie pozwalały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×