Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Acai berry czy schudne na tym bez diety?

Polecane posty

Gość gość

Kupilam sobie tabletki A-Z Acai w Nature Housie. Waze 63 kg przy 162cm chce schudnac 10 kg czy na tym uda mi sie szybko to zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz schudnac, to mniej zryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka293
Ja przyjmowałam różne suplementy,ale żadne nie pomagały.... Znalazłam w internecie artykuł o African Mango http://szczupla-kobieta.pl i zaciekawił mnie i zamówiłam sobie. Teraz wiem,że to najlepszy suplement bo schudłam,aż 24kg;) w 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chce Pani schudnąć 10 kg w dość szybkim czasie to polecam stosowanie suplementu diety IQacai,kilku moich znajomych go stosowało i naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Iqacai, 2 miesiące i 7 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj
Patryku jak już coś reklamujesz to rób to z głową . Na kilku topikach piszesz w tym samym dniu a na każdym podajesz inną wagę i nawet żonę w to wmieszałeś ..Poczytaj sobie co piszesz ; 01.03.2017 Patryk45 dodał/a post: Polecam byś zaczęła stosować suplement diety IQacai,mojej żonie on pomógł,schudła 7 kg w kilka tygodni.Zachęcam do zapoznania się z Iqacai na stronie iquacai.pl 01.03.2017 Patryk45 dodał/a post: Próbowałem wielu diet i suplementów diety i niestety nie pomagały,dopiero suplement diety IQacai zaczął mi pomagać i to w dość szybkim czasie straciłem całe 6 kg,myślę że i Tobie on pomoże. 01.03.2017 Patryk45 dodał/a post: Nie jestem przekonany co do takiego odchudzania,ale mogę Ci polecić suplement diety IQacai,ja dzięki niemu straciłem 8 kg i to w krótkim czasie,zachęcam do zapoznania się z tym produktem na iqacai.pl 01.03.2017 Patryk45 dodał/a post: Do diety warto stosować suplementy diety,ja dzięki IQacai zrzuciłem 9 kg,a bez niego ledwo 6 kg dawałem rade.Zachęcam do przeczytania o tym produkcie na iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestowanie w suplement diety Slimunox - osobiście stosuje od 2 miesięcy i udało mi się zejść z wagi 6 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement, miałam doczynienia z nim jakiś czas temu - świetnie działa, w szybkim tempie można zrzucić zbędne kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuliskka87
Tez łykam te tabletki z HUmavitu, sa skuteczne i dobrze się wchłaniają, dzięki nim widzę duże efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabna40
.... Niestety ale muszę Cię rozczarować jeśli chodzi o działanie odchudzające Acai Berry..... W jednym z odc. Wiem co jem i wiem co kupuję - program p. Bosackiej na tvn był robiony test właśnie z tymi tabletkami i kiepski efekt odchudzający wyszedł ...... Ja osobiście jestem na NIE ale spróbuj ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinnna_m
U mnie też Humavit i tabletki dla szczupłej sylwetki, pierwsze efekty widziałam już po ok miesiącu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaGosska88
Gdzie kupujecie te tabletki z Humavitu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×