Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina0096

African mango prawda czy fałsz?

Polecane posty

Hej, czy ktoś słyszał lub stosował African Mango? Przymierzam się do kupna, ale nie za bardzo wiem czy to zadziała. Czytałam wiele opinii ale czy są one słuszne. W aptekach widziałam coś podobnego tylko zamiast 160 kosztuje 16-17 zł. Czy działanie obu będzie takie same? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziadostwo i nie dziala😭 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam african mango 180 i jestem z niego bardzo zadowolona. Po dwóch miesiącach stosowania regularnie uczęszczając na siłownie i trzymając dietę schudłam 8 kg. Uważam że to dobry wynik. Czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję że dojdę do swojej prawidłowej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przeciwna stosowaniu tabletek odchudzających..może i działają na początku ale gdy przerwie się ich stosowanie kilogramy wracają z nadmiarem,pieniądze wyrzucone w błoto.Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułóżona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam :)co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×