Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaczuszkabezbrzuszka

AGD na dietke, co warto kupic?

Polecane posty

Gość kaczuszkabezbrzuszka

dieta ostatniej szansy zdrowy tryb zycia Zamierzam wybrac sie na zakupy, jak uważacie co bardzo ułatwi mi i uprzyjemni diete?koszta nie maja znaczenia Czy warto kupic: -parowar? -blender, malakser? -wage kuchenna-porzadne patelnie(grillowa?) wage łazienkowa juz mam:) Co z suchego i zdrowego prowiantu trzeba miec zawsze w domu? niestety nie mam blisko sklepu wiec musze zachomikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Może grill elektryczny? :) Mi się marzy, ale brak miejsca w kuchni. Mikser, wtedy można też blenderować, bo jest ta końcówka tnąca. Albo blender stojący. Albo robot kuchenny wielofunkcyjny. Wszystko zależy od tego jak często będziesz korzystała, bo szkoda, żeby stało i kurzyło się. Patelnie teflonowe. Wiem, że drogie są, ale mi np udało się w jakimś markecie kupić za 17zł i mam ją kilka lat bez ryski a używam praktycznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko cos do gotowania
na parze, nic innego nie jest potrzebne. Mikser do zup... Dobre. Dziewczyny nie jestescie niemowlętami i jedzenie rozdrobnionych pokarmów nie jest ani zdrowe ani w zaden sposob logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkabezbrzuszka
o tak grill elektryczny, by sie rpzydał:) no i waga kuchenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiula
Patelnia ceramiczna albo patelnia grillowa. Chyba lepiej jednak grillowa. Patelnia ceramiczna jest świetna, ja posiadam Moneta i choć smażę na niej bez oleju, to i tak robię dania mocno kaloryczne. Z grillowej, jedzenie dietetyczne powinno wyjść smaczniejsze. No bo pomyśl, pierś kurczaka grillowana (bez oleju oczywiście!) z papryką, cukinią, pieczarkami, podane z razowym ryżem ew. makaronem. Albo grillowany faszerowany bakłażan. Polecam patelnię grillową Skeppshulta. W internecie w sklepie Stylowa Zastawa płaciłam za nią coś ponad 320 zł. Trochę kosztuje, ale warto. Porządny kawał żeliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jestem dietetykiem i z wymienionych przez Panią produktów z pewnością poleciłabym parowar:) Gotowanie na parze jest zdrowe i pozwala zachować wiele cennych składników pokarmowych, które tracimy podczas gotowania w wodzie. Uważam, że malakser lub mikser z końcówką umożliwiającą ucieranie pewnych produktów, to także użyteczne urządzenie w kuchni każdego, nie tylko osoby na diecie. Zupy w postaci kremów, koktajle z przetartych owoców i kefiru lub mleka są gęściejsze, przez co bardziej sycą niż zupa z tych samych warzyw jednak nie zmiksowana, lub kawałki owoców zalane mlekiem. I choć na forum pojawiła się wypowiedź o tym, iż tego rodzaju zupy i przeciery sa dla dzieci, nie zgadzam się z tą opinią. Jeśli planuje Pani zapisywać wszystko co Pani zjadła i dokładnie liczyć kalorie, pomocna może być waga, o której Pani wspomniała. Z doświadczenia jednak wiem, ze osoby odchudzające się, szybko rezygnują z ważenia potraw. Taki zakup może się więc okazać bezcelowym. Jednak jeśli zależy Pani na liczeniu kalorii, może Pani zerknąć na stronę ilewazy.pl. Są tam zdjęcia wielu produktów na co dzień obecnych w naszej kuchni, zważone i z podanymi wartościami odżywczymi. Z pomocą tej strony bez problemu policzy Pani kalorie dostarczone danego dnia z jedzeniem. W razie pytań podaję e-mail: monikach@dieta.poznan.pl Życzę sukcesów i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi faworyci w kuchni lekkiej, dietetycznej: -parowar -blender kielichowy do robienia koktajli czy mleka roślinnego, ręczny do miksowania zup - dobra patelnia/garnek do beztłuszczowego przyrządzania potraw -dobry piekarnik z funkcją rożna i grilla, -dobra elektryczna szatkownica do warzyw na surówki -lodówka z komorą świeżości fresh do warzyw i owoców, funkcją szybkiego schładzania i mrożenia, tacą do zamrażania np drobnych owoców, -szybkowar np przy robieniu beztłuszczowych gulaszy, szybka obróbka cieplna, zaoszczędzony czas -dobry młynek do samodzielnego mielenia nasion, kawy, orzechów czy ziaren na mąkę -jogurtownica -szynkowar do produkcji własnych wędlin -wolnowar do produkcji np powideł bez cukru, potraw mięsnych, bulionów czy potraw slow food

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula91
z pewnością warto mieć sokowytłaczarke do tłoczenia soku z owoców i warzyw, mega zdrowa sprawa. Ja używam wytłaczarki Ronic już kilka lat i widzę po wynikach krwi, że jestem coraz zdrowsza, a piję naprawdę dużo różnych soków. Poza tym taki sok jest z reguły również syty, więc nie chce Ci się tak podjadać między posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprzyjemnić sobie dietę to można dniem odpoczynku od diety ;)) a tak na serio, to zamiast kupować to wyrzuć patelnię - nie smaż niczego!! A z listy dodałabym tylko iqacai to ci mega pomoże i umili patrzenie na wagę i na lecące kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×