Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olesma

algevera, czy schudnę 8 kg?

Polecane posty

Gość Olesma

muszę do urlopu pozbyć się około 8 kilogramów, zeby wreszcie móc cieszyc się ze swojej figury. Niestety teraz tego powiedzieć nie mogę. czy któras z was schudła po suplemencie algevera? algi mają działanie odchudzające? piszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferbka27
No ja czytałam ostatnimi czasy sporo artykułów o działaniu alg na odchudzanie. Chyba teraz to jest na topie. Więc skusiłam się i zamówiłam tabletki Algevera. Już minęły przeszlo 3 tygodnie i zaczęlam zauważać pierwsze fajne efekty. Na razie jakos duzo nie schudlam, ale coś zaczyna się dziać. Spróbuj też, przecież to przetestowany i bezpieczny dla zdrowia suplement, nic nie tracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo schudłam dzięki Activlab Firestarter. Kupiłam go w http://swiatsupli.pl/ . :) Schudłam 10 kg w 3,5 miesiąca i chudnę dalej! :D żadnego jojo póki co. Oczywiście ćwiczę i jestem na diecie, ale preparat naprawdę przyspiesza odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
http://www.e-odchudzanie.com.pl/clenbuterol.html Stosowałam tabletki clenbuterol przez 2 miesiące i muszę przyznać, że naprawdę działają, bardzo mocno wspomagają spalanie tłuszczu. Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych, może to zależy od organizmu. Osobiście mogę polecić, a jeżeli wystąpią skutki uboczne to warto się skonsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola8
ja shcudłam 9 kg ale na Novoslimie super środek ziołowy ale skuteczny no i nie ma się co martwić skutkami ubocznymi bo co jak co ale zdrowie jesrt najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast stosuje African Mango od miesiaca i juz znacznie schudłam wiec jesli zalezy ci na szybkich efektach i nie masz duzo czasu na c wiczenia i diety to polecam , znacznie hamuje tez apetyt http://nplink.net/pGBxfL2Zetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już przesada z tym arficanem mango jak nie schodzą kawy zielone, to reklamują jagody akai,jak się mango przeje coś innego wymyślą w ranczu olejek goździkowy też naturalny i szkodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofma
Same linki powyżej, same reklamy. Tego nie słuchaj. Jak chcesz życzliwej porady, to powiem ci że algevera jest okej. Musisz miec swiadomość, że sam suplement nie zrobi całej roboty za ciebie(zaplanuj jakieś sensowne ćwiczenia), ale potrafi bardzo pomóc. Także bierz się za siebie, do lata zdążysz schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia1975w
Ja schudlam 12 kg wciagajac jakis bialy proszek od mojego brata wciagalam go przez 1 miesiac az dostalam takiego szczekoscisku ze jedyna forma komunikacij z otoczeniem jest mruczenie i wydawanie odglosow konajacego bawola ale moje drogie kolezanki teraz moja waga jest porownywalna z waga jamnika po kastracij! pozdrawiam Joasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra z tymi reklamami, nie wierz w to bo na pewno dzięki temu cudownie nie schudniesz. Przykro mi ale wyjście jest jedno - dieta (nie głodówki tylko racjonalne żywienie ) i dużo dużo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisia281
Jasne głodówkami nic nie zdziałasz ale suplementacja nie jest zła:) sama przyjmuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl oczywiście nie tylko leże bo jem regulanie posiłki plus spacerki wieczorne i to mi pomaga wszystko uzyskać efekt jaki sobie postawiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×