Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość zainteresowana bardzo

Jest tutaj ktoś kto stosował dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
Mam chęć zakupić ten specyfik ,ale nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
Ups.czyzby mnie tylko zaintrygowała reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
To sa jakies zupki niskokaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
Hej odchudzające sie ,gdzie Wy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
Wredoty jedne ,bedziecie cos chciały ,to też Wam nie powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
No to sobie chyba tak popiszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
I zaczyna dzisiaj od nowa...zapytowuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja od dziś zaczynam tą dietę .Myśle ,że po tygodniu bede mogła cokolwiek napisać ...dziś już wszamałam zupke ziemniaczano porowa która mi bardzo smakuje:)Dieta jest niskokaloryczna,efekt napewno bedzie tylko trzeba być wytrwałym ,dostarcza do 600 kalori dziennie wiec bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertutruj
Do 600 kcal to ja zjadam na śniadanie. Do dupy taka dieta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha111
to nie schudniesz jak tyle jesz na samo sniadanie, chyba ze sie nie odchudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 187zl tygodniowo musisz wydac na nia,5 posiłków dziennie jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na snidanko
to w sumie cena okey a ile mozna to brac ? 2 tygodnie? a ile mozna w tydzien z rzucuc ja mam tak ok 5 kk no moze 4 wystarczy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na snidanko
w rosmaanie sa one? czy w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 2 tygodni mozna stosować,a pozniej przez kolejne 2 wychodzi sie z niej zeby waga sie utrzymywała zreszta tak jak w kazdej diecie:)w rossmanie mozna kupic i w niektorych aptekach tez.Jak dopytywalam sie w aptekach o opinie tej diety to sa pozytywne ,niektore kobiety chudły tygodniowo do 5 kg a inne nawet wiecej,to tez zalezy ile sie wazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to sama chemia jest ;) nie lepiej ugotować sobie marchewkę, selera, por i jakieś warzywko po czym to zmiksować i masz zupę krem ? teraz kiedy zaczyna się sezon truskawkowy to można pić litrami maślankę z truskawkami :) Dieta dietą ale za zdrowe to chyba nie jest ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj szalała szałała
Nie dosyć, że dieta głodówkowa, to jeszcze czysta chemia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepowiedziałabym zeby to była chemia,sa tam wszystkie witaminy niezbedne organizmowi,Gdyby to była sama chemia to napewno bym sie nietruła tym:)Ten kto ma czas na gotowanie,miksowanie i tym podobne to samemu mozna zrobic sobie z warzyw zupki dietetyczne czy koktajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa nie powiesz mi że zupki czy koktajle w proszku są zdrowe ;p to tak samo jak zjeść zupkę chińską ;) zresztą nie będę Cie pouczać, prawie każda z Nas chce schudnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WposzukiwaniuMarzen
Ty chyba nie wiesz co znaczy słowo "chemiczny". Co z tego, że masz tam dorzucone sztuczne witaminy? To w większości przypadków ma znikomą przyswajalność. A reszta jest czym? "ALLEVO Zupa ziemniaczano-porowa 165g Skład: Odtłuszczone mleko w proszku, białko sojowe, modyfikowana skrobia kukurydziana, aromat (zawiera seler), błonnik owsiany, białko mleczne, błonnik z cykorii (inulina), minerały (cytrynian potasu, chlorek potasu, tlenek magnezu, chlorek sodu, glukonian cynku, fumaran żelaza, glukonian miedzi, glukonian manganu, jodek potasu, molibdenian amonu, chlorek chromu, selenin sodu), witaminy (kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, octan D-alfa tokoferylu, D-pantotenian wapnia, ryboflawina , chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy , octan retinylu, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, filochinon, cholekalcyferol, cyjanokobalamina), emulgator (lecytyna sojowa), proszek serowy, olej rzepakowy, proszek serwatkowy, płatki ziemniaczane (1%), por (1%). Gotowa zupa 300 ml wody zawiera 0,4 % soli kuchennej." "ALLEVO Baton czekoladowy 75g Skład: Czekolada (18%) (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator (lecytyna sojowa)), syrop glukozowy, syrop fruktozowo-glukozowy, białko mleka, białko sojowe, oligofruktoza, chrupki ryżowe (mąka ryżowa, gluten pszeniczny, cukier, słód pszeniczny, glukoza, sól), kakao niskotłuszczowe w proszku (3%), olej słonecznikowy, minerały (fosforan dwupotasowy, fosforan trójwapniowy, cytrynian sodu, tlenek magnezu, dwufosforan żelaza, tlenek cynku, siarczan manganu, siarczan miedzi, jodek potasu, selenin sodu), aromaty, śmietana w proszku, masa kakaowa, sól, witaminy (kwas L-askorbinowy, nikotynamid, octan DL-alfa-tokoferylu, D-pantotenian wapnia, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, octan retinylu, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, cholekalcyferol, cyjanokobalamina), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). Może zawierać śladowe ilości: orzechów, orzechów ziemnych, sezamu, jaj oraz łubinu. "ALLEVO Koktajl truskawkowo-jagodowy 155g Skład: Odtłuszczone mleko w proszku, proszek truskawkowy (16%), białko sojowe, fruktoza, proszek jogurtowy, białko mleczne, minerały (cytrynian potasu, chlorek potasu, fosforan trójwapniowy, cytrynian sodu, chlorek potasu, tlenek magnezu, glukonian cynku, fumaran żelaza, glukonian miedzi, glukonian manganu, molibdenian amonu, jodek potasu, selenin sodu), witaminy (amid kwasu nikotynowego, octan D-alfa tokoferylu, kwas L-askorbinowy, cyjanokobalamina, D-pantotenian wapnia, octan retinylu, chlorowodorek pirydoksyny, cholekalcyferol, monoazotan tiaminy, filochinon, ryboflawina, D-biotyna), błonnik owsiany, emulgator (lecytyna sojowa), stabilizatory (guma guar, guma ksantanowa), aromat, olej rzepakowy, jagody (1%), środki słodzące (sukraloza). Zawiera cukier oraz substancje słodzące." To skład przykładowych produktów. No sama natura i zdrowie :P Zatem, smacznego i na zdrowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz wole zjesc 1000 kcal
i przynajmniej zdrowe i tez schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoeurospoko111111
naciąganie !!! nie działa !!! naciąganie zdesperowanych grubasek !!! schudnie ale wasz portfel !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asalim
Malwa, czekam na Twoją opinię. Jak tam po kilku dniach? Też chcę spróbować, warto?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam 3 dni-schudłam 4,2kg.Efekty super jednak smak tych saszetek jak dla mnie masakra.Czekoladowy szejk smakował jak woda ze zwykłym kakaem a zupa ziemniaczano-porowa jak słona woda z mąka.Musiałam dodać kostkie rosołową,przyprawić i dolać troche mleka żeby dało się to wogóle zjeść.Poza tym porcje są małe i ciężko się tym najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też zastanawiam się nad skorzysztaniem z tego typu dietki. Kiedyś (bodajże 6-7 lat temu) byłam na diecie cambridge i efekty były fajne, a właściewie to jest to samo. Moim zdaniem to coś fajnego na początek odchudzania, zeby waga się ruszyła i żeby była motywacja do dalszego dietkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asalim
Od poniedziałku jestem na 3-4 saszetkach dziennie i spadło 3,2kg. Czuje się dobrze. Dojadam sobie rzodkiewką lub zielonym ogórkiem. PIje herbate i kawe, oczywiście bez cukru. Jest ok. Myślę, że dwa tygodnie spokojnie dam radę, a że mam do zrzucenia bardzoooo dużo to może i dłużej. Pozdrawiam. Trzymajcie kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zdecydowałam na "chemiczne" zupki z torebki, na zmianę ze zdrowymi z prawdziwych warzyw. I jest efekt pozytywny. Moim zdaniem osoby, którym nadwaga przeszkadza (tak jak mnie) powinny iść do przodu na wszystkie możliwe sposoby, próbować, motywować się każdym straconym kilogramem i dalej dążyć do zrzucenia wagi i uzyskania zdrowej sylwetki. I proszę tych, którzy zniechęcają do diet pisząc "nie żryjcie" - dajcie sobie spokój z takimi komentarzami. Niektórzy są na diecie "całe życie" gdy w tym czasie inni jedzą bezmyślnie co chcą. A "grubasek" się sto razy zastanowi zanim wsadzi baton do buzi. Więc lepiej, jak "grubasek" w pracy zrobi sobie chemiczną niskokaloryczną zupkę. Gruby też musi coś jeść. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzo zdesperowana
witam drogie panie. ja zaczelam od dzisiaj. nie wiem czy to jakis skutek przyniesie bo nie mam mozliwosci biegac itd i wogole cwiczen nie lubie. moze ktos mi powie o efektach.... i czy jak jest duza waga (96) to moze powinnam inna jakas diete. prosze doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noaah
Ja też zastanawiam się na zakupem tej diety. Przydalaby sie odpowiedz Malwy32, ktora ponoc rozpoczeła diete pod koniec maja..?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×