Odpowiedz na ten temat

Amlan forte

• gość 2016.11.29 [13:22]
    Wspomagaliście się tymi tabletkami? Jakie efekty?
  • Anulka66 2016.11.29 [17:05]
    Nie słyszałam jeszcze o takich tabletkach. Schudłam 8 kg ale dzięki diecie Sandruni. Zmieniłam swoje odżywianie. Wolny czas nie spędzam już tylko na kanapie ale bardziej aktywnie. Czuje się świetnie usmiech.gif
    https://dietasandruni.wordpress.com/
  • grubcia358 2016.11.30 [15:29]
    Tabletki są świetne.
    Kupiłam je na stronie amlan-forte.com ale czasem nie można jej załadować.
    Schudłam 8 kilo po kuracji i jestem zaskoczona.
  • piqś 2016.11.30 [15:30]
    www.amlan-forte.pl albowww.amlan-forte.com
    Na tych stronach są ponoć dostępne
  • gość 2016.11.30 [16:25]
    Dziewczyny brałyscie te tabletki
  • Malgosia33_ 2016.12.05 [18:30]
    To chyba jakaś nowość z tego co widzę po recenzji: opinionek.pl/amlan-forte-hit-czy-kit-sprawdz-jego-dzialanie/ stosował ktoś i może coś o nich więcej powiedzieć?
  • zbijamywage_pl 2016.12.06 [10:59]
    W tym momencie podium jest niezagrożoneusmiech.gifhttp://zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace- odchudzanie/najlepsze-preparaty-wspomagajace-odchudzanie-top -3
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: zbijamywage.pl
  • grubcia_3512 2017.01.03 [17:37]
    Ja kupiłam na aukcji i jestem mega zadowolona. Wiele innych preparatów stosowałam ale ten jest rewelacyjny. Mogę się pochwalić wynikiem 5 kilo po dwóch tygodniach a jeszcze mam sporo kapsułek Amlanu Forte.
    amlan-forte.pl
  • dorko28 2017.01.04 [15:41]
    Ja stosowałam i nie polecam bo nabawiłam się tylko bóli żołądka... teraz przyjmuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego mega zadowolona bo dzięki niemu nie mam bóli a przy tym moje odchudzanie staje się przyjemne
  • gość 2017.01.10 [14:43]
    hahaha gjasne, żołąd cie rozbolal od jednych tabletek, a to gunwo z mango podzialało uzdrawiająco?hahahaha dobre
  • gość 2017.01.11 [12:06]
    ja ten Amlan biore: http://amlanforte.com/ , bo z tego co wiem to są różne, ale ten polecał mój dietetyk jako wspomaganie odchudzania
  • domcia90 2017.01.12 [22:58]
    Stosowałam i jestem zadowolona z działania. Zamawiałam z Vital progres, bo tak koleżanka mi poradziła, a jej sylwetka wskazuje, że to dobry produkt. Ogólnie polecam- w końcu wiosna zbliża się wielkimi krokami i pora wziąć się za siebie usmiech.gif
  • gość 2017.01.13 [21:08]
    Tragedia. Dziewczyny tragedia. Żołądek mnie boli od 2 tygodni. Codziennie czuje sie jakbym miała grypę żołądkowa. Pod koniec opakowania wystąpiła biegunka która po 4 dniach skończyła sie wizyta w szpitalu, nie mogłam nic jeść, pic, czułam sie okropnie. Schudłam zaledwie 4kg ale to chyba przez biegunkę która trwała tak długo. Ogólnie nie polecam.
  • juliittka 2017.01.17 [12:07]
    A dlaczego wiążesz te objawy z tabletkami? I nawet jak obstawiałaś że to tabletki, to nie odstawiłaś ich tylko brałaś przez 2 tyg tak się męcząc?! I ja i moje koleżanki biorą Amlan Forte i żadna nie miała nigdy podobnych problemów, więc podejrzewam, że może u Ciebie była to jakaś wirusówka. Chyba, że brałaś jakąś podróbkę, bo ja tylko z vital progres kupuję.
  • gość 2017.01.18 [11:00]
    Potwierdzam, u mnie też jest wszystko w porządku. Biorę 2 tygodnie, schudłam 5 kilo i waga dalej leci w dół. Kupiłam ten od vital progres bezpośrednio na ich sklepiewww.amlanforte.com
  • jolka203 2017.02.05 [23:19]
    Przy wyborze suplementu warto też mieć na uwadze, że wspomniany Amlan forte bardzo fajnie poprawia kondycję włosów oczko.gif Dla mnie to bardzo miły "efekt uboczny".
  • karolasssska 2017.02.10 [20:17]
    Ponad 3 miesiące temu koleżanka opowiadała mi o cud odchudzaczu o nazwie Amlan który oczywiście zamówiła. Minęły 2 tygodnie, nic nie schudła, co prawda zaczęła mniej jeść w pracy ale pomyślałam że postanowiła przejść na dietę. W tym czasie poszłam na urlop 2 tygodniowy, jak wróciłam koleżanka schudła 3 kg. Aktualnie przez 3 miesiące udało jej się schudnąć 11 kg. Ja Amlan stosuję od 1,5 miesiąca i schudłam 5 kg. Mimo że wszystko przerabiałam odnośnie tabletek odchudzających te są najskuteczniejsze. Tylko warto zwracać uwagę żeby były oryginalne i miały dobry skład podobnie jak ktoś polecał ja swoje zamówiłam z sklep-vitality.pl
  • gość 2017.02.15 [09:25]
    trafiłam tu bo szukam opinii o Amlanie. Dietetyczka polecała mi ten z Vital Progres, bo mówi, że poleca tylko to, co jej pacjentom się sprawdza. Czy ktoś z Was to stosował? jak efekt?
  • gość 2017.02.21 [11:26]
    u mnie po pierwszym miesiacu z amlanem z Vital Progres zeszło 3 kg. Liczę, że w przyszłym będzie więcej - w maju idę na wesele i muszę wbić się w sukienkę. usmiech.gif
  • gość 2017.02.27 [11:52]
    Hej tu Marta pozdrawiam wszystkich! Postanowiłam się włączyć w dyskusję na temat Amlan Forte, ponieważ jeśli coś jest dobre trzeba o tym mówić, jeżeli o mnie chodzi kuracja przeszła moje oczekiwania, schudłam 9 kilogramów w niecałe 7 tygodni, kupiłam ten od vital progres i potwierdzam jego działanie
  • lenikaa 2017.03.03 [08:45]
    Widzę, że dużo osób tu poleca amlan z vital progres, to chyba też tego spróbuję... przed wakacjami przydałoby się trochę zrzucić, a do tego włosy podobno się wzmacniają.
  • gość 2017.03.13 [10:38]
    ja widziałam, ze dużo osób poleca te tabletki na włosy - że szybciej rosną i w ogóle mocniejsze są. mi takie coś na wiosnę też by się przydało. usmiech.gif
  • ulka dr 2017.03.15 [13:30]
    agrest indyjski jest o tyle dobry, że działa i na wagę i na włosy. jak dla mnie złoty preparat, bo i z jednym i z drugim miewam problemy, więc łykam amlan forte z vital progres - szczególnie teraz wiosną.
  • gość 2017.03.16 [09:01]
    Efekty są zauważalne, ale pod warunkiem, że regularnie się to stosuje - z resztą każdy suplement wymaga regularności. U mnie waga zaczęła się zmieniać już po miesiącu. Po 2 miałam na wadze 8 kg mniej. usmiech.gif ten amlan z vital progres można teraz w dobrej cenie nawet kupić.
  • powilijka 2017.03.17 [09:49]
    ja nie wierzyłam za bardzo w moc suplementów dopóki nie spróbowałam tego Amlanu z Vital Progres. Rzeczywiście bardzo poprawił mi metabolizm i dzięki temu waga zaczęła spadać. W 3 miesiące łącznie 11 kg mi zeszło.
  • zuza222 2017.03.17 [21:55]
    A gdzie ten amlan z vital progres kupujecie? Zaintrygowała mnie ta dobra cena smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [23:48]
    zuza, łap link na allegro: http://allegro.pl/amlan-forte-3-opakowania-w- promocji-2-1-gratis-i6667823614.html jezyk.gif
    sama przymierzam się do zamawiania i to chyba najlepsza oferta, jaką znalazłam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...