Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Amlan forte

Polecane posty

Gość gość

Wspomagaliście się tymi tabletkami? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia358
Tabletki są świetne. Kupiłam je na stronie amlan-forte.com ale czasem nie można jej załadować. Schudłam 8 kilo po kuracji i jestem zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piqś
www.amlan-forte.pl albo www.amlan-forte.com Na tych stronach są ponoć dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia. Dziewczyny tragedia. Żołądek mnie boli od 2 tygodni. Codziennie czuje sie jakbym miała grypę żołądkowa. Pod koniec opakowania wystąpiła biegunka która po 4 dniach skończyła sie wizyta w szpitalu, nie mogłam nic jeść, pic, czułam sie okropnie. Schudłam zaledwie 4kg ale to chyba przez biegunkę która trwała tak długo. Ogólnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliittka
A dlaczego wiążesz te objawy z tabletkami? I nawet jak obstawiałaś że to tabletki, to nie odstawiłaś ich tylko brałaś przez 2 tyg tak się męcząc?! I ja i moje koleżanki biorą Amlan Forte i żadna nie miała nigdy podobnych problemów, więc podejrzewam, że może u Ciebie była to jakaś wirusówka. Chyba, że brałaś jakąś podróbkę, bo ja tylko z vital progres kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, u mnie też jest wszystko w porządku. Biorę 2 tygodnie, schudłam 5 kilo i waga dalej leci w dół. Kupiłam ten od vital progres bezpośrednio na ich sklepie www.amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka203
Przy wyborze suplementu warto też mieć na uwadze, że wspomniany Amlan forte bardzo fajnie poprawia kondycję włosów ;) Dla mnie to bardzo miły "efekt uboczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłam tu bo szukam opinii o Amlanie. Dietetyczka polecała mi ten z Vital Progres, bo mówi, że poleca tylko to, co jej pacjentom się sprawdza. Czy ktoś z Was to stosował? jak efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Marta pozdrawiam wszystkich! Postanowiłam się włączyć w dyskusję na temat Amlan Forte, ponieważ jeśli coś jest dobre trzeba o tym mówić, jeżeli o mnie chodzi kuracja przeszła moje oczekiwania, schudłam 9 kilogramów w niecałe 7 tygodni, kupiłam ten od vital progres i potwierdzam jego działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenikaa
Widzę, że dużo osób tu poleca amlan z vital progres, to chyba też tego spróbuję... przed wakacjami przydałoby się trochę zrzucić, a do tego włosy podobno się wzmacniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam, ze dużo osób poleca te tabletki na włosy - że szybciej rosną i w ogóle mocniejsze są. mi takie coś na wiosnę też by się przydało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka dr
agrest indyjski jest o tyle dobry, że działa i na wagę i na włosy. jak dla mnie złoty preparat, bo i z jednym i z drugim miewam problemy, więc łykam amlan forte z vital progres - szczególnie teraz wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza222
A gdzie ten amlan z vital progres kupujecie? Zaintrygowała mnie ta dobra cena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też korzystam z agrestu indyjskiego z VP. Jest świetny , nie mam żadnych skutków ubocznych i do tego kondycja moich włosów w znacznym stopniu się poprawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję amlan i jestem bardzo zadowolona,po tylu latach prób,diet i wydaniu sporej kasy mam amlan który działa,oczywiście połączyłam to z błonnikiem witalnym i efekt 4kg w 3 tygodnie. Metabolizm w moim wieku mocno spowalnia i schudnąć trudniej,ale jest w końcu środek który działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam amlan z VP, jest po prostu niezastąpiony! przez dwa miesiące schudłam 9 kg regularnie uczęszczając na siłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułóżona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam :)co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a co z efektem jojo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amlan
Buuuuuaaaaahhhhhaaahhhaaa nie wiedzialem ze jest typu idiotow mysla zebcos lykna i beda miec brzuch jak lewandowski ciezka praca i nie zrec tyle .po moim moczu chudnie sie 30kg wysle butelke za 100tys zl naprawde cudowne dziala buuuuuaaahhhahhhahhhhahhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepy lud tepy narod wszysko kupi a nie laska zrec 1/2 oto tajemnica super sylwetki jezeli to wytrzymacie to gratuluje super ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama goni reklame. Wszystkie te chwalace posty to marketing szeptany. Katastrofa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem też te tabletki i schudłem a co jak każdy po kieszeni :)brzuch jak brzuch ma się dobrze i nie maleje ale za to mi dodatkowo kaktus na ręce wyrósł tyle zyskałem z kuracji nawet nie wiem czy witamin czy tylko jakiegoś nie szkodliwego proszku dla ludzi bo na odchudzanie to tabletkami nazwać nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ile starcza opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam z allegro i bardzo chciałabym schudnac do wesela kuzynki, ktore jest 9 wrzesnia.. mam nadzieje ze to nie kolejny bubel..... a przydałoby mi sie schudnac tak z 15 kg obecnie waze 72 przy wzroscie 160:(( Kiedys jak wazyłam 52 kg czułam sie swietnie w sowjej wadze teraz tylko czuje waleczki tłuszczu i jak ciezko mi sie chodzi bo bola nogi... chcialabym byc lzejsza o te pare kilogramow:( jak myslicie, uda mi sie z tym produktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, 80% tego postu, to reklama. Strasznie nienaturalne jest "hej, jestem aga". Weszlam tu, bo wpadlam na reklame tego cuda i opinie pod artykulem same cudowne i te zdjęcia, zkobiet wielorybów robią się umięśnione sportsmenki, wiadomo, spreparowane. A tu zreszta nie lepiej. A wiem to, bo kiedys mialam propozycje pracy na forach. Czyli szukanie wątku i ściemnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko kiedy wypowiadam sie na fortach, ale teraz z chęcią się wypowiem. Jestem po trzy miesięcznej kuracji z suplementem amlan forte z vital progres. Na samym początku pragnę zaznaczyć, że nie jest to reklama, piszę dlatego, że może ktos będzie szukał informacji na ten temat. A więc zaczynając suplementację ważyłam 90 kg przy wzroście 164 cm, każdy może sobie wyobrazić jak wyglądałam. Po prostu chodząca kulka na krótkich nóżkach. Jak większość nie spodziewałam się spektakularnych efektów i też takich nie było. Nie chudłam 5 kg tygodniowo, tyle udało mi się schudnąć w miesiąc. Stwierdziłam, że będę kontynuować kurację i bardzo się z tego cieszę. Zmobilizowałam się do drobnych ćwiczeń w domu i ograniczyłam jedzenie. Mniej a częściej. Teraz po trzech miesiącach moja waga to 70 kg! Jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwa, dzięki amlanowi zmieniłam nawyki żywieniowe no i oczywiście schudłam co niezmiernie mnie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam amlan z tej stronki https://amlanforte.com, dwa miesiące 7 kg mniej. Wczesniej brałam z innej i nie widziałam efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amlan to też produkt roślinny, jestem z niego bardzo zadowolona. Po trzech miesiącach udało mi się schudnąćwo prawie 10 kg, mam dużą nawagę więc będę jeszcze go stosować. Swój zamówiłam na https://amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa,pieniądze wyrzucone w błoto.Według mnie podstawą aby skutecznie schudnąć jest zdrowa dieta połączona z ćwiczeniami.Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję amlan forte, uważam że sprawdza się bardzo dobrze. Po dwóch miesiącach schudłam nie spełna 7 kg jestem bardzo zadowolona bo w końcu mi się udało. Tylko uważajcie na podróbki bo jest ich pełno. Swój zamowilam na amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×