Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinkaaaaa

APLEFIT

Polecane posty

nie chcę jakoś drastycznie chudnąć,tylko zgubić max.5 nadprogramowych kilogramów,kupiłam dzisiaj aplefit(oczywiście dieta i ćwiczenia obowiązkowo).Mam pytanie do osób,które go stosowały-daje jakieś efekty(oczywiście nie mam na myśli skutków ubocznych:P)-można na nim schudnąć te pare kilogramow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam i brałam
ale na mnie nie działało, od tabletek nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety również nie widziałam specjalnych efektów w czasie stosowania tego specyfiku... jeżeli zamierzasz regularnie ćwiczyć i trzymać zdrową dietę to raczej proponowałabym Ci coś np w stylu \"fatburner\'a\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak na mnie zadziałał;) nie wiem czy to tylko efekt placebo-w każdym bądź razie spodnie robią się coraz luźniejsze,a boczki mniejsze-jem normalnie(nie jem mięsa i slodyczy-bo akurat tego nie lubię),regularnie ćwiczę i wydaje mi się,że widać już pierwsze efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co Ci chodzi ?? :o nie widzisz różnicy między nickami-poza tym jak go wybierałam nie kierowałam się tym ,że akurat TY masz taki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiprivate
Zazywałam aplefit i niestety nie schudłam po nim :/ niz a nic waga stała w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też brałam Aplefit, ale tylko jedno opakowanie nie widzę żadnych efektów, teraz będę brała Cidrex, a najlepiej jest pić ocet jabłkowy w płynie którego jest do wyboru, w Rosmmanie mozna kupić ocet Bio, ja go łykam 1 raz dziennie, poczytaj na forum tematy dot octu jabłkowego... same ciekawe rzeczy są tam poruszane pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka 30
Jestem bardzo zadowolona z aplefitu Stosuja go razem z chromem organicznym Na czczo aplefit+chrom w poludnie i wieczor przed jedzeniem sam aplefit W ten sposob schudlam 8kg Zaczelam 6miesiecy po ciazy jak przestalam karmic piersia SUPER TYabletki odebraly mi chec na sllodycze co mnie berdzo gubilo Stosuje je regularnie bez zadnego wysilku ani wyrzeczen Mam chec to jem jak nie to nie Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelicia
ja bardziej polecam CIDREX na razie brałam tylko jedno opakowanie,ale widze różnice-mniejszy apetyt,cera mi sie poprawiła i celulit znika!!:Dteraz musialam odstawic go na jakis tydz bo zachorowalam i biore antybiotyk a lepiej ich nie mieszac,to tym bardziej widze różnice w apetycie:)i napewno będę go dalej brała! ~~powodzenia w waszych wysiłkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie nie dzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam mniejszy apetyt, ale mozliwe, ze sobie to wmowilam - efekt placebo, jak ktos tam wyzej wspomnial ;) juz po herbatkach odchudzajacych bardziej widzialam efekty, bo biegalam do wc ciagle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaK - dieta i ruch chyba ;) reszta tylko pomaga, TYLKO. Ja tez chce schudnac pare kg, to kiedy zaczynamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyris
A czy ktos wie cos na temat aplefit + srodki antykoncepcyjne? Teoretycznie zakupilam preparat w aptece, moja farmaceutka wie ze biore diane i kupuje specyfik poniewaz nieco po niej przytylam. Myslac dedukcyjnie skoro mi go doradzila..wiec chyba nie jest szkodliwy... Ale z drugiej strony nasluchalam sie miliona opini jak to komus zniszczyl cere.. jak to powodowal zapacia i ze nie mozna laczyc z pigulkami anty. Osobiscie.. uwazam ze najwazniejsze sa regularne, drowe posilki i duzo wody oraz ruch. Przede wszystkim... nie stawajcie na wage przez pierwsze 2 tygodnie!!!!!!!!! bo w pierwszej fazie organizm puchnie od nadmiaru wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1410
tez zastanawiamsie czy kupic. ale boje sie ze jak bedeje brala bede miala wiecej energi a jak je odstawie to bede zamulona :( i ospała :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika*afryka
helooł ! ja jem tabletki te od 2 dni :Dale biore po dwie naraz ponieważ dużo musze schudnąć biore je 4 na dzień w sumie i widze że dzis (2 dzień od ich użycia) nie mam tak duzego apetytu obiad mi wystarcza i nei chce mis ie jeść a normalnie po obiedzie dalej jestem głodna i jej z 4 kromki chleba a dziś jakoś mi sie nei chce waże 98 kg prze wzrośie 168 wiec dużo :P i dodam jeszcze ze mam 18 lat ... ale mam nadzieje że tabletki pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaa
hej!! otoz mam prosbe - mika*afryka napisz do mnie ;) jestem w prawie identycnej sytuacji - prawie ten sam wiek waga wzrost ;) help me:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotoFFanka
Hej dziewczyny :) Ważyłam kiedyś trochę więcej niż wy, miałam 17 lat jak bardzo szybko, ale to baaaardzo szybko schudłam 50 kilo. Błagam was kochane nie róbcie tak...wiadomo jak człowiek się odchudza to mu odbija naprawdę nie wiadomo kiedy...i same wiecie jakie choroby mogą zaatakować "mózg" ;) A oprócz tego, skóra bardzo zwiotczała, nawet teraz po 7 latach jest nie zbyt ładna. Niestety jak się jest długo grubszym to nie ma cudów, ale... :(. Jak się wolniej chudnie to ona ma szansę się jakoś zaadaptować do nowych warunków. Wiem, że trochę nie na temat i bardziej w sensie rad (jeśli ich w ogóle potrzebujecie), ale już przechodzę do aplefitu...Mnie osobiście nie pomagał, a brałam go później, jak dostałam tabletki hormonalne i inne dziwne i niestety kilka kilo przytyłam. Widziałam różnicę po cidrexie. Co do samego octu jabłkowego, czytałam w Super Linii, że tak naprawdę on nic nie daje, bo jest przetworzony itd. muszę poszukać tego numeru. Ale kiedyś stosowałam to coś, i na trochę poprawiło mi się trawienie (albo mi sie wydawało ;) Natomiast bardzo polecam l-karnitynę, jeżeli lubicie się poruszać, pobiegać pojeździć na rowerze, czy cokolwiek. Jak ją stosowałam schudłam więcej niż te 4 kilo co wrzuciłam znowui poprawił mi się zauważalnie wygląd skóry i cera. Dobrze się czułam i moje problemy z sercem bardzo się zmniejszyły. Fat burnery w moim przypadku nieskuteczne :D A jestem osobą strasznie ruchliwą więc tym bardziej powinny pomagać, no ale to może przez problem z organizmem który powoduje moje tycie, bratu np. pomagają. Ale z tym także musicie uważać, bo nie każdy się nadaje przy problemach z ciśnieniem na przykład. Pozdrawiam i przepraszam za zanudzanie i powodzenia w osiąganiu celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderkaaa
Witam! Ja brałam również aplefit i na mnie nie zadziałał. Byłam cały czas głodna a po dwóch tygodniach brania miałam straszne bóle żołądka nie polecam. Wiem wiem każdy ma inne potrzeby, inne organizmy ale uważam że bez nich odchudzanie szło/idzie mi dużo lepiej mimo że nie chcę dużo schudnąć. A co do bólów żołądka ti były straszne miałam wrażenie jakby mi coś promieniowało.. skurcze miałam nie mogłam sie ruszać chwilami. Jestem pewna że to po tych tabletkach ponieważ teraz ich nie biorę i nic podobnego mi się nie zdarza... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scubi Du
Właśnie zaczełam Aplefit a że mam jeszcze resztę chromu to pomieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.Od dzis zaczelam stosowac aplefit tylko mam pytanie czy moge go mieszac z blonnikiem i chromem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naukowiec01
Aplefit tylko wspomaga diete. Trzeba mało jeść, ćwiczyć i brać 2-3 tabletek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatki:D
właśnie wraz z koleżanką zażyłyśmy pierwsze tabletki :) jesteśmy pełne nadziei na właściwe działanie aplefitu, na skutki poczekamy ale będziemy informować o działaniu tabletek na nas:) pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpat
biorę aplefit od jakiś 5 m-cy i efekty są!, ale...... ćwiczę ,zdrowiej i na pewno mniej jem. MNIEJ ! co nie znaczy mało:),nie potrafię odmówić sobie nieraz słodyczy ,chociaż w duuużo mniejszych ilościach niż wcześniej a uwierzcie ....potrafiłam :D, w każdym razie motywuje mnie " dużo achów i ochów" nad moją sylwetką. Tabletki na pewno "coś" tam pomogą ale sorry bez zdrowszego odżywiania i jakiejkolwiek aktywności fizycznej nic samo nie przyjdzie. Wytrwałości i cierpliwości dziewczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskazz35
Wiele jest środków na odchudzanie, ale które działają? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×