Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarowana_234

Asystor Slim

Polecane posty

Witam :) Chciałabym zapytać czy ktoś z Was próbować Asystor Slim? Czy przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach daje jakieś efekty? Proszę o odpowiedzi osoby, które to stosowały. Z góry dziękuje za pomoc.:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaaaa
skłąd Tabletka żółta - RANO - wyciąg z białej fasoli 200 mg, - L-karnityna 200 mg, - wyciąg z zielonej herbaty 100 mg, - ocet jabłkowy 100 mg, - kofeina 50 mg, - witamina B6 1,4 mg (100% - dziennego spożycia). Tabletka niebieska - WIECZÓR - wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Mate) 200 mg, - spirulina 200 mg, - wyciąg z gorzkiej pomarańczy (6% p-synefryny) 100 mg, - wyciąg z ostryżu długiego 50 mg, - chrom 40 mg (100% - dziennego spożycia) czyli żadne odkrycie. po prostu rano pijesz mocną kawę bez mleka i bez cukru, a wieczorem łykasz tabletkę zwykłego chromu (litek w aptece ok 6zł) i efekt taki sam :) a wiadomo od samych tabletek sie nie schudnie, trzeba dietkę i ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Odpowiednia dieta i ćwiczenia same dają efekty. Jak nie dają, to są nieodpowiednie, i nimi się trzeba zająć, bo złego odżywiania i złego treningu żadna chemia nie zrekompensuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KulejacaNadwaga
Dziewczyny, ja probowalam tego i tez tak jak wile z was niewielkie efekty no bo...trzeba sie ruszac, miec drastyczna diete i nie jesc:(( Kupilam sobie amerykanski srodek actislimfa, i po tygodniu 4,5 kg w dol, moge smialo polecic, choc nie ma go w Polsce, to mozna kupic gdzies na forach i na aukcjach. naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaD
Dolaczam sie do Ciebie, Actislimfa jest poprostu dobra bo dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja biore asystr slim juz prawie miesiac i uwazam ze dziala.schudłam 2,5kg nie mam tak apetytu jak przed stosowaniem tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Ostatnio w telewizji bardzo reklamowany , ale czy skuteczny ? Bardzo proszę o opinie na jego temat bo chciałabym go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolenie:)
Witam! Mam problemy ze zgubieniem kilogramów,lubie jesc,przed miesiaczka mam wilczy apetyt,ale 4 dni temu postanowiłam wyprobowac na sobie asystor slim czytałam opinie na ten temat,widziałam reklame troszke nie byłam pewna ze to działa myslałam ze kasa pójdzie w błoto ,ale sie bardzo pomyliłam zwazyłam sie 4 dni temu przed zazyciem asystoru i zwazyłam sie dzis jestem mile zaskoczona waga wskazała 2 kg mniej ,dzieki temu srodkowi nie mam apetytu ,ten wilczy apetyt przed miesiaczkowy zniknał ,nie jem słodyczy .Jestem tego pewna ze po skonczeniu tego opakowania kupie drugie. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panirebel
kolejny shit, zjadłam całe opakowanie, najlepszym sposobem na zgubienie zbędnych kilogramów jest dieta i ćwiczenia, bez tego ani rusz. szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kupic i zapomnialam a od jutra dieta to zazywa sie jak po jedzeniu czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
U mnie nie ma żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Tychy
Najlepsze suplementy diety to ja kupowałam ze strony: www.tabletki-na-odchudzanie.com Sama kupiłam Ultra SLim i Thermacuts i jestem bardzo zadowolona z utraty wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja od dziś zaczęłam walkę z kg :):)pomocnikiem jest Asystor ciekawe czy coś da :) mam sporo do zrzucenia bo przy wzroście 156 zaczynam z waga 97 kg .Mam nadzieję ze tabletki pomogą mi hamując apetyt i moje łakomstwo na słodkości. Piszcie o waszych osiągnięciach to bardzo motywuje -pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki ja dalej 19 dzień ciągnę ASYSTOR SLIM i jak narazie prawie 3kg w dół ale słodkiego nie jem i niestety nie ćwiczę :) leniuszek wodzi prym:):) Mam nadzieję ze do lipca co nieco jeszcze zrzucę :) Wszystkim życzę dużych ubytków wagi i pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Kraków
Wszystkie te tabletki działają wspomagając odchudzanie ale razem z dietą o ćwiczeniami. Ja ostatnio stosuję ultra slim bo koleżanka zgubiła dzięki niemu tłuszcz z brzucha i ud: http://www.ultra-slim.h2g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta młoda
witam . stosuję asystor slim od kilku dni.. co prawda jestem młoda , mam 20 lat , ale ciężko mi było zacząć jaką kolwiek dietę.. jadłam bardzo dużo , dużo słodkości jadłam , piłam cole , pepsi i dużo innych nie zdrowych rzeczy. odkąd biorę asystor jem mniej , do słodkiego mnie nie ciągnie , piję wodę niegazowaną i zieloną herbatę , często jeżdżę rowerem , nie lubię biegać . w ciągu 4 dni schudłam prawie dwa kilo! polecam bardzo gorąco te tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorr82w
są lepsze tabletki na odchudzanie, warto zajrzeć do rankingu na http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przereklamowane to sa wszystkie diety brałam asystor przez pare miesiecy i schudłam prawie 20 kg i jadłam wszystko ale w odpowiednich ilosciach jedna rzecz czytajcie sklad tabletki zawieraja chrom dlatego trzeba pic duzo wody procz kawy herbaty i innych napojow to jest to o czym zapominamy 1,5 l co najmniej powinno sie wypijac wtedy szybciej widac "skutek uboczny " czyli spadek wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore 2 dzien,liczylam ze choc troche zmniejszy łaknienie bo mam mega problem z podjadaniem.jest wrecz odwrotnie dostałam takiego mega apetytu ze nie moge wytrzymac 2h miedzyjednym a 2 posiłkiem .malo tego dania które do tej pory mnie syciły orzynajmniej na dwie godziny teraz po ich zjedzeniu czuje sie jak bym nie zjadła nic...caly czas czyje głód juz bez tabletek mialam mniejszy o wiele apetyt ale to 2 dien wiec zobacze po tygodniu...a i po wieczornej tab...równiez czulam sie troche dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się może to nie kwestia tych tabletek tylko jakiś innych zmian w Twoim organizmie, to raczej mało możliwe, aby produkt który ma ograniczać apetyt powodował takie działanie. Tym bardziej, że ja też stosuje i po 2 tyg widzę różnice, szczególnie wieczorami przed tv, już nie chodze tak czesto do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/134829 ,za-30-groszy-napisze-pozytywny-komentarz-na-ceneo-jak-s ie-zarabia-na-handlu-internetowymi-opiniami?fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jakich zmian zmiany nastąpily pod wplywem tabletek...zwiekszony apetyt...poranna tabletka go wzmaga wieczorna moze i po 8 dniach brania minimalnie zmniejsza wieczorne łaknienie za dnia apetyt wzrosl odkad wzielam 1 tab..teraz to wraca do normy ale dzieki mojemu nastawieniu ipowstrzymywaniu sie za dnia od podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oleńka
Moja kuzyka stosowała Asystor Slim. Po 3 miesiąca zaczął jej szkodzić, miała migreny, biegunki. Sama planowałam to brać ale zrezygnowałam :) Mam ochotę wypróbować African Mango. Jednakże najpierw chciałabym zasięgnąć opinii osób, które to stosują. Nie interesuje mnie pseudokonkurencyjne narzekanie jaki jest zły, chce prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość justynka
Brałam Asystora i już nigdy więcej do niego nie wrócę! Miałam omdlenia i schudłam zaledwie 2kg w ciągu miesiąca. To nie jest to czego oczekiwałam. Na stronach innych produktów African Mango lub Green Coffee 5K ludzie piszą, że zgubili od 5kg w górę. Tylko nie mam odwagi stosować tabletek po raz drugi... Bierzecie coś? doradzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×