Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WonnabeSkinny

Autorytety w odchudzaniu

Polecane posty

Moim jest Nicole Richie...jaK mam zalamke wlaczam telefon a tam mam kilkadziesiat jej zdjec i znow mAM chec walczyc. A Wy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia17.1991
Nicole Richie to badyl ;p wszystkie kości jej widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to media z niej zrobily to, byla chuda taka przez moment a poozniej przytyla i byla bardzo szczuplka ale nie anorektyczna...teraz wyglada bardzo ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia17.1991
no możliwe ale ogólnie to mi się jej uroda nie podoba. Pewnie być taka szczupla jak ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym ale nie bede nigdy...aler mozna miec jakis cel...narazie to ja blizej jestem rossie o'donnel czy jak jej tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkalulka
autorytety ? na pewno nie taka anorektyczka ! wpisz w googlach 'THINSPIRATION', napewno znajdziesz coś dla siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesadt...porownaj sobie zdjecia nicole i jakis anorektyczek....jest chuda ale bez przesady kurde. Wyglada teraz bardzo zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WonnaBeSkinny a ile teraz waży
ważysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia17.1991
Ale nie można się porównywać do innych. Do niej pasuje bycie chudą a do kogoś innego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze jas bylam szczupla i mi tez to pasuje....bycie splaslakiem mi nie pasuje za to. Ale [pracuje nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia17.1991
To jak Ci to nie pasuje to polecam Ci długie spacery, zdrowe jedzonko i niestety ale żadnych slodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertini
Mierzę 169 cm, ważę 55 kg i od czasu do czasu pozwalam sobie na coś słodkiego, grunt to cieszyć się jedzeniem i mieć ładną sylwetkę:P. Oczywiście też uprawiam sport i często zdarza mi się nie zjeść kolacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze nauczyc sie zdrowego podejscia do jedzenia bo narazie mamy koszmarny zwiazek....za bardzo je kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertini
Więc wybieraj - albo słodycze, uleganie, brak ruchu lub wzięcie sie za siebie. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertini
Bardziej to nazwałabym zmianą stylu życia - na zdrowy :) W zasadzie to jem wszytsko, byle nie było totalnie przetworzone, przemielone i pozbawione swojej pierwotnej struktury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia17.1991
a ja mam niedowagę coś kolo 8kg :P mam 171cm i ważę 50kg. ważyłam zimą 55kg ale jakoś tak zeszło. Właściwie to jadłam trochę mniej. Na zasadzie mało i często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze chcialabym....nawet mysle o pojsciu na hipnoterapie...jak sie odkochac w slodyczach....to moj problem jest najwiekszy....nie dam rady ciagle jesc jajek i grejfrutow jak na tej diecie norweskiej...brak mi powera na silownie...ale wiem ze jak schudne z 10kg nabiore energii i zaczne sie ruszac i wtedy bede miala ochote zyc i jesc zdrowo...tylko musze uwazac zeby znowu nie wpasc w pulapke obzarstwa slodyczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz spróbować chałwowej:) ja na niej byłam dwa dni i czuje sie świetnie. na pewno ją powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wczoraj czytalam o niej....napewno ja zrobie...chce skonczyc norweska i pozniej jade na tydzien do polski to nie oszukujac sie napewno bede jadla wiekszosc rzeczy bo nie bylam rok....ale jak wroce to nawioze z soba chalwy i bede jadla jak dlugo sie da bo jestem slodyczowym potworem/ Mam 20kg do schudniecia a chcialabym 25 wiec musialabym tej chalwy zjesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajna jest:) czytałam też o czekoladowej, ja na razie mam dwa dni przerwy, od poniedziałku znowu coś zacznę. dzisiaj kupiłam bermudy rozmiar 34 i jestem happy, chociaż na wadze nie ubyło mi pewnie dużo. ale zdecydowanie polecam te chałwowe i czekoladowe diety, szczególnie osobom, które nie moga zyc bez słodyczy. ja mogę ale skusiłam sie na taką i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie pytaj jak zazdroszcze ci 34 rozmiaru..........co ja bym dala za to...ja mam teraz 14 czyli na polskie jakies 42 ....obrzydlistwo A czekoladowa na czym polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymhymhymD
Dieta czekoladowa a potem co ? suchary i woda? xDa moze dalej czekolada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym samym co chałwa tylko je się czekoladę. ja jadłam na śniadanie jabłko, później 50g chałwy o 11, 13, 15godz. nie byłam nawet taka głodna. przyjemna dietka. moimi miłościami, jeśli chodzi o jedzenie są przede wszystkim wszelkiego rodzaju bułki, sery, pieczywo. uwielbiam je:) no ale tuczą....niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia bede jadla czekolade cale zycie....ale wiem ze sie tak nie da:( ale co bym dala zeby tak mozna bylo....echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie wytrzymała na norweskiej...dziwna ta dietka.podoba mi sie owocowo- warzywna, ale wkurza mnie jej monotonia. na takiej z liczeniem kalorii to nie wytrzymuje znowu ze wzgledu na to ze pozwalam sobie na więcej. ja musze miec konktetna diete, w miare prostą bo nie mam czasu na szykowanie wykwintnych dań . dwa dni na chałwowej i poczujesz się lżejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15kg mnie? niw sadze wiec niestety sama chalwa nie skonczy mojej nadwagi....ale po norweskiej ja zaczne zeby sonie urozmaicic zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×