Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lindzia

BALSAMY, TONIKI, KOREKTORY NA WYSZCZUPLENIE UD I ZWALCZANIE CELLULITU

Polecane posty

Gość lindzia

Witam:) Odchudzamy się dietami, głodówkami wspomagamy tabletkami.A balsamy pomagające schudnąć, zmniejszyć cellulit i wymodelować sylwetkę??Jeśli macie jakieś naprawdę sprawdzone, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Dziewczynki, naprawdę nie stosujecie żadnych balsamów??Odezwijcie się.Przecież wystarczy jedno lub dwa zdanka , natemat tego co używacie i i jak się to sprawdza>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindziu ja mysle, ze balsam to jakikolwiek bedzie ok jesli bedziesz go porzadnie wmasowywac w uda okreznymi ruchami od dolu ku gorze. I systematycznie codziennie to rob a przy okazji pij sporo wody i kiedy mozesz to przejdz sie piechotka zamiast autem :) Zamiast balsamu moga tez byc olejki np. drenujace :) Ale z mojego doswiadczenia wiem, ze masaz jest najwazniejszy a balsamy to jaki popadnie ;) Aha i jeszcze warto zeby myjka byla lekko zluszczajaca. Ja mam rekawice jakas indyjska oraz reczniczek z body shop wiec i podczas przysznica i podczas balsamowania masuje skore :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Z nudów jak już tu trafiłam, postanowiłam się pierwszy raz udzielić na forum;P Osobiście wypróbowałam 2 balsamy z Vichy jeden Liposyne (dawno temu ale pamiętam,że troche pomógł,smaruje się 2 tyg. ale mi na 3 chyba starczyło), lepszy był Lipocure było widać efekty i to szybko. Kosztowały ok 80 i 90 zł nie wiem jak teraz. Stosowałam 2 z Eveline,jeden taki chłodzący za 15 zł w turkusowym opakowaniu nie pamiętam jaki to był serum jakieś, po pierwsze to było mi po nim nieprzyjemnie jakoś bo taki miętowy, po drugie nic nie działa. Drugi z Eveline stosuje teraz \'Slim Extreme 3D koncentrat antycel.\' - niestety nie wiem czy działa bo stosowałam go nieregularnie:P ok. 20zł Fajny jest z Bielendy z zieloną herbatą i niby endorfinami:P super pachnie i dobrze się wchłania ale nie zauważyłam po nim efektów... ok.20zł Inny z Bielendy to taki w brązowym opakowaniu \'Fitness Line\' - baaaardzo rozgrzewał nogi!! Miałam całe czerwone ale też strasznie śmierdział podobnie do samoopalacza. I stwierdzam że chyba działał:D musze znów zakupić. ok.20zł Używałam też serum Elancyl \'cellu reverse\'(ok.100zł) i efekty też było widać:) Ogólnie to najlepiej działały na mnie vichy, elancyl no i ten rozgrzewający bielenda. Sama chętnie się dowiem jakie balsamy się sprawdzają bo planuję jakiś zakupić, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Super dziewczyny ze się odezwałyście:)Ja też uzywalam wielu balsamów i nie każdy jest dobry.Teraz zafundowałam sobie anew clinical z avonu za 80 dych, mam nadzieje ze efekty będą widoczne. REWELACJA:) Ja jestem baaardzo niesystematyczna:(RĘKAWICA odpada , nie mam cierpliwości:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jakbyś jednak postosowała ten z avonu systematycznie i tu wpadła powiedziec jakie efekty bo tez myslałam go kupić wiec chetnie sie dowiem czy dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetnie jaki balsam
bylebys dodawała do niego olejki: cynamonowy i jakiś np. grejfrutowy. są też inne jakieś specjalne na celulit. można mieszać do 5 olejków na raz, ale każdego po najwyżej 3 kropelki. zależy jeszcze jaki olejek bo jak dobry to zcasem i 2 krople mogą poparzyć więc trzeba uważać i zaczynać od małych ilości. do tego peeling kawowy i foliowanie. powiem ci, że ja robie tak; 3 razy w tyg. robie peeling kawowy i 2 lub 3 razy w tyg. okłady z kawy i foliowanie. i jeśli mam czas (a ostatnio ciągle pracuje w domu więc mam czas) to codziennie smaruje się balsamem z tymi olejkami, a później zawijam sie folią. siedze tak ile max. wytrzymam. robie tak od nieco ponad 2 tyg. i musze powiedzieć, że efekty są powalające! wcześniej używałam tony żelów, kremów i nic... a teraz... no super po prostu! ostatnio bardzo prztyłam i mam taki widoczny celulit. widać bez ściskania. i już widac gołym okiem, ze zrobił się mniej widoczny! dużo mniej go widać!!!!! POLECAM! a jak narazie to używam balsamu z eveline. ale kończy mi się i mam kupiony z 4 pór roku ujędrniający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ten pilling kawowy...sama go robię regularnie i mimo że mam nadwagę , cellulit na nogach poszedł się bujać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
jak sie robi ten peeling kawowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są rózne warianty
miesza sie kawę albo fusy z olejkiem, żelem pod prysznic lub balsamem i masuje nim skórę kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Cześć dziewczynki.Słyszałam o tym peelingu z kawy muszę koniecznie spróbować.Ile tak mniej wiecej sie tej kawy bierze na jeden raz?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy
ja biorę mniej więcej czubatą łyżkę, na uda i tyłek mi wystarcza. Mieszam np. z żelem (choć lepsza jest oliwka bo dodatkowo nawilża) i wcieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy
Aha i najlepsza jest zaparzona najpierw w niewielkiej ilości wody bo uwalnia kofeinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robię ten kawowy, daję około 2 łyzeczki kawy i 3 łyżki oliwki dla dzieci, mój cellulit tez poszedł się paść, ale to tez pomoc żelu antycellulitowego z oriflame, super połaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindzie ten balsam z avonu jest spoko tylko radzą wcierać systematycznie:) piling kawowy tez baaaardzo polecam, ja dodaję do niego troszkę cynamonu- ma wtedy łdniejszy zapach jak dla mnie. mam teraz pytanie jak robicie te okłady do owijania folią?? już wiele razy o nich słyszałam ale nie wiem co trzeba nałożyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Ja jak wcierała kiedys jakies mazidelka to owijalam folia.Ale makabra potem to zdejmowac, koniecznie w wannie bo cala łazienka brudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Wiesz ja kiedys eksperymentowalam, wlasnie dobrze ze sobie przypomnialam.To bylo skuteczne.Cytryna.Wiem ze smiesznie brzmi ale... pomagalo.Przekroić cytryne na pół i wcierac w uda, pupe brzuch.Skóra robi sie czerwona.Potem zawijalam sie w folie i siedzialam ok godziny.Na poczatku troche piecz, potem takie mruweczki przechodza.Ale po dwuch razach widzialam poprawe i bardzo przyjemna w dotyku skora.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka zwykła cytryna to mało wiarygodne ale pewnie skuteczne,zazwyczaj takie rzeczy najprostsze są najbardziej skuteczne. a stosowałaś albo stosujesz jakieś olejki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Wiem że dziwne że cytryna.Ale ma wlaściwości ściągające i ładnie ujędrnia.Olejków nigdy nie stosowałam częściej żele.Wypróbowałam chyba wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Bardzo dobre jest serum BIELENDY "POWITANIE Z AFRYKĄ"Intensywne serum wyszczuplające.Sama stosuje i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka mazurska
Ja to wypisalam sobie i stosuje sobie taki tygodniowy program walki z cellulitem.Więc: poniedzialek:okład z błota z morza martwego,masaż gąbką,następnie przemienne strumienie wody raz ciepły a raz zimny ,należy zawsze kończyc tym ciepłym,następnie masaż z olejkow jajoba i przenicy. Wtorek:Peeling kawowy(4 łyżki kawy zalewam wrzątkiem,dodaje łyżeczeke cynamonu,łyżeczke soli kuchennej,dolewam żelu do mycia frutt)masaż gąbkowy,przemienne strumienie wody,masaż oliwkowy. Sroda:kąpiel w soli morskiej z dodatkiem kolagenu min 15 minut,masaż gąbkowy,strumienie wody,masaż z balsamem do ciała anticellulitowym czwartek:peeling kawowy,masaż gąbkowy,strumienie wody,masaż oliwkowy Piątek:masaż gąbkowy ,strumienie wody,masaż z balsamem sobota:okład z błota morskiego,masaz gąbkowy ,strumienie wody,masaz oliwkowy niedziela:peeling kawowy,masaż gąbkowy,strumienie wody,masaż z balsamem To wszystko sprawilo ze nie mam suchej,zwiodczalej skory a mialam taka bo kiedys duzo schudlam ale nie dbalam o skore,teraz cwicze dodatkowo,i robie te zabiebi i mam coraz lepsza skore:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka mazurska
o sorry jakos te bużki same mi weszly nie byly zamierzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cytryna to chyba też dobra
był tu topik właśnie o zwalczaniu celulitu kwasamo owocowymi czy jakoś tak brzmiał tytuł. no i dziewczyna robiła to z cytryn. ja tymczasem robie peeling, foliowanie i balsam z olejkami. fantakurwastyczne efekty! :D :classic_cool: 3 razy w tyg. robie peeling. zaparzone fusy kawy + olejki; cynamon, cytryna lub grejfrut codziennie balsam z tymi samymi olejkami co do peelingu. zawijam sie folia na conajmniej 3h. 2 razy w tyg. okłady z kawy i foliowanie. kawe zalewam wrzątkiem. dodaje te same olejki co powyżej i balsam. smaruje tym ciało (wczesniej robie z tego samego peeling) i zawijam folią. siedze tak conajmniej 2 h. potem to zmywam. nakładam balsam z olejkami znowu folia. na folie zakładam rajstopy. ze 2 pary leginsów i dres. troche to niewygodne i łazienka sie brudzi ale dla takich efektów naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do olejków
to w walce z cellulitisem pomocne są m.in. cyprysowy, geraniowy, jałowcowy i rozmarynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy tez niby
i koperkowy ponoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazac ponad 80 kilo robilam pilling kawowy i zawijalam sie folia. Cellulit mialam bo lata leniwego trybu zycia, unikania wysilku jak ognia i tusza zostawily efekty. Cellulit widoczny zniknal po ok. dwoch miesiacach regularnego stosowania. Regularnego w sensie pilling 2-3 razy w tygodniu, do tego foliowanie srednio 2 razy na tydzien. Potem stosowalam jeszcze jakis czas i zniknal rowniez ten niewidoczny. Potem przestalam, troche wrocilo ale zaczelam sie odchudzac, schudlam ponad 20 kilo a teraz uprawiam sport i profilaktycznie co drugi dzien robie masaz ppod prysznicem myjka sizalowa. zadnych balasmow specjalistycznych nie stosuje procz oliwki dla dzieci. skora moim zdaniem wyglada fantastycznie, jest jedrna i nie ma ani jednej grudki. wniosek jest jednak taki, ze zadne balsamy nie pomoga schudlac jesli sie nie stposje diety i cwiczen (zreszta na kazdym pisze, ze zanatowano spadek ilus cm u 85% kobiet stosujacych jednak JEDNOCZESNIE DIETE I CWICZENIA). no i to chyba na tyle. masaze, pillingi i foliowanie sa jednak cudowne na cellulit i przywrocenie jedrnosci. a jak wiadomo nawet pulchne cialo wyglada duzo lepiej jesli nie jest pokryte cellulitem i sflaczale tylko jedrne i gladkie. to naprawde wyszczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×