Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z Pomorza

Bardzo chce schudnąć. Jestem zdesperowana

Polecane posty

Gość gość z Pomorza

Nie wiem co robić. Od jakiegoś czasu zmagam się z depresja,w ciągu kilku lat przytyłam 60kg. Obecnie ważę 120. Muszę zrzucić z siebie ten balast. Do następnego listopada chce być chudsza. Ale mój problem to jedzenie. Muszę je mieć non stop. Nie zlicze ile razy dziennie jem. Może z 30 przekąsek. Chce umrzec. Nic mi się nie udaje przez otyłość. Błagam doradzcie. Jestem zmotywowana tylko nie wiem co robić, od czego zacząć. Kupiłam sobie tabletki African Mango. Koleżance pomogły,mowila że nie czuła potrzeby jedzenia aż tak silnej a też była otyla. Muszę schudnąć! Po prostu muszę. Chce iść za rok do pracy i chce dalej się uczyć. Obecnie wychowuje dzieci. Dłużej tak nie mogę bo znienawidze i je i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to reklama czy rzeczywiście chcesz coś zrobić ze swoją sylwetką i samopoczuciem odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam identycznie, tyle tylko, że 130 kg i siedzę w domu z dzieckiem. Jeszcze karmię, ale od jutra idę na dietę norweską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Pomorza
To nie jest reklama. Ja ważyłam 140 kg. Po porodzie gdy karmiłam piersią schudłam 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również chcę coś zrobić ze sobą, ważyłam 120 obecnie ważę 100 może wspierajmy się tutaj i zacznijmy działać .... mam 170 cm ,jestem po 30 również mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nic nie chudnę na karmieniu piersią. Udałam się nawet na konsultację do Naturhouse, ale tam jak usłyszeli, że karmię to powiedzieli, abym przyszła jak skończę. Nie mam nawet w czym wyjść na dwór. Tylko dresy. Tak utyłam przez hormony, ciąże, no i miłość do słodyczy. Wyglądam strasznie. Nawet nie mam sił na odchudzanie, ale muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszę więcej po pracy, bo teraz uciekam do pracy niestety , ustalmy jakiś sensowny plan, motywujmy się wzajemnie może jakaś cotygodniowa kontrola wyników, może jest więcej kobiet, w tym przedziale wagowym, które chciałaby dołączyć trzymajcie się ciepło i do popołudnia napiszę koło 18 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrigan Mango,piperine, młody, jęczmień, zielona kawa jeden wielki s**t i wywalanie pieniędzy w błoto. Na początek zmniejsz porcje o połowę bo musisz troche skurczyć żołądek. Jak jesteś głodna ssij kostke lodu i wypij szklankę zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Pomorza
Widzisz a ja na karmieniu chudlam w oczach,jadlam wszystko,doslownie wszystko,nawet słodycze. Gość,to czekam do 18. Mam zamiar w miarę możliwości jeździć codziennie na rowerze albo spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój organizm jest ciągle głodny, bo go sabotujesz, nigdy nie schudniesz takim sposobem. Jak można jeść 30 razy dziennie, to się nie mieści w głowie. Traktujesz ciało jak gorzej jak śmietnik, a ono wciąż woła o ratunek. Musisz je zauważyć wtedy nie będzie się kompulsywnie domagało jedzenia. Traktuj je z miłością, jak świątynię Boga, z szacunkiem, czułością i delikatnością. Jeśli czułości Ci brakuje, jeśli nie dali Ci jej rodzice, to daj sobie sama. Wmasowując balsam w skórę masuj tak jakbyś masowała ukochaną osobę. W dzisiejszych czasach powinniśmy konsumować mało, WYSOKOWARTOSCIOWO I ŚWIADOMIE. Jedz tylko przy stole, każdy kęs świadomie i z wdzięcznością, dziękuj za posiłek bo nie wszyscy ludzie mają taką możliwość, żuj dokładnie. Jak będziesz jeść uważnie, to najesz się jabłkiem, czy kilkoma orzechami. Wtedy jedzenie będzie służyło do strojenia doskonałego instrumentu a nie napychania żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Pomorza
Wow. Zaliczyłam godzinna przejażdżkę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wazylam w marcu rowne 100kg ze stresów schudam do 85. i waga stoi. dzisiaj odebralam przesylke z adipexem i jestem po pierwszej tabletce zobaczymy jak to bédzie mój cel to conajmniej 75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia7
Kochana suplement suplementem ale własnie aktywność fizyczna i dieta jest mega ważna nawet nie wiem czy nie najważniejsza. Nie wiem jaka dieta Ci spasuje, podsyłam te moją http://obk.pl/dieta-skandynawska-odkryj-jej-wlasciwosci/ . Ewentualnie wejdź na strone główną i tam poszukaj. Akurat ta strona ma wiele ciekawych diet. Godzinka rowerku ? rewelacja. Odezwij się również do trenera personalnego z pobliskiej siłowni. On Ci wszystko opowie i wytłumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zaczyna sie w naszej glowie , jedzenie musimy traktowac jak paliwo dodajace energi a nie uspokajacz nerwow . Jemy tyle ile musimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak african mango.. Kupiłam zjadłam 3 opakowania i schudłam 10 kg w 3 mieś + stosując ćwiczenia - siłownia 3 x w tygodniu1 .5h : bieżnia rowerek i orbitrek oraz dieta 1500 kcal Wydaje mi się że to raczej nie zasługa tego suplementu tylko tej diety i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie środek bardzo skuteczny i jedyny który na mnie zadziałał. Nie wiem co w moim organizmie jest nie tak, nie mniej próbowałam kilku środków i za każdym razem efekty jak dla mnie nie były zadowalające, dopiero po Foreverslim mogę z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że teraz jestem spełniona pod względem odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Pomorza
A ja nie liczę że zgubię kilogramy od samego lykania tabletek. One mają mi pomóc opanować wilczy apetyt. I muszę powiedzieć że działają! Wzięłam 2 i nie mam ochoty na słodycze. Nie zjadłam dziś czekolady a dla mnie to sukces! Jak na razie staram się zmniejszać posiłki. Jadlam dziś połowę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclok131
Zgadza się tabletki na odchudzanie nie są od tego że chudnie się od samego łykania bo one mają wspomagać czyli zmniejszać nasz apetyt i przyśpieszać metabolizm co jest bardzo ważne w odchudzaniu;) sama przyjmuję suplementacje African Mango http://szczupla-kobieta.pl już 2 miesiące ale również jestem na diecie i chodzę na basen schudłam już 10kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od samych tabletek się nie chudnie, tam jeszcze sa drobnym druczkiem zalecenia dietetyczne, które bezwzględnie trzeba stosować. każdy wybiera sobie coś innego za swój ulubiony środek, u mnie to były jagody acai. Pracowałam wtedy na szklarni w holandii, przesadzałam kwiatki non stop w pozycji klęczącej lub nachylonej, kręgosłup mi siadał totalnie przez obiążenie. I dziewczyny mi to dały, tylko pogroziły palcem - masz odstawić pieczywo (które no nie oszukujmy się w holandii nie jest najpyszniejsze), przestać podjadać po 18stej, ćwiczyć w domu! rozciągać się, ćwiczyć stawy i kręgosłup i się udało. 17 kg przez 3 miesiące. teraz już kontynuuję bez tabletek wspomagających, nie idzie tak szybko - mam chorą tarczycę, i początki cukrzycy to dlatego, że się wcześniej tak zapusciłam. Ale idzie. Teraz najważniejsze jest, tak naprawdę żeby nie przytyć. nie wracac do tamtej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 12kg stosując Foreverslim oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez Foreverslimu nie było by możliwe abym tyle schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że może Cię zainteresować dieta Herbalife. Są to niskokaloryczne zamienniki posiłków, które są pełnowartościowe i odżywcze. Na pewno szybko zobaczysz pierwsze efekty. Koleżanka jest na tej diecie i sobie chwali, zresztą efekty widać więc i dieta musi być ok. Z tego co wiem to koktajle są mega smaczne. Sprawdź http://www.sklepdiety.pl/ może Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym herbalaifem to są jakieś żarty chyba.. Nie wiem czy wiecie ale reklamuje się je na wszystko- chcesz schudnąć? To proszki herbalife, chcesz przytyć? To też proszki herbalife, masz raka? Herbalife. A tak na marginesie to właśnie ta jedna puszka ma być tak magiczna, że zaleca się ją na wszystkie kłopoty. No ale głupota ludzka i naiwność nie znają granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy srodkow na odchudzanie PORTFELA. Tylko portfel po nich schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym sposobem na schudnięcie jest wbrew pozorom próba polubienia siebie nawet takiej dużej. Oglądaj blogerki plus size, zainteresuj się tą tematyką, maluj się, wyglądaj ładnie. Kiedy człowiek czuje spokój psychiczny i akceptuje siebie w jakimś stopniu bo o wiele łatwiej mu coś zmienić, bo zmiany stają się wyborem a nie sprawą życia i śmierci. W takim stanie nie da się schudnąć, to błędne koło. To takiej trudnej walki potrzebna jest silna psychika, wtedy nie myśli się wiecznie o jedzeniu i można zacząć je ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chudłam z lekiem z czech jest rewelacyjny 13kilo w 3 miesiące wróciłam do wagi sprzed ciąży. jak chcesz odpowiem na pytania dag.2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Foreverslim pomógł we wprowadzeniu tych zmian które pomogły mi pozbyć się nadwagi.A te zmiany pozwalają nie tylko na to aby skutecznie pozbyć się tych niechcianych kilogramów ale także aby w przyszłości po skończonej kuracji nie martwić się o to że te kilogramy wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziewczyny miałam namiary na adi od mars7onet.eu Było wszystko ok Jula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×