Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mięsko górą

Bardzo duzo schudlam nie odczuwajac glodu!!!!!!!

Polecane posty

Gość mięsko górą

Czytalam kiedys bardzo duzo topikow z dietami i nie moglam sie zdecydowac na zadna z nich. nie bylam mocno gruba ale przez zime troche cialka przybylo;) w koncu postanowilam wziac sie za siebie. stworzylam sobie wlasna diete w ktorej obowiazywaly tylko dwa punkty: 1. pilam bardzo duzo wody mineralnej 2. jadlam tylko i wylacznie mieso, (ktore uwielbiam :D) Po 3 tygodniach tak schudlam ze az sie przestraszylam ;P ale teraz czuje sie i wygladam naprawde swietnie polecam wszystkim. dla smakoszy mieska dieta nie jest uciazliwa a w krotkim czasie mozna naprawde schudnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not eat chocko
ciekawe:) a dokladnie ile wazylas i ile wazysz teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko górą
nie wiem dokladnie ile to w kg ale jest bardzo duza roznica w wygladzie mam teraz luz w spodniach ktore wczesniej nie chcialy sie dopiac:D a miesko jadlam kazde kielbaski kurczaczki paroweczki itp;p podobno jesli weglowodanow sie nie laczy z tluszczami to "tluszcz spala tluszcz"- cos w tym widocznie musi byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrazam sobie
by juz na sniadanie wsuwac mięso:o Napisz proszę jak wyglądał Twoj dzien ,co jadłas,itepe,podaj jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not eat chocko
o co kaman z tyi weglowodaami? Tak na lajcie jadlas bez ograiczen np. kuraka? Do syta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale paroweczki
równiez mają węgle ,tyle ,że ukryte,bo dodaje się do nich nawet bułkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak wyglądal
Twoj dzien takiego odżywiania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko górą
moze i maja ale ja je wcinalam chociaz akurat parowki to rzadko bo nie przepadam;p tak jadlam do syta ale to i tak nie byly duze porcje bo przez duza ilosc wody wogole nie odczuwalam glodu:D przykladowy jadlospis: na sniadanie kielbasy smazonej ile zechcialam w szkole nic nie jadlam ale pilam duuuzo wody(ktora co przerwa wysikiwalam;p) wracalam zzeralam ze 2,3 udka potem moglam juz pic tylko wode bo juz nie odczuwalam glodu ale jak mialam ochote to jadlam sobie wlasnie jakas paroweczke czy cos;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarlam wszystko ale
tylko raz dziennie :D Schudlam, wygladam ekstra. Potrzeby jedzenia nie odczuwam - zre przez rozsadek, troche owocow, troche warzyw a od czasu do czasu robie sobie uczte - pizza, lasagne, zapiekanki :D I wygladam jak laska. Biore witaminki - zdrowa jak kon jestem (ostatnio zrobilam wszelkie badania) Wszystko zalezy od organizmu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko górą
no ja bym tak chyba nie mogla;p ale gratuluje :D a i jeszcze powiem wam ze moja skora od tej wody stala sie nawilzona i juz nie jest taka sucha chociaz zaczelam chodzic na solare:D tez ze mnie juz jest laska;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not eat chocko
gratujule;)) a moglabys podac swe wymiary? wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko górą
wymiarow nie znam jak sie zmierze to podam;pp a waga 51 kg wzrostu mam jakies prawie 170 cm (tez dokkladnie nie wiem) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijoleczka
tyle juz diet probowalam sprobuje i tego:D zaczynam od jutra kto ze mna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde bym spróbowała
ale coś mi tu zajeżdza kiełbachą i nie bardzo wierzę w taki sposob odchudzania ,wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not eat chocko
a ile schudlas i w ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerh
zakwasilas sobie organizm na maksa. Ciesz sie, ze nie masz anemii(chyba, ze masz) Jedzenie samego bialka na dluzsza mete moze wyrzadzic wielkie szkody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko górą
nie wierzysz to nie mi to problemu nie sprawia w koncu z nas 2 to pewnie ty masz wciaz zbedne kg :p mowilam juz ze byly to trzy tyg schudlam pewnie z jakies 8 kg? nie jestem pewna bo nie wazylam sie przed kuracja :P a jesli sobie zakwasilam organizm- trudno;p nie odczuwam zadnych problemow czuje sie i wygladam swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarlam wszystko ale
Wody tez pilam sporo - zabija apetyt :D A dzieki temu cera mi sie poprawila. Nie jestem miska ale naprawde wygladam teraz niezle i jem co chce - malo i rzadko ale co chce! Moj organizm calkiem niezle przyjmuje male i rzadkie dawki jedzenia - tyle tylko ze jest ono urozmaicone i warzywka i owoce i miesko i chlebek. Czuje sie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy
dziewczyny, ktos sobie jaja robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie Że nas przybywa
no faktycznie zajeżdza zgniła kiełbachą :Dto sciema:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżam
to w koncu sciema czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiareczka
kurcze no wlasnie nie wiem czy wierzyc... co prawda dieta tluszczowa podobno jest dobra i szybgko sie na niej chudnie a jeszcze jak wylaczyc z niej nabial to juz wogole....;> chcialabym zaczac ale troche sie boje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tak wtrace swoje trzy grosze wczoraj na lifestyle ogladsałam ze własnie jak sie je duzo weglowodanow to traci sie duzo na wadze i udowodniono to :) wiec i ja sie chyba przyłacze do odchudzania bo po urodzeniu maluszka zostało mi torche i nie mam pojecia jak to zrzucic.. :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betik29.
kiedyś przez 3 tyg jadłam mięso z sałata i tez schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja schudłam eliminujac wegle............... wiec prawad co do diet lezy gdzies posrodku. dla danej osoby nie kazda dieta zadziała tak samo... ale wybór zawsze zalezy do was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielbaska
dzis zjadlam: na sniadanie: jajecznice z rozpuszczonym serkiem zoltym obiadzik: 2 smazone rybki kolacja: kawalek kielbaski z ketchupem i duuuuuuuuzo wody mineralnej juz z 20 razy w kibelku bylam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie mięsko górą ma rację!!!!!! ;) Ja tą dietę mięsną stosowałam w liceum, kiedy ważyłam 95kg/165 :O i to prawda, jest to cholernie niezdrowa dieta, ale ja zjechałam na niej do 65!!! przez całe liceum...Robiłam sobie taką dietkę tydzień, potem chwila oddechu, potem same jajka tydzień, oddech i znów powrót do mięsa..ale udało się!!! co prawda teraz tochę nadrobiłam, ale moja waga nie wzrosła wyżej niż do 73, teraz jest 69 :) zapomniałam w ogóle o tej diecie, wiem jaka jest super skuteczna, jak skończę stosowaną obecnie dietę norweską to zaczynam się odchudzać jak za starych dobrych czasów licealnych:D... tylko uwaga, na tej diecie byłam strasznie słaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dieta to wielka
pomyłka,wyrządzi więcej szkody i nie odchudzi,ktos tu nieźle się bawi kosztem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na prawdę pomogła!! Ale nie polecam jej przecież dla innych, a nawet ostrzegam, że mi na niej było słabo...Stosowałam ją jakieś 6-7 lat temu, obecnie mam problemy żołądkowe, chociaż nie wiem czy od tej właśnie diety-stosowałam w liceum mnóstwo innych cudacznych diet.....Ale jeszcze raz podkreślam-na tej diecie schudłam i miałam bardzo szybkie efekty(średnio 4 kg na tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×