Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzózka7

Be Light plus opinie opinia

Polecane posty

Czy probowałyście tych kapsułek Be-Light + plus na odchudzanie? Ostatnio sam trening i deita słabo się sprawdzają i myślę nad zastosowaniem 'wspomagacza'. Kapsułki wydają się być zachęcające... Tym bardziej ze z poelcenia lekarza i do tego naturalne składniki.. ajj może się nakręciłam niepotrzebnie na ten belight plus ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąbrówka31
Ja mogę polecić :), stosuje od 11 listopada i jestem zadowolona. Po ponad miesiącu stosowania, zrzucam już 9,5 kg. Po ciąży zostało mi ponad 10 kg . Zostało mi tabletek na jakieś 20 dni stosowania ale postanowiłam że będę go jeszcze stosować tylko do sylwestra i zobaczymy z jaka wagą wejdę w nowy rok :). Nie zależnie bardzo polecam dla kogoś kto chce schudnąć i nie ma czasu na treningi i rygorystyczne diety. :) Odkąd zaczęłam przyjmować tabletki mam wrażenie że mam więcej energii chociaż sprawdzałam na ulotce nie ma o tym słowa, ba i skład nie wskazuje na to bym miała takie objawy, ale może to wynik że mam mniej ciała do noszenia :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_mysli
Z zamiłowania piekę. Piekę wszystko co ma dużo cukru i jest super smaczne. Tabsy Belight kupiłam gdzieś na początku listopada i po 1 miesiącu miałam 5 kg mniej. Dla mnie wynik oszałamiający - z 85 na 80. Na grudzień nie brałam bo w święta i tak myślę nic by o nie dało. Obiad u siebie, u rodziców, u teściów, u córki, a później u teściów córki - bez szans żeby ktoś to wygrał. Wracam teraz na styczeń i tryskam szczęściem, że mogę wciąż piec. Swietna sprawa z regulacją cukru - great!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję i brak efektów nawet 1 kg więcej mam :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od 20 dni i nie widzę żadnych efektów. Najlepsze jest to, że jem 4 posiłki dziennie w małych porcjach, nie jem słodyczy (bo nie lubię), nie jem jakiś niezdrowych rzeczy, ćwiczę na orbitku a i tak waga się nie zmienia. Miałam nadzieję, że be light chociaż pomoże mi ruszyć z miejsca. Żeby chociaż pomógł mi zrzucić 3 kilo, już bym się cieszyła. Niestety ile ważyłam wcześniej tak ważę i teraz, a pieniądze, które wydalam niestety poszły w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez stosuje od 2 tyg. Jem mało ruszam się dużo a efektów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara K
aktualnie jestem po kuracji belight i dziwi mnie Wasz brak efektów, moze każdy organizm inaczej reaguje, przeszłam kurację 1,5 miesięczną i uważam że to produkt godny polecenia, zrzuciłam założony nadmiar kilogramów a dodatkowe opakowanie zamówiłam do stosowania gdy mam ochotę 'na coś więcej' aby nie przytyć ponownie! pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek1979
Cześć ja jestem na kuracji Be Light od 2 miesięcy i do tej pory zrzuciłem 7 kilo. Z mojego własnego doświadczenia mogę powiedzieć ze to działa, oczywiście oprócz tego regularnie chodzę na basen i zacząłem zdrowo i regularnie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYSIA2090
Kupilam, dziś pierwszy dzień, cala swoją przygodę z tymi tabletkami fotografuje, opisuje oraz licze. Jestem nastawiona dość sceptycznie ale zobaczymy, dam tym tabletkom szanse. Oczywiście nie stosuje ich jako magiczny środek na moje boczki ale jako suplementacje wspomagającą gdyż sama juz pozbylam się 10kg. Aczkolwiek jak to często bywa moja waga zatrzymała sie w miejscu mimo diety i ruchu. Dlatego tez siwgnelam po Be Light . Zobaczymy. Na cuda nie licze ale na pewno wszystko u dokumentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_kempka
Gdzie kupowaliscie? Ta strona co wyskakuje w google jakas dzika. Niby zamowienie on-line ale i tak dzwoni jakis konsultant z nr kier. Wroclaw , a w regulaminie wlasciciel strony zarejestrowany gdzies na wyspach marshalla. Smierdzi to troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYSIA2090
Ja zamowilam na ich stronie, tabletki przyszly w przeciagu trzech dni, najpierw kontaktowal sie ze mna konsultant w celu potwierdzenia moich danych i sprawdzenia ile chce schudnac, i czy to co zamowilam wystarczy mi na pelna kuracje. Za mna pierwszy tydzien z Be Light, nie chce jakos zachwalac czy cos, bo nikt mi za to nie placi ale poki co w pierwszym tygodniu spadek o 3 kg, lykam tabletki przed posilkami, popijam woda, i jem to na co mam ochote :) czekam na dalsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka789
Ja również testowałam te tabletki przy swojej diecie niestety u mnie się nie sprawdziły nie widziałam efektów takich by mnie zadowalały więc zaczęłam szukać jakiejś alternatywy by w końcu ruszyć z miejsca i nie rozczarować się kolejny raz. W ten sposób znajoma podesłała mi stronę na której można zakupić w fajnej cenie afrykańskie mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem Wam,że byłam bardzo sceptycznie nastawiona bo to moja kolejna próba lecz spróbowałam i jestem zadowolona że nie poddałam się i kupiłam ten suplement bo efekty są SUPER.w sumie 2 miesiąc a ja mam 12 kg za sobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwelina
Po ile tabletek bierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Be ligt
Czy komuś z was zwrócili pieniądze , jeśli nie schudliscie ? Ja biorę ponad dwa tygodnie moja waga to 98.9 kg , po tych tabletkach jedyny spadek to 98.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryss
stosowałam i polecam, nie było to szału ale zrzuciłąm swoje boczki (około 8-9kg w półtora miesiąca) uważam że tabletki godne polecenia, wspomagają i nie czułąm chęci podjadania słodyczy , a jednak zawsze z tym miałam największy problem :-) ahh te czekoladki... teraz dwie koleżanki też kupiły i wstępnie zadowolone, dam znać jak skończą kurację ile im się udało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście Belight+ to produkt, który jest wart uwagi. Pomógł nie tylko mi, ale również moim siostrom :) Oczywiście nie ma efektów bez ciężkiej pracy, ale jako suplement diety polecam Belight+ każdej osobie, która chce stracić na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarat
Odchudzanie? Przede wszystkim dużo ruchu i to codziennie, a nie tylko od święta jak autobus ucieknie. Plus dodatkowo zdrowe jedzenie i efekt murowany. Ja miałam dietę od dietetyka zdrową bardzo i suplement therm line fast, bardzo dobry, na bazie wyciągów z ziół. Fakt - troszkę czasu trzeba było się przestawiać na nowe smaki, ale po kilku dniach organizm załapał o co chodzi. Podobno człowiek przyzwyczaja się do wszystkiego, to i do zdrowego jedzenia też ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tych wspomagaczy od jakiegoś miesiąca i widzę różnice, małą,a le jest i to mnie cieszy, ale zaczęłam też pić więcej wody. Wydaje mi się, ze systematyczne stosowanie tego tak jak oni zalecają da efekty, ale wiadomo wszystko trzeba robić z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baniula272
Ja przyjmuję suplement wspomagający moje odchudzanie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i czuję się rewelacyjnie ;) mam więcej siły odkąd się odchudzam i co najważniejsze widzę efekty w przeciągu miesiąca schudłam 8kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość light 0001
Sama Ciekawostka ....' Pamietajcie jak zaczniecie stosowac be light nie mozna przerwac drastycznie , poniewaz gwarantowany efekt jo-jo . , nalezy schodzic stopniowo podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa_22
Nie słyszałam nigdy o tym suplemencie. Ja schudłam dzięki diecie Karolci. Staram się jeść regularnie i zdrowo, dużo ryb, warzyw i owoców. Nie jem już tłusto i niezdrowo. Tam gdzie mogę zamieniam auto na rower. Dzięki tym zmianom pozbyłam się 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę zacząć je stosować, bo już dużo sie o nich naczytałam i mam zamiar kupić je niedługo. Czytałam dużo pozytywnych opinii i widziałam zdjecia niektórych dziewczyn po stosowaniu ich i na serio mnie przekonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKar
Ja używałam BeLight+ jakiś czas temu, ok 4-5 miesięcy temu przestałam, osiągnęłąm wagę jaką chciałam i nie przytyłam już, chociaż trochę ograniczyłam aktywność fizyczną. co prawda dalej staram się zdrowo odżywiać ale jestem bardzo zadowolona z faktu że schudłam dzięki belight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaCyk
ja ostatnio próbowałam, tzn będzie już ok 4 miesięcy jak odstawiłam, bo same ćwiczenia i dieta dawały mizerne rezultaty. i mogę polecić. sylwetka się utrzymuje i żadnego efektu jojo. ostatnio robiłam też morfologię i było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam. Nic nie schudłam do tego nie zwracają pieniędzy. ŚCIEMA I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoginka
Przez ostatnie pół roku mnie trochę przybyło... To jest straszne. Koszule się rozchodzą na cyckach, rękawy przykrotkie Dramat. Grubsze dziewczyny z wąskimi ramionami wyglądają na drobne a ja. Szkoda gadać :( w końcu muszę coś z sobą zrobić! Bo ile można tylko gadać, myślałam o jakimś suplemencie z jagodami acai, wiecie gdzie można tanio dorwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie nie warto. :) Ja tam sobie chwalę koktajle Herbalife. Zajrzyj na http://sklepdiety.pl/ i poczytaj. Myślę, że jest to o wiele lepsza propozycja. Koktajle są smaczne i odżywcze. Do tego dieta jest pełnowartościowa i niskokaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajana
Nie polecam, użyłam już 60 tabletek i nic a trzymam diete i biegam dodatkowo. Zostało mi jeszcze 60.. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam puchnac i zatrzymal mi sie okres. Nie moge teraz sie uregulować. Uwazajciev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×