Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*be perfect*

Be Perfect

Polecane posty

Zakładam ten topic dla dziewczyn, które chcą osiągnąć swoje cel. Zadbać o swoje ciało i tym samym samopoczucie.Te które robią to dla siebie,a nie innych. Mam kilka żelaznych zasad których się trzymam: * nie jem po 18 * ćwiczę, codziennie-chociaż 15 minut * pije zieloną herbatę * ograniczam fast foody i słodycze * jem więcej warzyw i owoców, ogólnie rzeczy zdrowych Mam nadzieję że ktoś się dołączy do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dolaczam. mam do zgubienia jakies 5 kg.dawno nie cwiczylam (lenistwo) i widac efekty w postaci walkow i braku kondycji.w zasadzie to prawdziwa diete chce zaczac od piatku, bo jestem wlasnie w przeddzien okresu.napompowana i obolala. chcialabym sprobowac z dieta kopenhaska.wczesniejsze moje doswiadczenia to standardowe MŻ :) no i cwiczonka.mam steper,hantle i zdaje sie, ze saune blisko.brak mi tylko motywacji :( aha.mam 175 wzrpostu i 61 kg :( w piatek dokladnie sie wymierze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym kopenhaska odradzala, MZ i RD jest najlepsze. Moze chudniesz wolniej ale na dluzszy okres. A deo cwiczen trzeba sie zmobilizowac, jak sie raz zacznie to juz pozniej idzie gladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the moon
be perfect a jaki masz wzrost i wage? tez musze troszke zrzucic... jakies 5 kg do swiat planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze sie dolacze... :D postanawiam nie jesc do swiat zadnych fast foodow, jesc wiecej owocow, cwiczyc 15 minut dziennie na skakance :) chce zgubic tluszczyk z brzuszka i ud :) niewiele mam do zgubienia, ale czuje sie ze obroslam troche w talii :O co tu duzo mowic-bede sie zdrowiej odzywiac i troche wiecej ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 170cm i chce miec 50kg bo jestem drobnokoscista a w dodatku mam figure gruszki. Brakuje mi kolo4kg ktore chce bardzo zdrowo zrzucic. Witam wszystkim serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_suczka
ja tez sie dolaczam. mam do schudniecia jeszcze 11kg. Jak narazie przez miesiąc schudlam 2,5 kg. Waże 67,5kg przy wzroscie 163 Jem male posilki w ciagu dnia i dodatkowo zarzywam therm line 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the moon
kurcze, be perfect, ja mam 59... i marze o 55... a ty jestes niezadowolona:/ no i wzrost ten sam mamy. ale ja nie chce zadnych szybkich diet. powolutku do celu;) nie jem slodyczy(albo ograniczam;)), bialego chleba i tlustych rzeczy. cwiczenia jakies. troche spacerku i duzo wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem nowa. Prowadze diete od 9 dni MŻ . Też myslałam na d kopenchaska ale dowiedziałam sie ze to nie jest wymyslona dieta przez lekaży i że jest jo-jo jendym słowem najgorsze co moze byc . Dziwne zeby po tej diecie nie rzucac sie na jedzenie jak codziennie jajka befsztyk i kawa. nie da sie na tym na dłuższa mete zyc a jak wexmiesz do ust cos nowego waga pokazuje za tydzien 2 kg więcej i masz załamke . Ja na MŻ w ciagu 9 dni straciłam juz 2 kg. Ale mam zamiar w tym tyg. ograniczyć słodycze . moge jeść je tylko w doboty góra na cukierki teraz ogranicze ze w sobote jem 1 a w ciagu tyg moge zjesć co chce byle to spalić. Jesli pogoda dopisuje ide na rolki jeźdzę ok 10 km. i jak narazie jestem zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie wyskoczylam z ta kopenhaska, bo jest bardzo restrykcyjna a mi brak silnej woli, moze jak bede miala nad soba bata w postaci az tak radykalnych ograniczen, to mi sie uda.przemysle to jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.k
też bym chciała dołączyć do Was dziewuszki. ja chce zrzucić około 9 kilo moja dieta polega na tym,że jem mniej niż zawsze , nie jem po 18 i chcę jeszcze wprowadzić jakieś ćwiczonka mam nadzieję,że mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the moon--> waga naprawde zalezy od budowy ciala. Jakbys mnie zobaczyla to dalabys mi kolo 60kg:/ dlatego chce schudnac do 50kg. Od dzisiaj zaczynam cwiczenia:) juz wczoraj zrobilam brzuszki ale dzisiaj dolaczam do tego cwiczenia na nogi:) Dziewczyny jak wam idzie bo mi dobrze:) zaraz ide zrobic sobie herbatke zielona bo jest zimniutkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :D jeaa nie zjadlam dzis zadnej czekoladki :D (pracuje w czekoladkach i pralinkach-wiec to sukces, ze nic nie tknelam :D) jak na razie calkiem dobrze mi idzie...mam nadzieje, ze wieczorem tez tak bedzie. Zazwyczaj glodna sie robie ok godziny 18..wtedy to bym mogla wszystko zjesc... a jak mi ktos proponuje jedzenie z mc´badz burger kinga..to juz jestem \"jego\" ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadłam 2 wafle ale nie mam wyrzutów jutro ide na warzywno owocowa na oczyszczenie przez 7 dni i potem Mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) na moim koncie nie ma zadnej czekoladki :D znow sukces :P wczoraj pare minut skakalam na skakance..dzis znow to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skaczesz na skakance to skacz w butach bo ja tak sobie kosc zlamalam:/ ja dzisiaj jadlam drozdzowke ale kolo 10:30 i jak do teh pory nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac topik spada.!! Dziś troche odpusciłam diete . Ale jutro juz zasady pod kontrolą. za oknem śnieg;d . nie ma jak na rolki isć; ( ani rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jak wam idzie? ja wczoraj upieklam ciasto..no i nie udalo mi sie obok niego obojetnie przejsc... :P :) dzis czeka mnie jeszcze skakanie na skakance..nie mam na to ochoty, chyba znow sie przeziebilam (gardlo mnie boli i dreszcze mnie przechodza.. :() :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjdałam troche duzo na kolacje,poniosło mnie . ;(. Ale jutro juz same warzywka owoce. i na miasto spodnie kupic ide w nagrode ze tyle juz wytrwałam; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde wczoraj zjadlam za duzo :( a tak bardzo chce zrzucic te moje trzy kiloski:( musze sie bardziej postarac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam wczoraj na imprezie i poszalalam:) ale zaslugiwalam na to. Przez caly tydzien sie trzymalam, jadlam malo, cwiczylam. Nie wchodze narazie na wage bo mam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis zaczelam cwiczyc :) odkurzylam hantle i steper skretny.nie chce szalec na poczatek, bo szybko sie zniechece.zaczelam od 20 min na steperze .wg licznika spalilam tym samm 106kcl :-) do tego 50 brzuszkow i cwiczonka powtarzane w serii po 25. do tego lekka dieta (jednak nie bede sie meczyc na kopenhaskiej) i herbatki; czerwona, zielona i El Karnita (pierwszy raz ja stosuje) ah, wyczytalam gdzies, ze przy diecie dobrze jest pic rano (mniemam, ze naczczo) czarna kawe. chyba cos w tym jest, skoro zalecaja ja w kopenhaskiej, a i moja znajoma, ktora regularnie odwiedza dietetyka, dostala takie zalecenia. powodzenia z dietami dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczotaj tyle smakołyków na stole ale nawet sie nie skusiłam. !!! Dzis zjadłam na sniadanie ok 150 g sórówki ; D 2 rodzaje z kurczakiem pomidorem itp a druga z brokułami. Najadłam sie a mało kalori...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wczoraj weszlam na wage...i dzis jest dzien przelomowy-nastawilam sie na mniejsze porcje jedzenia i wiecej ruchu...bo jakos nie za bardzo mi wszystko szlo w tym tygodniu.. Przez miesiac chce schudnac 3 kilo..to nie duzo, ale jednak trzeba miec duzo wytrwalosci, zeby osiagnac ten wymarzony cel..a wiadomo ostatnie kilogramy sa najtrudniejsze do pozbycia sie ;) :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×