Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

Jjak to jest ,że wieczorem leżąc już w łóżku robię postanowienie ,że od jutra się odchudzam,będę prawidłowo się odżywiać,będę ćwiczyła a gdy przychodzi ranek po prostu grzeszę aż miło czy raczej niemiło. Pomyślałam sobie ,że jak założę wątek to będzie ktoś mnie pilnował w trudnej walce o mniejsze ja.Zapomniałam nadmienić ,że jest mnie o prawie 10 kg za dużo -ważę o zgrozo 73kg .Czy ktoś się przyłączy? Zbliża się lato i fajnie by było poczuć się lżejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się nie poddawaj bo przecież w czasie kilku godzin Ci się udało jak polegniesz to staraj się dalej. Nie od razu się zmienisz ale teraz się zmieniaj . I nie musisz z słodkiego rezygnować możesz np zamiast czekolady zjeść 5 bananów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego 5 a nie 4 :P poza tym banany są tuczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,banany uwielbiam zresztą uwielbiam wszystko ...no prawie wszystko Gościu dokończę posta i odwiedzę Cię. Napiszę coś o sobie tylko jeszcze złożę samokrytykę rano wrąbałam (bo zapomniałam) dwie duże pajdy chleba wieloziarnistego z szynką,masłem i oczywiście pomidorkiem. Jestem już lub dopiero po 40-stce i im jestem starsza tym trudniej mi schudnąć i samodyscyplina niestety jest mniejsza dlatego jak już pisałam POTRZEBUJĘ wsparcia aby dupa tek nie rosła;) Krok pierwszy sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zuzka
Cześć :) to ja sie chetnie dołączę. Djetuje juz od stycznia z 76 kg ubyło mi 11 i było juz powoli dobrze, lepiej sie czułam a ostatnio zajadałam stres i znowu mam ok 70 kg nawet sie nie wazę bo nie mam odwagi. Moze sie bedziemy razem pilnować;) mam 35 lat i 164 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Gruba Zuzko Cieszę się bardzo ,że dołączyłaś do mnie.Niestety ja też zajadam stres ale teraz będziemy się pilnować i moje 73kg wołają o pomstę do nieba mój kręgosłup płacze a centymetry ze zdziwieniem stoją w miejscu.Będzie nas mniej Właczyłam ruch tzn godzinka na kijkach i dieta MŻ od jutra bo dziś było już niestety (wybacz)ciasto -wczoraj komunia była(jestem chrzestną)Zapomniałam dopisać ,że mam 168 wzrostu i 10l więcej pozdrawiam zajżę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też!! w tym sezonie obiecuje sobie inną sylwetkę biorę od tygodnia suplement Novoslim tzrymam dietę teraz tylko musze wprowadzić jakieś ćwiczenia póki co rower zawsze i wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dzień jedna godzina, wieczorem, takiego spokojnego biegu, tr****ika. Po powrocie, bo się spociłaś, jedna, czy dwie szklanki wody mineralnej, bez gazu, paciorek, siusiu i spać. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu no nie wiem czy na dłuższą metę można nie jeść kolacji mnie się wydaje ,że nie ale co ja tam wiem ;) Wieczór wszyscy już prawie śpią mój grzeszny dzień dobiega końca lepiej nie będę pisała co jadłam .Dziś zadebiutowałam na forum jestem maga dumna i podbudowana proszę o więcej wpisów trzymajcie za mnie kciuki dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko zjedzone .Dziś szefowa kuchni (czyli ja) poleca twarożek chudy z szczypiorkiem, jogurtem aktivia plus pomidorek śliwkowy szt.1 do tego popijam herbatkę zieloną z pomarańczą. Dzień dziś wstał ciepły więc postanowiłam pomalować ławkę i stół na tarasie wobec czego trzeba się udać do castoramy po farbę mam nadzieję ,że nie będzie padać po południu. Po wczorajszych kijkach plecy bolą mnie niemiłosiernie ale to nic pobolą i przestaną. Zajrzę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malagosia
Witam. Czy moge sie do Was dolaczyc? Zajadanie stresu... Cos na ten temat wiem. W prawdzie udalo mi sie zmienic nawyki zywieniowe i zrzucić z siebie 20 kg, ale ostatnio waga zaczela znowu rosnac i wlasnie szukam wsparcia. Oj moje grzechy to slodycze i tu jest problem :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi098
Ja schudłam 15 kg w 3 miesiące. udalo mi sie to dzieki silnej motywacji, no i szybkim efektom- bo te mobilizują najabrdziej! :) do diety doolozylam suplementacje, wybralam acetomale bo jest naturalny i bezpieczny i nei zaluje tego wyboru bo ani nie ma teraz efketu jojo, ani sie zle ni czulam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie to trudna kwestia wytrwałości i samozaparcia. No i dobry plan. ja się wzięłam za dietę (plan ułożony przez dietetyka z http://lionfitness.pl/) i ćwiczenia (rower, siłownia etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu cóż za pytanie pewnie ,że możesz.Bravo ,bravo 20kg to nie lada wyczyn ,a ze słodyczami też się rozprawimy.Ja tu się wymądrzam a sama nie lepsza jestem po prostu kocham słodycze miłością odwzajemnioną (CHyba). Gabi gratuluję silnej woli jesli mogę zapytać czy była to konkretna dieta czy tzw.MŻ? Gościu prawdę powiedziawszy to każda/każdy z nas powinien pojść do dietetyka i mieć ułożony plan Niestety rzeczywistość jest inna kolejki do specjalisty najpierw po skierowanie jeśli bez trzeba płacić ja osobiście wolę pieniądze przeznaczyć na coś innego np.Nowy mniejszy ciuch? i wolę popisać z Wami. Mam pewien pomysł odnośnie słodyczy ale to potem po obiedzie lece bo mi obiad dochodzi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo,jestem .Chyba zaczynam się uzależniać ,bo z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy :) ;) Chciałam sie podzielić myslą odnośnie słodyczy może za kazdy zgubiony kilogram kawałek ciasta domowego -mówią ,że te domowe niby mają mniej kalorii niż kupne.Ja w sobotę będę jadła torta bo moj tata ma urodziny niestety jak nie zjem obrazi się taki typ. Obiadek był pozostał wspomnienie po miseczce mizerii dwóch kartofelkach i szparagach bez bułki i masła ;) Teraz myślę o kolacji co zrobić i zjeść Mam pytanie w kwestii czy wędlina schab to tłuste czy chude bo juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poligotka
Witam Was Dziewczyny:) z checia sie do Was przylacze:) moge???? wieczorem napisze wiecej o sobie i przeczytam watek od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewKa
Cześć Będę szczera. Pisałam na innym wątku, ale krótko. Wątek upadł więc z miłą chęcią przyłączę się do Was dziewczyny, tym bardziej, że wątek dopiero co powstał. Przez 10,5 miesięca schudłam 14 kg. Jem zdrowiej, spożywam dużo nabiału, mało węglowodanów, więcej warzyw niż owoców. Nie jem po 18-stej i jako mogę to ćwiczę. Mam do zrzucenia jeszcze ok 7 kg wiec bede pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Sylwia za mile przyjecie.Ja już po kolacyjce, dzisiaj zrobilam sobie pomidorka z brokułami z jogurtem i kromeczka chlebka zytniego z wedlinka. Jutro ide na badania cholesterolu, az sie boje co bedzie. Sylwia z ta nagrodą za kilogram zrzucony to fajny pomysl, tylko czy starczylo by nam cierpliwości :) A ja znowu dzisiaj zgrzeszylam, bo syn przyniosl pomadeczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za was kciuki kochane :) Jako wspomagacz w diecie możecie zastosować dość popularne w Ameryce a do nas dopiero powoli wchodzące na rynek African Mango.. Tutaj więcej informacji : http://nplink.net/tpTUTdyY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newka super ,że jesteś, jestem pod wrażeniem ilości zrzuconych kg jeśli możesz zdradź jaka była waga wyjściowa? Małgosia ochrzaniam syna za pomadki :) że mamę wodzi na pokuszenie :)Będzie dobrze Gość bardzo dziękuję ale nie skorzystam U mnie kolacyjka dwa kawałki chleba z wedlinką bardzo ziarnisty i oczywiście herbatka . Ok lece spac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie ,częstuję kawką bez ciasteczka :) U mnie słonecznie dziś więc postanowiłam pojechać na działeczkę czas najwyższy odchwaścić rabatki i posadzić kwiatki Jak wrócę dam znać teraz jestem już po śniadanku -dwa kawałki chleba z masełkiem i twarogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tez juz po sniadanku, dzisiaj jajeczniczka z jednego jajka i kromeczka chlebka z twarozkiem i pomidorem. Za chwilke bedzie kawa, tez bez ciasteczka :) U nas padalo w nocy teraz jest zachmurzone. A jak tam na dzialeczce Sylwia? Wszystko porobione zgodnie z planem? Dziewczyny a jadacie o stalych porach dnia? Ja raczej sie pilnuje o tych samych godzinach, gdyby nie to dojadanie to byloby dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wróciłam totalnie zrąbana chwastów multum,najważniejsze że posadziłam dalie reszta woła o pomstę do nieba tyle jeszcze roboty. Małgosiu śniadanko to już pewnie tylko niewyraźne wspomnienie.To dobrze ,że starasz się jadać ostałych porach ja również choć II Śniadanie często wymyka mi się spod kontroli :)Dziś nie miałam obiadu ale zjadłam od 10.00 godz to teraz 2 kawy bez mleka,jedna bułka wieloziarnista ,jeden jogurt Gratka,jabłko ,podwędziłam dziecku z talerza 2 pierogi z kapustą mówią że kradzione nie tuczy :) i zjadłam dwa wafle ryżowe w tym jeden cienko z masełkiem ,teraz piję herbatkę z pokrzywy zajżę wieczorkiem czekam na raporcik Małgosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilka wrocilam z pracy, zrobilam herbatkę z cytrynka i chwila odpoczynu. Na obiadek zrobilam sobie kasze jaglana z mieskiem i jarzynami to o 11.30, Potem o 15.30 dwa nalesniczki z serem, no i bulka mala z wedlina o 19.30. To są moje stale godziny. Jako przekaske zjadlam jabluszko, bez niego moj dzien by nie istnial, aha, jeszcze kilka orzeszkow ziemnych pochrupalam ale takich w skorupce, twierdza ze zdrowe :) Sylwia a ile razy dziennie pijesz pokrzywe? Bo ja jeden raz, nie wiem czy mozna wiecej. Jesli chodzi o Twoj dzionek to niewiele zjadlas, a przeciez sie napracowalas. Milego wieczorku zyczę i zadnego podjadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu witaj wieczornie mam pytanie o tą kaszę jaglaną jak ją robisz ,bo jak kiedyś zrobiłam to jakaś taka była niejadalna ma b. dziwny smak powiedziałabym ,że ohydny ;);) Pokrzywę piję nawet 3x dziennie ale nie tą zwykłą tylko herbatkę z pokrzywy z trawą chińską kupuję w Biedronce super smak nie słodzę bo sama w sobie jest lekko słodkawa na kolacyjkę zjadłam sałatkę z warzyw z sałatą plus chleb 1 kawałek pozdrawiam lece spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ludkom. słońce świeci ! Weszłam na wagę pokazuje 70,1 kg było 73 kg ale to chyba woda ,bo nikt nie schudnie w ciągu paru dni tyle. Piszcie ,piszcie ,bo znow polegnę jak nie będę miała do kogo pisać Dzisiaj zrobię sobie dzień lenia, ugotuję obiadek ,kupię tatusiowi kwiatki,bo dziś ma urodzinki i posiedzę z książką na kanapie ;) ;) Śniadanko zaliczone dietetycznie sałatka z jajkiem ,sałatą,pomidorem ,ogórkiem,słonecznikiem i płatkami owsianymi Pa! zgłoszę się potem ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewKa
Dzień dobry Jestem i ja Sylwia zaczynałam z wagą 94 kg :P Podobno pierwsze 5 kg, które z nas schodzi to woda, ale nie ma się tym co przejmować. Mnie te pierwsze kg zeszły dość szybko. Poczułam, że mogę schudnąć i tak trwam w tym do dziś. Tu nie chodzi o to by schudnąć i katować się dietami. Należy zmienić tok myślenia, systematycznie jadać zdrowo i lekko i przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe. Pić dużo wody, jeść więcej warzyw, pełnoziarnisty chleb jak i postawić na nabiał. Sylwia ale masz w sobie moc! czuć ją nawet wirtualnie :) Moje śniadanie to szklanka kefiru 2%, kromka pełnoziarnistego pieczywa z masłem i 2 gotowane jajka. Śniadanie drugie: 200 gram serka lekkiego z pomidorem, cebulą i ogórkiem zielonym. Na obiad jakieś warzywa z ciemnym makaronem i z czym jeszcze tylko muszę sobie wymyślić :p podwieczorek? czasem nie jadam, zależy o której mam obiad. Kolacja ok 18-stej lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Obiadek mi się gotuje, makaron ciemny z jarzynami i piersią z kurczaka. Sylwia, jeśli chodzi o kasze jaglaną to ja gotuję razem z warzywami i dodaje różne przyprawy. Zmieszałam sobie kilka przypraw do słoiczka i tak je używam , oprócz soli. To już według naszego podniebienia. Ja także kupuję pokrzywę i różne inne herbatki w biedronce, jestem herbaciarka :) Newka a jaki jest Twój wzrost? Sylwia ma 168, ja 150. Na pewno razem uda nam się zrzucić ten zbędny bagaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewKa
Małgosia czy kasza jaglana jest dobra w smaku? nigdy nie jadłam :P Czytałam czytałam, ale dopiero teraz doczytałam, ile macie wzrostu. Jestem wysoka, mam 180 cm. Nie mam jakoś apetytu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×