Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćiaraaa

Biegamy?

Polecane posty

Gość gośćiaraaa

Cześć :) Słowem wstępu- mam na imię Daria i przy wzroście 169cm ważę 81kg. Ta wiem, zapuściłm się strasznie. Wyglądam jak kobieta w ciaży (nie raz słyszałam gratulacje). Postanowiłam cos ze sobą zrobić i szukam do tego kompanek. Chcezacząć biegać i motywować się nawzajem . Ktoś jest chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z BMI powyżej 30, nie powinnaś biegać, rozwalisz sobie stawy, szybkie marsze, rower, plywanie będą lepsze dla ciebie i dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak również nie powinnaś pisać pozytywanych postów na kafe. Zaraz Cię ktoś zjedzie, że się krowo, zmotywowałaś do zmian :) (życzę wytrwałości :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiaraaa
haha :) dzięki za ostrzeżenie :) co do biegania to na początek 2-3km co drugi dzień . a w przerwach mel b + tiffany bocki. Oj tak , jestem zmotywowana i tym razem nie mam zamiaru się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiaraaa
a i zapomiałam dodac, że mam24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest w tym niepozytywnego, to tylko dobra rada. Lepiej zacząć od czegoś lżejszego i wytrwać, niż zrezygnować po kilku dniach. Sport powinien sprawiać frajdę wtedy będą efekty. Wiem to z doświadczenia, schudłam dzięki codziennym szybkim marszom i zmianie nawyków żywieniowych. Zrobisz co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey! Mam na imię Olga. Mam 26 lat. Chętnie dołączę do biegania i do aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiaraaa
Ja bardzo dziękuję za dobre rady i wcale nie twierdze, że nie sa ona dobre. Każda ooinia się przyda. Olga jesteś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem! Wczoraj biegałam. Zrobiłam 13 okrążeń po 400 m. Z tego 10 biegłam, a 3 przeszłam. Biegam jakoś od miesiąca. Początkowo dawałam radę tylko pól okrążenia. Dzisiaj pokręcę hula hop i poćwiczę na podłodze. Jeśli chodzi o dietę to staram się zdrowo odżywiać. Skutki są niezbyt zadowalające jak na razie. Zmieniam powoli nawyki odnośnie sportu i jedzenia. Od 2 miesięcy schudłam zaledwie 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlga
A jak Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zacząć od marszobiegów i stopniowo wydłużać bieg a skracać marsz - organizm trzeba przyzwyczajać do wysiłku stopniowo bo może to się skończyć problemami zdrowotnymi - kontuzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibitka
Witam Znacie jakieś fajne sklepy z rzeczami do biegania i innych ćwiczeń oczywiście online Chcę coś kupić ale nie mam pojęcia jaki sklep najlepszy znalazłam ten https://www.sporti.pl/ ale nie mam żadnych opinii o nim może wy coś wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bibitka ja kojarzę ten sklep, raz z chlopakiem zamawialiśmy jakieś opony do naszych rowerów, generalnie to na plus a sprzęt czy ciuchy do ćwiczeń na 100% mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama kołem się toczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOlga
Dzisiaj biegalam. Bardziej truchtalam. No ale lepiej to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoanna
Powiem tak, mi zajęło rok diety i biegania żeby jakos wyglądać. Takż nie spodziewajcie się efektów w tydzień. Bez przesady. Wytrwajcie w postanowieniu, a zobaczycie efekty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOlga
Wczoraj nie miałam żadnej aktywności. Z jedzeniem ok. Ktoś dołączy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego dołączy? Do gadania o bieganiu, bo zdaje się, że żadna z was jeszcze nie zaczęła! Do biegania, to trzeba sobie znaleźć kompanów w realu, nie w intrenecie. Zamiast siedzieć godzinami w necie, umówcie si z koleżanką, albo sąsiadem i ruszcie tyłek. Przestańcie się oszukiwać; nikt za was tego nie zrobi. Ja nie biegam, (bo zgadzam się z gościem; trzeba być szczupłym żeby zacząć biegać), ale już dzisiaj zrobiłam 5 km piechotą, a po południu idę na nordic walking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olga
Pisałam, że biegam od miesiąca. A waze 57 kg więc myślę, że już mi zezwolisz biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaMaKrolika
Zdecydowanie rower a nie bieganie! chociazby w media expert masz teraz wyprzedaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hablo293
Ja gdy ważyłam koło 90kg 168cm to bieganie sobie odpuściłam bo stawy,kręgosłup siadają zaczęłam od szybkich spacerów z kijami plus regularne posiłki i suplementacja Afircan Mango http://szczupla-kobieta.pl i efekty były widoczne ;) później zaczęłam biegać i chodzić na Jumping na trampolinach ;) ahh świetna sprawa;) teraz ważę 68kg i moje nawyki żywieniowe zostały ;) aktualnie biegam od 5-10km co 2 dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooo7
Warto jest uprawiać sport, nie tylko dla zdrowia, ale również i przy odchudzaniu. Odpowiednia dieta z mrrollo.pl, to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie, że wszystko siedzi w naszych głowach! Na wszystko mamy wpływ tylko trzeba mieć dobre nastawienie. Ja 3 lata temu byłam strasznie zapuszczona.. nie wierzyłam w zmianę, w życiu też i nie szło. Potem całkiem przypadkiem natrafiłam na http://bb-mdi.pl/ Stronę tą prowadzi człowiek- mentor, który zajmuję się coachingiem. Dzięki niemu zmieniłam całkowicie swoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×