Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina333

BŁAGAM , MAM 3 TYGODNIE NA SCHUDNIĘCIE!!!

Polecane posty

Gość karolina333

no niecale 3 , chcialabym szybko schudną c a ze znanych mi "diet cud" gdzie zrzuca sie sporo w 2 tygodnie znam tylko norweską i kopenhaską ale one odpadaja bo nie nawidze jajek i sałaty , blagam zna ktoś jakąs sprawdzoną dietkę na której mozna szybko schudnać ? tak tylko na poczatke bo pozniej juz bede stosowala 1000 kcal plus duzo sportu , pomóżcie kobitki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co chodzi? pozniej dwa razy tyle przybedzie trzeba zmienic na stale a nie diety pizdety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina333
przeciez mowie ze potrzebuje tego tylko na poczatek , pozniej bede se zdrowo odzywiać i uprawiac sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ty
chuuja tam będziesz, oszukujesz się całe życie. Pij jogurt i zapijaj nieprzegotowaną wodą. Schudniesz w mig, tylko o analu zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzki przypadek :p dieta taka : zero chipsów polowe słodzenia herbaty/kawy - pozniej do zera zero soli dużo wody herbata zielona ---duzooo herbaty -dziala naprawde i nie jedzenie na 4 godziny przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile chcesz schudnąć w te 3
tygodnie? Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monti monti
już widze te 1000 kcal i dużo sportu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina333
no tak myślalam ze sie odezwą same przygryzające , nudzace sie dewoty, a ja potrzebuje naprawwde pomocy , czegoś porównywalnego z kopenhaską , bo samo odstawienie chipsow , slodyczy i zielona herbata neiiwele mi pomoga w 2 tygodnie , juz od roku ich nie jem i schudłam jakies 2 kilo:( pomozcie kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERIDA15.
schudniesz na pewno- gwarantuje, ja schudlam 13 kilo, ale sa skutki uboczne, musisz sie z tym liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina333
meridia myślalam o tym , a bardziej o zelixie ale mam maleńkie dziecko i boje sie ze coś mi sie stanie , takie matczyne obawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes tak zdesperowana
to nic nie jedz! tym sposobem na pewno najwiecej schudniesz? ale czy dasz rade? watpie, nie kazdy jest zdolny jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***puchatek***
proponuję wyłączenie weglowodanów. Zjadasz 3 główne posiłki białko (serek biały, kefir, jogurt (naturalny), jajko, chuda ryba, filet z kurczaka z grilla lub gotowane np. na parze + warzywa (ale nie ziemniaki, nie strączkowe - fasola, groch, kukurydza). Do tego 2 przegryzki - jabłko, grejfrut. Do tego dużo wody, herbaty zielonej. I powinnaś ładnie zlecieć na wadze. Ew. możesz przez ten czas jeść wyłącznie warzywa z dodatkiem jabłek, grejfrytów. A po 3 tygodniach włączyć białako i niewielkie ilości węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agahl33
Jest dużo środków na odchudzanie, ale które działają? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
1000 kcal przy aktywności fizycznej ? padniesz po pierwszej wizycie na siłowni. A na ten moment rada MAWRONKA najrozsadniejsza,żadnych leków czy suplementów,pierwsze to chemia która da znać za pare lat,drugie placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
i musisz ,zrozum musisz włączyc aktywnosc fizyczną,3-4 x w tygodniu np basen dwie tercje lub co tam wolisz bieganie,tenis, byleby regularnie,samym MŻ nie schudniesz szybko,MZ +WR to jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na 1000 i ćwiczę intensywnie 6x w tygodniu 1h i nie padłam. Efekt przez pierwsze 2mce po -5 kg teraz 2razy wolniej. Ale dietę też układam pod względem makroelementów także na węgle uważam najczęściej lądują w pierwszym śn ( owsianka, makaron pełnoziarnisty lub kasza z warzywami), 2 śn to mix owoców, obiad mięso lub ryba( czyli białko) i warzywa a kolacja twaróg chudy albo serek wiejski z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irkowa
Ruch,******* ruch. Na bank schudzniesz. Ja biegałam 2 razy dziennie i efekty są. Weź zainwestuj w dobre buty o np. takie http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Kolekcja%20Sklep/Nike%20Air%20Max%20LTD%20Sklep/nike-air-max-ltd-biale i na pewno nie pożałujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź codziennie na pływalnię a będziesz po tych 3 tyg laska ! Tylko sie odżywiaj zdrowo w tym czasie bo potrzebujesz witamin dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za dilerka podnosi archiwalne tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tyg na schudniecie - nie jedz, cwicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc z wczoraj z 9:30, ale będzie płacz, jak sobie rozwalisz gospodarkę hormonalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×