Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dosc wzystkiegoo

BŁAGAM POWIEDZCIE MI CZY MOJE WYMIARY SĄ NAPRAWDE TRAGICZNE???

Polecane posty

Gość mam dosc wzystkiegoo

kolezanki i lekarze wmawiaja mi anoreksje a ja mam tego dosc mam chude ręce i nogi strasznie ale czy to juz anoreksja??przeciez jem i mam apetyt.. ramiona kolop pachy najszersze miejsce trzymajać przedramie w górze i zgiety łokiec bo tak sie mierzy prawidłowo 29 cm srodek ramienia 27 cm nogi u samej góry najszersze 53 a po srodku 47 a w kolanie 36 biodra 94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno,ja nie wiem o co ci chodzi,ale to juz lekkie przegiecie :o sa laski co maja 84cm w biodrach (ty masz 10 cm wiecej!!!) i nie ma mowy o zadnej anoreksji! o co ci tak naprawde chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc wszystkiego
waze 54 na 169 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu naskakujesz na dziewczyne?????doczytaj a potem sie wypowiadaj, martwi sie bo lekarze i kolezanki jej wmawiaj anoreksje i chyba normalny odruch a ty na nia naskakujesz!!!politowanie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc wszystkiego
nie przeginam przeciez kazdy mowi ze za cguda jestem wiec jaik mam myslec inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc wszystkiego
nosku 20 dzieki za zrozumienie własnie tak jest ze ja zle sie czuje z tym co mowią mi inni i lekarze zrozumcie kochane ze ja sama nie sadze ze jest aż tak zle ale postrzegam siebie oczami innych osób bo qwie mze to jest obiektywne co oni mówią lekarze chyba wiedzą co mówią więc to mnie dołuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc wszystkiego
jakbyscie sie czuły jakby kazdy wam mowil ze zle wygladacie i powinnyscie sie zaszyć w domu i zaczać jesc.. to jest przykre gdy kolezanki tak przy wszystkich na forum mnie poniżają ze jestem szkapą i trzeba mnie nakarmić ...wiecie jak mi przykro wtedy? nie mam fotek ale podalam wymiary by wam przyblizyć jak moge wyglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHHAHAA
A JA CIE ROZUMIEM!!!!!!!!!I MASZ PRAWO CZUĆ SIE ZA CHUDA! BO WG MNIE MASZ DUZĄ NIEDOWAGE I JESTEŚ ZA CHUDA!WAGA POKAZUJE WSZYSTKO I ONA JEST GŁOWNYM WSKAZNIKIEM A NIE WYMIARY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalecam odchudzanie w druga strone o wiele bardziej przyjemniejsze mozesz jesc co tylko chcesz ale postaw na zdrowe przekaski kaloryczne sa banany winogrona suszone owoce słodkie jopgurty no i mozesz sobie pozwolic na słodkosci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajna, normalna waga. Jesteś szczupła, ale chuda w żadnym razie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHHAHAA
JEST za chuda i ma 5 kilo niedowagi.Zrozumcie to w końcu! A TY NOSEK 20 ILE MASZ WZROST BO WIDZE ZE MARZENIE DLA CIEBIE TO WAGA 60 KILO I TO JEST SUPER WAGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 170 przy 63 wygladałam szczupło wiec 60 to dla mnie ideał a te 55 bedzie raczej za mało wiec ten cel wykasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noska 20
nosek a jakie ty masz kochanie wymiarki??jestem ciekawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdoły
Powiedz znajomym, żeby się puknęli w łeb bo jeszcze chudej laski nie widzieli. Ja mam 170 cm, 55 kg, 92 w biodrach, udo w najgrubszym miejscu 51, środek też jakieś 46, kolano 37, ramię 27 pod pachą, 26 w bicepsie i z pewnością nie wyglądam za chudo, a nawet trochę okrągło i chcę zrzucić ze 2 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHAHHHHAA
Ale pierdoły ty to jesteś szkapa dopiero..!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdoły
Powiedz znajomym, żeby się puknęli w łeb bo jeszcze chudej laski nie widzieli. Ja mam 170 cm, 55 kg, 92 w biodrach, udo w najgrubszym miejscu 51, środek też jakieś 46, kolano 37, ramię 27 pod pachą, 26 w bicepsie i z pewnością nie wyglądam za chudo, a nawet trochę okrągło i chcę zrzucić ze 2 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afasffs
odezwal sie spaslak! laska dobrze wazy i wyglada. jest szczupla. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afasffs
to bylo do tego "ynteligenta" - BUHAHAHHHHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc wzystkiegoo
no to jesteś chudsza niz ja troche nawet :)ale mmnie to pocieszyło :):) a ile masz latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdoły
No to fajnie ;) Całkiem sporo bo 24. Kilka lat temu miałam naprawdę problemy z wagą - 49kg, 48 cm w udzie, 88 w biodrach, 24 ramię, wtedy dopiero ludzie się załamywali, że anoreksja. Ale naprawdę, to jak wyglądam teraz (więc Ty chyba też) to całkiem normalne moim zdaniem wymiary. A ja chcę może nie tyle schudnąć co nabrać mięśni bo jeszcze coś tam mi się trzęsie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc wzystkiegoo
no ale teraz nikt ci nie mówi ze jesteś za chuda? ja tez mam 24 lata:)hehehe wiesz mnie dołuje najbardziej to ze ludzie mnie tak etykietują jako szkape i najgorszą chudzine..ech.. tak sie sklada ze kolezanki na uczelni wszystkie grubsze w mej grupie niż ja i niższe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdoły
Może masz grubsze kości więc wydajesz się koścista? Ja naprawdę wyglądam normalnie, mam tłuszczyk na biodrach, konkretne uda, zwyczajne ramiona. Rozumiem, że to musi wkurzać, jak ważyłam te 48-49 kg też wszyscy się mnie czepiali żebym coś ze sobą zrobiła - pomogło siedzenie przed kompem i wpieprzanie chipsów, doszłam do 53 kg, może to jest jakaś metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragiczna to
jestes ty i te twoje tematy ciągle o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc wzystkiegoo
nie wiem jakie mam kosci ale drobne bardzo co widze po klanach i nadgharstku nadgarstek mam 14 ,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ale spore mam wymiary chcociaz tyle ze jestem proporcjolna i tłuszcz rozkłada mi sie rownomiernie, moje wymiary to 102-77-102 marze tak 95-70-95 teraz zauwazyłam ze chudne ale z oponeczki i za grubych ud a wymiary w biodrach i taklii mi sie nie chce zmienic wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzona idiotka
za chudy to ty masz mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosek 20 - prosze powiedz mi w ktorym momencie ja na nia naskoczylam? ja uwazam za przegiecie wierzyc lekarzowi, ktory wmawia kobiecie, ktora ma 94 w biodrach,iz ma anoreksje, chyba,ze rzeczywiscie dziewczyna nie je ja jedynie moge oceniac po tym,co ona napisala,a 94 w biodrach to nie jest malutko wcale - dziewczyna wydaje sie proporcjonalna,wiec dlatego pytam o co chodzi, bo sa laski,co maja 10 cm mniej w biodrach (84) ,sa prawie jej wzrostu i zaden lekarz im takich glupot nie opowiada,a jakby tak mowil - a laska wie,ze je normalnie,to nie rozumiem czemu sie przejmuje? i gdzie ja tu naskoczylam? slucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×