Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Blocelle dobry sposób na cellulit ?

Polecane posty

Gość gość

jakie efekty macie po blocelle ? pytam osób które walczą z cellulitem jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit i problemy z tym związane jest to dobry produkt. Koleżanka stosowała bo miała problem na tej płaszczyznie od dawna. Później jak się okazało pozbyła się go dzięki blocelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od kremów produkt zdecydowanie i co ważniejsze łatwiejszy w stosowaniu heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam w pracy o tym produkcie. Opinie były bardzo pozytywne. Teraz dziewczyny rzuciły się za odchudzanie i pochodne tych problemów, bo idą wakacje :):) Blocelle sama nie stosowałam ale ponoć jest bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwale sobie ten suplement. Obecnie skorzystałam z promocji na całą kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reklama az nie ladnie ,ja tego nie rozumiem jak mozna tak nachalnie reklamowac to dla mnie zawsze efekt odwrotny ja sie zapieram I z takich reklam nic nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. odwrotny efekt. nachalna reklama. a tabletki do d...y. wystarczy poczytać prawdziwe opinie i dowiesz się ,że to kasa wywalona w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś czytałam pozytywne. Zamówiłam stosuje i mam efekty. Wiec ciekawe są te Wasze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mowa o blocelle to tak, dobry produkt na cellulit a raczej jego zwalczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam go kupić. Ale jeśli produkt musi się tak reklamować to widocznie musi być do d*** ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam sporo pozytywnych komentarzy o tych tabsach, a mimo to wciąż mam obawy ^^ niech mnie ktoś przekona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonk2o
Każdy ma zawsze jakieś obawy przez zakupem którego się jeszcze samemu nie sprawdziło;) Ja miałam tak z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl który wspomaga nasz proces odchudzania,ale przełamałam się i zamówiłam,nie żałuję bo bez niego nie osiągnęłabym takich wyników w kilogramach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×