Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Błonnik a odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z was stosowala błonnik Colon C? Pomaga przy odchudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colon C to super sprawa tylko trzeba przy tym dużo pić wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek 29
Mi błonnik pomógł w temacie odchudzania, ale trochę inaczej - po skutkach ubocznych zażywania liporedium - miałam potworne zaparcia i błonnik jabłkowy świetnie się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraH
Gosiaczku, ja się cieszę, że u mnie zaparcia szybko przeszły, bo też tego doświadczyłam po stosowaniu suplementu, tylko że akurat Calominalu. Lepiej go omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia 34
Mi zdenerwowanie troche przeczło, gdy poczytałam opinie na temat tego calominalu, po tym, jak u mnie się nie sprawdził. Widzę, że mam duże szczęście, że nie dotknęły mnie skutki uboczne o których tutaj piszą dziewczyny.. Beznadziejny suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellia2
Ja wam odradzam pakowanie kasy w calominal dziewczyny, bo jest nieskuteczny, tak jak dziewczyny napisały. Niestety ja też dałam się na niego nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Mi
Oprócz tego suplementu o którym piszecie dziewczyny ja trafiłam na inny beznadziejny - Liporedium. Nie dość, że miał podobne jak ten calominal skutki uboczne, to jeszcze jest dużo droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaja34
Ja przyjmuję suplement African Mango http://afrikanmango.pl i jestem z niego bardzo zadowolona bo to dzięki niemu trzymam się nadal i nie poddałam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio trafiłam na http://odchudzanie-poradnik.pl, ciekawe ma wpisy, tam znalazłam african mango i muszę wam przyznać, że jest na prawdę dobry. Mam go miesiąc a już schudłam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×