Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katijuszka

Brak czasu na odchudzanie..

Polecane posty

Gość Katijuszka

Witajcie. Jestem zapracowaną młodą mamą, wiem, jak pewnie wiele osób tutaj. Do tego studiuję zaocznie i opiekuję się chorą mamą. Jestem zmęczona, a z powodu wiecznego braku czasu, ostatnio bardzo zaniedbałam swoją dietę. Przybrałam trochę, nie tylko na wadze, a w boczkach, brzuchu i o zgrozo! na ramionach. W gruncie rzeczy chciałabym schudnąć ok. 10 kg (do wakacji). Ale nie mam czasu na ćwiczenia, siłownię, po prostu nie mam i tak jestem w ciągłym ruchu... Problem też z przygotowywaniem posiłków, często po prostu zjadam resztki po dziecku.. Macie jakieś pomysły, na niskokaloryczne dania, które pomogą mi zrzucić te nadprogramowe kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszybsze takie posiłki to: sałatki. Przeróżne. Możesz po prostu ugotować pierś kurczaka dodać do sałaty i pomidorów. Trochę przypraw i danie gotowe. Jasne, że ciężko non stop jeść sałatki ale to dobre szybkie danie :) Można też sięgnąć po jakieś zamienniki posiłków z półki "dietetyczne". Ja do szkoły biorę batony z Rossmana (smartfood) z dużą ilością białka. Są bardzo syte więc starczają mi za "obiad na mieście" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza pierś z indyka, niż z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abran
Jeśli się chce to zawsze znajdzie się czas na ćwiczenie. Wystarczy Ci 20 minut dziennie i już będzie lepiej. Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavist
Wszystko jedno jakie mięso, byleby było w miarę chude. Nawet wieprzowina się nada jeśli jest to np. polędwiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ważysz? jeżeli faktycznie nie masz czasu, to pewnie masz wagę w normie i nie masz potrzeby się odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba ograniczyć jedzenie, mniejsze porcje , wyeliminować słodycze, szybki spacerek po pracy , nie jechać windą tylko schodami , dodać można suplement diety np. zielona kawa max jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dersmela
Moja waga to 68kg, przy wzroście 163, kilka kilogramów przydałoby się zrzucić, też ciekawi mnie waga autorki tematu :) A jeśli chodzi o produkty Smartfood, to czy ktoś z Was próbował innych? Makaronów, na przykład? Niedawno była promocja na takie "całodniowe" boksy i zastanawiałam się, czy sobie nie kupić na próbę. A u mnie te kilka dodatkowych kilogramów, to nie jest brak czasu, to jest umiłowanie do słodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne chemiczne przetworzone wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatki i zupy.też jestem ostatnio zabiegana ale przy takich posiłkach nie ma przecież dużo pracy :).Nie polecam gotowych "boxów".Sama chemia i w dodatku wcale nie jest taka dietetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thinspiracja przeciez jesz tylko 500 kcal, jakie zupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caliope torres
Dla każdego według potrzeb. Takie jest moje zdanie. Ktoś będzie się doskonale czuł na diecie dukana, ktoś inny będzie od niej chory. Nie ma jednego sprawdzonego środka który będzie korzystny dla każdego człowieka. Ja na przykład chronicznie nie znoszę zup. Cokolwiek zjem - byleby nie zupę. Wolę już suchy chleb. Tak więc jeśli ktoś dobrze się czuje bo batonach dietetycznych to niech sobie je spokojnie zjada. Jeśli ktoś woli zupy - to można ją gotować raz na trzy dni i przechowywać w lodówce. Jeśli ktoś woli sałatki to też robi sie je szybko. Zamiast mięsa można użyć białka dla wegetarian np. wędzonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mipera
Ja mam dietę rozpisaną przez dietetyka, ale czasem, kiedy zostaję dłużej w pracy, zdarza mi się sięgnąć właśnie po takie danie na szybko. I nie można porównywać Smartfood (ja pokochałam zupy kremy) do typowych produktów "proszkowych", bo tutaj, mamy naturalne produkty, ale wysuszone powietrzem. To są pełnowartościowe posiłki. I powiem Wam, że jak w pracy zjem taką zupę, to na długo jestem pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej, czy pózniej długie stosowanie dukana odbija się na zdrowiu. zresztą tak samo jak to samo przetworzone, chemiczne jedzenie - skąd teraz tyle dzieci ma nadwagę- od zagęstników wypeniaczy, syropów glikozowych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ciekawe jaka ma wage bo nie napisała i dziwne troche jaj mozna przytyc skoro sama pisze ze jest w ciaglym ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasqs
Można przytyć ja jestem w pracy 8h na nogach nie mam przerwy nie siadam chyba że na kiblu nieraz pot po d***e się leje tez myślałam że schudnę i guzik nic 173 cm wzrostu i waga 80 kg podobno tego nie widać teraz odzucilam wszystkie węglowodany i zobaczymy jem tylko warzywa, białko, z owoców grejpfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie trudne, może spróbuj pić w pracy jakieś soki (tylko dobre), albo zmiksowane zupy warzywne. Jest tez dieta 8/16, poczytaj może uda ci się dostosować do twojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wzroscie 172 i waga 80 to napewno gruba nie jestes mozna byc szczuplym a wazyc wiecej od osoby co wyglada na grubsza to tez zalezy od budowy kosci ja stosuje diete garstkowa i mi pasuje i jem co trzy godziny zeby duzych przerw nie robic miedzy posilkami iprzez to nie chodze glodna od 3 tygodni jestem na tej diecie scudlam. 4 kg i jezdze na stacjonarnym.odrzucilam biale pieczywo cukier i maslo.stosuje oliwe z oliwe i nie panieruje mies a i jescze sol ogranicam bo zatrzymuje wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nauczylam sie jesc sniadania bo nigdy nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak czasu na odchudzanie to wymówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokochajcie się dziewczyny takimi jakimi jesteście !!!!! Można po walczyć z waga , ale nie z desperacja .SPOKOJNIE 5 posiłków oczywiście nie do DNA i nie za tlusto wmiare normalnie . Jak to ktoś mądry powiedział : cale śniadanie , pol obiadu i ćwierć kolacji i styknie po mojemu . Oczywiście bez posiadania !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamała
Jak nie ma czasu na ćwiczenia w domu lub w klubie to może szybki spacer do pracy a na piętra wchodzę po schodach a nie winda, ograniczam jedzenie , małe porcje a często . Jedzenie gotowane na parze dużo warzyw i owoców . Do diety mogę dodać zieloną kawę max , która świetnie spala tkankę tłuszczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tal ;) bez zielonej kawy to nie da rady. Jak ludzie kiedyś chudli bez tego wynalazku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 123
To ja gość z 14.9 przez piec miesiącu schudlam 20 kg i myślę ze ćwiczenia i treningi to przychodzi wszystko w swoim czasie . Na poczatku mojej drogi nawet nie myslalamo ćwiczeniach , bo tez nie miałam czasu , bo cóż 5 dzieci , chora mama , maz po zawale ale ....... Jak waga zaczeła spadać to mnie motywowano i zaczelam dużo chodzić np: do marketu na zakupy . Nabralam siły i wiary w siebie ze potrafię i znalazłam chwilke na aerobik. Stwierdzilam ze mnie tez ad życia się cos należy mimo wszystko chodzilam . Dacie rade kobietki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacun :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria podziwiam :) piątka dzieci mąż po zawale ja bym schudła z samego stresu przytym wszystkim, znałam kiedyś kobietę co miała 6 dzieci i wyglądała na bardzo szczupła kobietę jakby nigdy dzieci nie rodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie tyje się od rodzenia dzieci, tylko od nadmiernego żarcia:) czesto po dojadaniu po dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli brakuje ci czasu to dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie tabletek Foreverslim.Owszem dieta jest istotna ale wystarczy ją trochę zmienić.U mnie sprawdziło się pięć mniejszych posiłków.U nie połączenie diety i tych tabletek dało znakomite rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×